Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2018/2019

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
1014 10.04.2019 10:26 SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
976 10.04.2019 10:14 TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
924 10.04.2019 09:45 STK Lipany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
886 10.04.2019 09:39 ŠKST Zemplín. Hámre A
MŠK VSTK Vranov n/T D
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
4LV
863 10.04.2019 09:12 MŠK VSTK Vranov n/T C
STO TTC Kochanovce A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
4LV
862 10.04.2019 09:11 ŠKST Kamenica n/Cir. B
OŠK Kamienka A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
4LV
1119 10.04.2019 08:59 STO Letanovce B
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
736 09.04.2019 19:43 OKST Somotor A
TTC Vojany Tigers A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
3LJ
771 09.04.2019 19:27 SŠK Poproč A
STO Košické Olšany A
11 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
3LJ
683 09.04.2019 18:56 MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Humenné B
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
3LSV
802 09.04.2019 16:34 STK Severka Kežmarok A
Slavoj Spišská Belá A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
801 09.04.2019 16:32 Slavoj Spišská Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
773 08.04.2019 17:39 STO Košické Olšany A
SO TJ Malý Kamenec A
9 : 9 Web zápis
J.Hiľovský
3LJ
772 07.04.2019 22:37 STK Lokomot. Košice A
SŠK Poproč A
10 : 8 Web zápis
J.Hrčka
3LJ
682 07.04.2019 21:05 ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
9 : 9 Web zápis
J.Sojčák
3LSV
1124 07.04.2019 19:26 STO Letanovce B
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
864 07.04.2019 18:31 STO Dlhé n/Cirochou A
OŠK Vyšný Žipov A
9 : 9 Web zápis
M.Kohut
4LV
714 07.04.2019 18:21 OSTK Hencovce A
STJ Družba Bardejov B
8 : 10 Web zápis
M.Tomáš
3LSV
743 07.04.2019 17:25 TTC Vojany Tigers A
TJ Čečehov A
11 : 7 Web zápis
Z.Krajnyik
3LJ
712 07.04.2019 16:18 STK Lemešany A
STO Snina A
12 : 6 Web zápis
C.Sabol
3LSV
713 07.04.2019 16:16 TJ Hrabovec n/Lab. A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Web zápis
P.Duda
3LSV
804 07.04.2019 16:15 STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
3LZ
624 07.04.2019 16:01 ŠKST Michalovce B
STJ Družba Bardejov A
9 : 9 Web zápis
J.Blaško
2L
923 07.04.2019 15:36 STMK Stropkov A
OŠK Šariš. Michaľany B
16 : 2 Web zápis
J.Bunda
4LSD
653 07.04.2019 15:22 ŠKST Margecany A
STO Valaliky B
16 : 2 Web zápis
Ľ.Tomaga
2L
742 07.04.2019 15:10 OKST Somotor A
SO TJ Čičarovce A
11 : 7 Web zápis
S.Sopko
3LJ
892 07.04.2019 15:07 ŠKST Zemplín. Hámre A
STO Snina B
6 : 12 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
834 07.04.2019 15:07 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
3LZ
1072 07.04.2019 15:05 STK Severka Kežmarok B
MŠK Adento Svit A
6 : 12 Web zápis
J.Novotný
4LP
774 07.04.2019 15:03 ŠKST Michalovce C
ŠKST Sokol Vojčice B
17 : 1 Web zápis
J.Blaško
3LJ
1074 07.04.2019 15:01 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Web zápis
J.Stanko
4LP
1012 07.04.2019 15:00 OKST Somotor B
SŠK Poproč B
9 : 9 Web zápis
S.Sopko
4LZK
1123 07.04.2019 14:22 ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Harichovce A
10 : 8 Web zápis
R.Jánoš
4LSG
832 07.04.2019 14:14 Fortuna Kežmarok C
