Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Juh, muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MKST Veľké Kapušany B
1 Salaky Martin 14 12 2 85.71
2 Štim Ján st. 44 33 11 75.00
3 Krištof Florián 44 28 16 63.64
4 Kovács Zoltán 38 24 14 63.16
5 Štim Ján ml. 36 22 14 61.11
OKST Somotor A
1 Nagy Attila 43 31 12 72.09
2 Balog Peter 42 21 21 50.00
3 Balogh Erik 35 14 21 40.00
4 Bók Ľudovít 39 12 27 30.77
5 Gánoczi Gabriel 8 0 8 0.00
6 Sopko Silvester 5 0 5 0.00
ŠKST Michalovce C
1 Blaško Jozef 4 4 0 100.00
2 Soták Ľubomír 4 4 0 100.00
3 Hvižďák Ján 12 10 2 83.33
4 Jakubu Ján 3 2 1 66.67
5 Terezková Jana 20 11 9 55.00
6 Maskaľ Eduard 12 6 6 50.00
7 Tkáč Matej 32 8 24 25.00
8 Šinkárová Monika 4 1 3 25.00
9 Lugoš Peter 4 1 3 25.00
10 Terezka Tomáš 25 5 20 20.00
11 Dugas Martin 34 4 30 11.76
12 Knoblich Kristián 12 0 12 0.00
13 Blaško Nikolas 4 0 4 0.00
14 Dudová Emma 2 0 2 0.00
ŠKST Sokol Vojčice B
1 Baran Jozef 16 14 2 87.50
2 Dulič Anatolij 27 16 11 59.26
3 Bača Jerguš 31 16 15 51.61
4 Petrík Filip 4 2 2 50.00
5 Ujhelyi František 11 4 7 36.36
6 Drabiščák Jozef 20 7 13 35.00
7 Baranišin Jozef 27 9 18 33.33
8 Mihok Jozef 12 4 8 33.33
9 Ivaň Jozef 16 1 15 6.25
10 Piňko Marián 4 0 4 0.00
11 Poľačok Miroslav 4 0 4 0.00
SO TJ Čičarovce A
1 Nagyidai Ladislav 44 29 15 65.91
2 Üveges Kristián 44 24 20 54.55
3 Molnár Norbert 44 21 23 47.73
4 Csanak Zsolt 44 18 26 40.91
SO TJ Malý Kamenec A
1 Kiss Ladislav ml. 44 24 20 54.55
2 Tóth Szabolcs 4 2 2 50.00
3 Máté Csaba 44 16 28 36.36
4 Váradi Béla 40 14 26 35.00
5 Czingely Tibor 44 15 29 34.09
SO-ZŠ MIHRA Bracovce A
1 Kováč Zoltán 34 30 4 88.24
2 Čuri Branislav 10 8 2 80.00
3 Hospodár Juraj 44 34 10 77.27
4 Ivan Michal 40 29 11 72.50
5 Treščo Štefan 43 29 14 67.44
6 Červenák Viliam 4 2 2 50.00
7 Hrabovský Miroslav 1 0 1 0.00
SŠK Poproč A
1 Szabo Dávid 12 10 2 83.33
2 Filkorn Gejza 20 12 8 60.00
3 Kocur Matúš 20 10 10 50.00
4 Petričko Milan 16 6 10 37.50
5 Majcher Slavomír 8 2 6 25.00
6 Flegner Rudolf 20 4 16 20.00
7 Juhár Patrik 20 3 17 15.00
8 Gumáň Martin 16 2 14 12.50
9 Duck Hong Than 8 1 7 12.50
10 Majcher Daniel 20 0 20 0.00
11 Harčarik Miroslav 12 0 12 0.00
12 Kocur Milan 4 0 4 0.00
STK Lokomot. Košice A
1 Dzelinský Andrej 12 9 3 75.00
2 Palušek Samuel 8 6 2 75.00
3 Dzelinská Júlia 8 5 3 62.50
4 Novický Oliver 28 14 14 50.00
5 Hrčka Matúš 28 12 16 42.86
6 Németh Štefan 27 11 16 40.74
7 Žiga Bohuš 21 6 15 28.57
8 Vranay Michal 16 4 12 25.00
9 Porubänová Nina 4 0 4 0.00
10 Bača Róland 4 0 4 0.00
11 Bačenková Nataša 4 0 4 0.00
12 Tirpák Patrik 4 0 4 0.00
STO Košické Olšany A
1 Rindoš Miroslav 43 33 10 76.74
2 Just Milan 12 9 3 75.00
3 Gúth Joachim 35 22 13 62.86
4 Stanický Anton 24 6 18 25.00
5 Stanislav Ján 23 3 20 13.04
6 Rindoš Vincent 25 1 24 4.00
7 Hiľovský Jaroslav 6 0 6 0.00
TJ Čečehov A
1 Habura Róbert 8 6 2 75.00
2 Maskaľ Peter 43 31 12 72.09
3 Ujhelyi Miloš 35 25 10 71.43
4 Melikant Lukáš 43 29 14 67.44
5 Terezka Rastislav 39 26 13 66.67
6 Gerboc Ján 4 0 4 0.00
TTC Vojany Tigers A
1 Szücs Róbert 42 33 9 78.57
2 Berkeš Andronik 16 12 4 75.00
3 Kóbori Pavol 42 30 12 71.43
4 Franko Adam 32 19 13 59.38
5 Franko Július 30 12 18 40.00
6 Lukáč Jozef 7 1 6 14.29
7 Krajnyik Zsolt 2 0 2 0.00
8 Molnár Ladislav 1 0 1 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MKST Veľké Kapušany B
