Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Západ, muži 2018/2019

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Ružbarský Martin AŠK Maria Huta A 43 40 40
2 Milan Martin STO Letanovce A 42 37 37
3 Brežina Pavol Slavoj Spišská Belá A 43 34 34
4 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 44 34 34
5 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 43 32 32
6 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 44 32 32
7 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta A 43 31 31
8 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 43 31 31
9 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 40 30 30
10 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 43 29 29
11 Guassardo Paulo MŠK STO Krompachy A 28 28 28
12 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 42 27 27
13 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 44 27 27
14 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 39 25 25
15 Smik Miroslav ml. Slavoj Spišská Belá A 43 25 25
16 Uhrin Samuel STO Letanovce A 38 24 24
17 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 44 24 24
18 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta A 43 23 23
19 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 43 23 23
20 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 44 23 23
21 Petráš Peter STO Letanovce A 41 22 22
22 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 44 22 22
23 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 32 21 21
24 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 43 20 20
25 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 30 19 19
26 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 44 19 19
27 Matava Matúš Slavoj Spišská Belá A 39 18 18
28 Maliňák Jozef ŠK Veterán Poprad A 23 17 17
29 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 31 17 17
30 Harman Lukáš AŠK Maria Huta A 37 17 17
31 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 39 17 17
32 Smik Miroslav st. Slavoj Spišská Belá A 43 17 17
33 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 35 16 16
34 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 24 14 14
35 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 31 14 14
36 Maliňák Milan ŠK Veterán Poprad A 25 13 13
37 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 30 13 13
38 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 36 13 13
39 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 32 12 12
40 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 20 11 11
41 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 23 11 11
42 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 16 10 10
43 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 16 10 10
44 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 31 10 10
45 Gmuca Boris MŠK STO Krompachy A 28 9 9
46 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 28 8 8
47 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 40 8 8
48 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 8 5 5
49 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 5 5
50 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 13 5 5
51 Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 8 4 4
52 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 12 4 4
53 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 16 4 4
54 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta A 4 3 3
55 Lesňák Róbert STO Letanovce A 8 3 3
56 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 28 3 3
57 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 3 2 2
58 Solár Lukáš STO Letanovce A 8 2 2
59 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 16 2 2
60 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy A 20 2 2
61 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 20 2 2
62 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 23 2 2
63 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 28 2 2
64 Tropp Rastislav Slavoj Spišská Belá A 3 1 1
65 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 1 1
66 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 4 1 1
67 Lešundák Jozef Fortuna Kežmarok C 4 1 1
68 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 8 1 1
69 Mušuta Augustín STO Letanovce A 1 0 0
70 Čarnogurský Michal Slavoj Spišská Belá A 1 0 0
71 Toporcer Patrik ŠKST Spišský Štvrtok A 2 0 0
72 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta A 2 0 0
73 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 4 0 0
74 Klein Róbert ŠK Veterán Poprad A 4 0 0
75 Zgeburová Anastázia TJ STO Slovenská Ves A 4 0 0
76 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 4 0 0
77 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves A 4 0 0
78 Hospodár Ľubomír Fortuna Kežmarok C 4 0 0
79 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy A 4 0 0
80 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves A 8 0 0
81 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 8 0 0
82 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 12 0 0
83 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 14 0 0
84 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 15 0 0
85 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 24 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Ružbarský Martin AŠK Maria Huta A 39 38 38
2 Milan Martin STO Letanovce A 40 31 31
3 Brežina Pavol Slavoj Spišská Belá A 36 28 28
4 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta A 39 28 28
5 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 39 28 28
6 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 36 26 26
7 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 40 24 24
8 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 40 21 21
9 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 40 20 20
10 Petráš Peter STO Letanovce A 35 19 19
11 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 28 18 18
12 Uhrin Samuel STO Letanovce A 40 17 17
13 Harman Lukáš AŠK Maria Huta A 29 16 16
14 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta A 33 16 16
15 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 36 16 16
16 Smik Miroslav st. Slavoj Spišská Belá A 40 16 16
17 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 39 14 14
18 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 36 13 13
19 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 39 13 13
20 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 27 12 12
21 Matava Matúš Slavoj Spišská Belá A 30 12 12
22 Smik Miroslav ml. Slavoj Spišská Belá A 36 12 12
23 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 31 11 11
24 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta A 16 9 9
25 Tropp Rastislav Slavoj Spišská Belá A 8 4 4
26 Lesňák Róbert STO Letanovce A 5 3 3
27 Popovič Róbert STK Severka Kežmarok A 20 3 3
28 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 18 2 2
29 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 4 1 1
30 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 15 1 1
31 Čarnogurský Štefan Slavoj Spišská Belá A 2 0 0
32 Molitoris František Slavoj Spišská Belá A 4 0 0
33 Giblák Peter STK Severka Kežmarok A 4 0 0
34 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 4 0 0
35 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok A 4 0 0
36 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy A 4 0 0
37 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 8 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 38 35 35
2 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 33 25 25
3 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 38 25 25
4 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 34 24 24
5 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 29 23 23
6 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 34 21 21
7 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 39 21 21
8 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 34 18 18
9 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 24 17 17
10 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 27 17 17
11 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 38 17 17
12 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 38 17 17
13 Guassardo Paulo MŠK STO Krompachy A 16 16 16
14 Maliňák Milan ŠK Veterán Poprad A 24 16 16
15 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 36 16 16
16 Maliňák Jozef ŠK Veterán Poprad A 27 15 15
17 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 20 13 13
18 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 22 12 12
19 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 28 12 12
20 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 19 11 11
21 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 27 11 11
22 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 12 10 10
23 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 26 8 8
24 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 18 7 7
25 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 19 7 7
26 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 23 6 6
27 Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 11 5 5
28 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 3 3
29 Gmuca Boris MŠK STO Krompachy A 23 3 3
30 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 30 3 3
31 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad A 3 2 2
32 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 8 2 2
33 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 8 2 2
34 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 16 2 2
35 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy A 20 2 2
36 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 2 1 1
37 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok A 4 1 1
38 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 4 0 0
39 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 4 0 0
40 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 0
41 Svitanek Ján Fortuna Kežmarok C 4 0 0
42 Lešundák Jozef Fortuna Kežmarok C 4 0 0
43 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 4 0 0
44 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy A 8 0 0
45 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 8 0 0