MŠK STO Krompachy A
14 : 4 Web zápis
M.Harabin
3LZ
803 07.04.2019 14:11 ŠKST Spišské Vlachy A
AŠK Maria Huta A
5 : 13 Web zápis
R.Jánoš
3LZ
1073 07.04.2019 14:11 TJ Javorinka Levoča B
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Web zápis
E.Rusnák
4LP
833 07.04.2019 14:04 TJ Javorinka Levoča A
ŠK Veterán Poprad A
3 : 15 Web zápis
E.Rusnák
3LZ
893 07.04.2019 14:03 MŠK VSTK Vranov n/T D
ŠKST Humenné C
9 : 9 Web zápis
A.Hajduk
4LV
1043 07.04.2019 13:39 STO Spišské Bystré A
ŠK Veterán Poprad B
4 : 14 Web zápis
F.Bednár
4LP
983 07.04.2019 13:16 TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
10 : 8 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
684 07.04.2019 13:10 ŠŠK Centrál Svidník A
JMC Lužany pri Topli A
12 : 6 Web zápis
M.Močilenko
3LSV
982 07.04.2019 10:36 TJ Čečehov B
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Web zápis
D.Danilovič
4LZK
953 07.04.2019 10:26 TJ Magura Zborov A
ŠKP Prešov A
12 : 6 Web zápis
A.Baran
4LSD
1013 07.04.2019 08:55 ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Duby Parchovany A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Dančák
4LZK
922 07.04.2019 05:45 Športklub MSS Prešov A
STO Sedlice B
8 : 10 Web zápis
M.Gábor
4LSD
1104 06.04.2019 23:13 ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
13 : 5 Web zápis
A.Kardos
4LSG
1103 06.04.2019 22:59 STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
9 : 9 Web zápis
J.Trojan
4LSG
1044 06.04.2019 22:53 St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Poprad Veľká A
14 : 4 Web zápis
J.Štucka
4LP
984 06.04.2019 21:05 ŠKST Michalovce D
ŠK STO Kráľovce A
12 : 6 Web zápis
I.Meňovčík
4LZK
954 06.04.2019 21:05 ŠŠK Centrál Svidník B
JMC Lužany pri Topli B
11 : 7 Web zápis
M.Močilenko
4LSD
744 06.04.2019 20:47 SO-ZŠ MIHRA Bracovce A
MKST Veľké Kapušany B
15 : 3 Web zápis
J.Fázik
3LJ
894 06.04.2019 20:18 TJ Šimonka Čierne nT A
STO Košarovce A
10 : 8 Web zápis
B.Kachman
4LV
1042 06.04.2019 08:58 TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Web zápis
P.Sykora
4LP
622 05.04.2019 19:52 STK Zbereko Košice A
ŠKST Sokol Vojčice A
10 : 8 Web zápis
M.Vaňo
2L
654 05.04.2019 17:36 OŠK Šariš. Michaľany A
ŠKP PŠ Košice A
9 : 9 Web zápis
J.Gombík
2L
652 03.04.2019 21:59 Geológ Rožňava B
Fortuna Kežmarok B
14 : 4 Web zápis
A.Ružik
2L
623 03.04.2019 18:22 MKST Veľké Kapušany A
ŠKST Humenné A
9 : 9 Web zápis
Š.Popély
2L
952 02.04.2019 23:38 STK Lemešany B
OŠK ST Bzenov-Janov A
11 : 7 Web zápis
J.Surgent
4LSD
1102 02.04.2019 21:01 Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
10 : 8 Web zápis
A.Ružik
4LSG
1070 01.04.2019 10:03 TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
9 : 9 Web zápis
D.Martinko
4LP
860 01.04.2019 08:31 STO TTC Kochanovce A
STO Dlhé n/Cirochou A
13 : 5 Web zápis
J.Baránek
4LV
979 01.04.2019 07:27 ŠK STO Kráľovce A
TJ Čečehov B
10 : 8 Web zápis
P.Papáč
4LZK
891 31.03.2019 21:18 STO Snina B
MŠK VSTK Vranov n/T D
14 : 4 Web zápis
I.Malinič
4LV
831 31.03.2019 19:57 MŠK STO Krompachy A
TJ Javorinka Levoča A
6 : 12 Web zápis
E.Ivančák
3LZ
711 31.03.2019 19:52 STO Snina A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Web zápis
I.Malinič
3LSV
949 31.03.2019 18:40 JMC Lužany pri Topli B
STK Lemešany B
4 : 14 Web zápis
M.Cigán
4LSD
950 31.03.2019 18:33 ŠKP Prešov A
ŠŠK Centrál Svidník B
11 : 7 Web zápis
V.Pištej
4LSD
799 31.03.2019 18:31 TJ STO Slovenská Ves A