1 Kovács Zoltán 32 24 8 75.00
2 Štim Ján st. 27 19 8 70.37
3 Krištof Florián 36 22 14 61.11
4 Štim Ján ml. 33 18 15 54.55
5 Salaky Martin 12 6 6 50.00
6 Krištof Valentín 4 1 3 25.00
7 Sabo Pavol 10 1 9 10.00
8 Vargovčik Erik 6 0 6 0.00
OKST Somotor A
1 Nagy Attila 32 19 13 59.38
2 Balogh Erik 40 19 21 47.50
3 Balog Peter 36 10 26 27.78
4 Sopko Silvester 8 2 6 25.00
5 Bók Ľudovít 36 7 29 19.44
6 Nagy Tomáš 4 0 4 0.00
7 Gánoczi Gabriel 4 0 4 0.00
SO TJ Čičarovce A
1 Molnár Norbert 40 25 15 62.50
2 Nagyidai Ladislav 36 15 21 41.67
3 Üveges Kristián 28 10 18 35.71
4 Csanak Zsolt 20 4 16 20.00
5 Molnár Ján 32 2 30 6.25
6 Lengyel Csaba 4 0 4 0.00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce A
1 Kováč Zoltán 28 22 6 78.57
2 Treščo Štefan 40 28 12 70.00
3 Hospodár Juraj 36 24 12 66.67
4 Ivan Michal 36 19 17 52.78
5 Čuri Branislav 16 8 8 50.00
6 Behunčík Ján 2 0 2 0.00
7 Červenák Viliam 2 0 2 0.00
TJ Čečehov A
1 Riebesam Nórbert 1 1 0 100.00
2 Ujhelyi Miloš 36 25 11 69.44
3 Melikant Lukáš 36 22 14 61.11
4 Maskaľ Peter 39 20 19 51.28
5 Terezka Rastislav 40 20 20 50.00
6 Kondáš Peter 8 2 6 25.00
TTC Vojany Tigers A
1 Szücs Róbert 40 34 6 85.00
2 Berkeš Andronik 11 7 4 63.64
3 Franko Adam 36 19 17 52.78
4 Krajnyik Zsolt 2 1 1 50.00
5 Kóbori Pavol 37 18 19 48.65
6 Franko Július 31 6 25 19.35
7 Molnár Ladislav 3 0 3 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
ŠKST Michalovce C
1 Šinkár Dmitrij 12 12 0 100.00
2 Blaško Jozef 4 4 0 100.00
3 Hvižďák Ján 11 9 2 81.82
4 Zausin Juraj 10 8 2 80.00
5 Terezková Jana 14 11 3 78.57
6 Lugoš Peter 8 6 2 75.00
7 Jakubu Ján 4 3 1 75.00
8 Maskaľ Eduard 18 11 7 61.11
9 Soták Ľubomír 12 6 6 50.00
10 Tkáč Matej 10 5 5 50.00
11 Terezka Tomáš 12 4 8 33.33
12 Dugas Martin 12 3 9 25.00
13 Mertens Edgar 4 1 3 25.00
14 Knoblich Kristián 13 0 13 0.00
ŠKST Sokol Vojčice B
1 Mihok Jozef 7 6 1 85.71
2 Baran Jozef 12 10 2 83.33
3 Dulič Anatolij 15 11 4 73.33
4 Ujhelyi František 27 17 10 62.96
5 Drabiščák Jozef 35 22 13 62.86
6 Baranišin Jozef 20 10 10 50.00
7 Bača Jerguš 16 6 10 37.50
8 Poľačok Miroslav 12 3 9 25.00
9 Piňko Marián 8 0 8 0.00
10 Ivaň Jozef 4 0 4 0.00
SO TJ Malý Kamenec A
1 Kiss Ladislav ml. 39 26 13 66.67
2 Czingely Tibor 39 24 15 61.54
3 Máté Csaba 39 21 18 53.85
4 Váradi Béla 35 18 17 51.43
5 Tóth Szabolcs 4 0 4 0.00
SŠK Poproč A
1 Szabo Dávid 27 18 9 66.67
2 Filkorn Gejza 27 15 12 55.56
3 Petričko Milan 8 3 5 37.50
4 Majcher Slavomír 15 5 10 33.33
5 Duck Hong Than 12 4 8 33.33
6 Flegner Rudolf 20 6 14 30.00
7 Kocur Matúš 11 3 8 27.27
8 Juhár Patrik 5 1 4 20.00
9 Kocur Milan 8 1 7 12.50
10 Gumáň Martin 4 0 4 0.00
STK Lokomot. Košice A
1 Dzelinský Andrej 8 7 1 87.50
2 Palušek Samuel 16 13 3 81.25
3 Novický Oliver 16 8 8 50.00
4 Bitóová Michaela 8 4 4 50.00
5 Hrčka Matúš 28 13 15 46.43
6 Tirpák Patrik 8 3 5 37.50
7 Žiga Bohuš 20 7 13 35.00
8 Porubänová Nina 12 4 8 33.33
9 Németh Štefan 4 1 3 25.00
10 Vranay Michal 16 3 13 18.75
11 Bačenková Nataša 8 0 8 0.00
12 Bača Róland 4 0 4 0.00
13 Filčák Ivan 4 0 4 0.00
STO Košické Olšany A
1 Rindoš Miroslav 37 27 10 72.97
2 Gúth Joachim 36 22 14 61.11
3 Just Milan 22 12 10 54.55
4 Stanický Anton 20 8 12 40.00
5 Stanislav Ján 12 2 10 16.67
6 Hiľovský Jaroslav 14 2 12 14.29
7 Rindoš Vincent 12 0 12 0.00