STK Severka Kežmarok A
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
1069 31.03.2019 18:25 TJ STO Slovenská Ves B
STK Severka Kežmarok B
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
770 31.03.2019 16:21 SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Michalovce C
12 : 6 Web zápis
C.Máté
3LJ
861 31.03.2019 16:06 OŠK Kamienka A
MŠK VSTK Vranov n/T C
14 : 4 Web zápis
B.Blaha
4LV
1011 31.03.2019 16:05 SŠK Poproč B
ŠKST Sokol Vojčice C
13 : 5 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
741 31.03.2019 15:57 SO TJ Čičarovce A
TTC Vojany Tigers A
5 : 13 Web zápis
J.Molnár
3LJ
981 31.03.2019 15:20 STK Slávia Sobrance A
TTC Vojany Tigers B
10 : 8 Web zápis
V.Timočko
4LZK
621 31.03.2019 15:00 ŠKST Sokol Vojčice A
MKST Veľké Kapušany A
9 : 9 Web zápis
M.Konečný
2L
1071 31.03.2019 14:37 MŠK Adento Svit A
TJ Javorinka Levoča B
12 : 6 Web zápis
L.Markovič
4LP
830 31.03.2019 14:34 ŠK Veterán Poprad A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
16 : 2 Web zápis
T.Valluš
3LZ
710 31.03.2019 14:21 ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
12 : 6 Web zápis
J.Dráb
3LSV
800 31.03.2019 14:15 AŠK Maria Huta A
STO Letanovce A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
3LZ
1039 31.03.2019 14:09 STO Poprad Veľká A
TJ Sokol Jakubany A
10 : 8 Web zápis
M.Pisarčík
4LP
890 31.03.2019 13:58 ŠKST Humenné C
TJ Šimonka Čierne nT A
14 : 4 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
889 31.03.2019 13:48 STO Košarovce A
ŠKST Zemplín. Hámre A
13 : 5 Web zápis
A.Sabol
4LV
859 31.03.2019 13:45 OŠK Vyšný Žipov A
ŠKST Kamenica n/Cir. B
5 : 13 Web zápis
O.Vagaský
4LV
951 31.03.2019 13:27 OŠK ST Bzenov-Janov A
TJ Magura Zborov A
4 : 14 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
1009 31.03.2019 13:21 OKST Regmont Hraň A
OKST Somotor B
13 : 5 Web zápis
D.Juroš
4LZK
829 31.03.2019 13:11 ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok C
15 : 3 Web zápis
V.Dunčko
3LZ
1101 31.03.2019 13:10 BBF Spišská Nová Ves A
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Web zápis
J.Sagula
4LSG
679 31.03.2019 12:38 JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
14 : 4 Web zápis
E.Tomko
3LSV
740 31.03.2019 12:29 TJ Čečehov A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce A
7 : 11 Web zápis
T.Mráz
3LJ
619 31.03.2019 11:16 STJ Družba Bardejov A
STK Zbereko Košice A
12 : 6 Web zápis
J.Jakub
2L
919 31.03.2019 10:21 ŠAZZOH Hendrichovce A
Športklub MSS Prešov A
12 : 6 Web zápis
L.Žemba
4LSD
651 30.03.2019 20:59 Fortuna Kežmarok B
ŠKST Margecany A
7 : 11 Web zápis
M.Harabin
2L
649 30.03.2019 20:56 ŠKP PŠ Košice A
Geológ Rožňava B
11 : 7 Web zápis
T.Hovanec
2L
921 30.03.2019 20:30 STO Sedlice B
STMK Stropkov A
8 : 10 Web zápis
J.Veľas
4LSD
620 30.03.2019 20:29 ŠKST Humenné A
ŠKST Michalovce B
4 : 14 Web zápis
D.Fink
2L
680 30.03.2019 20:05 ŠKST Humenné B
ŠŠK Centrál Svidník A
6 : 12 Web zápis
P.Novák
3LSV
1041 30.03.2019 20:00 TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Web zápis
P.Andráš
4LP
1010 30.03.2019 19:49 OKST Duby Parchovany A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
8 : 10 Web zápis
M.Olejar
4LZK
1100 30.03.2019 19:22 AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
18 : 0 wo Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
769 30.03.2019 18:53 ŠKST Sokol Vojčice B
STK Lokomot. Košice A
16 : 2 Web zápis
M.Konečný
3LJ