Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Západ, muži 2018/2019

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 40%(4,4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 8 8 0 100.00
2 Guassardo Paulo MŠK STO Krompachy A 7 6 1 85.71
3 Smik Miroslav st. Slavoj Spišská Belá A 11 9 2 81.82
4 Matava Matúš Slavoj Spišská Belá A 10 8 2 80.00
5 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 5 4 1 80.00
6 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 5 4 1 80.00
7 Ružbarský Martin AŠK Maria Huta A 11 8 3 72.73
8 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 11 8 3 72.73
9 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 11 8 3 72.73
10 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta A 11 8 3 72.73
11 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 11 8 3 72.73
12 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 11 8 3 72.73
13 Smik Miroslav ml. Slavoj Spišská Belá A 10 7 3 70.00
14 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 10 7 3 70.00
15 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 10 7 3 70.00
16 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 9 6 3 66.67
17 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 6 4 2 66.67
18 Milan Martin STO Letanovce A 11 7 4 63.64
19 Maliňák Milan ŠK Veterán Poprad A 8 5 3 62.50
20 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 10 6 4 60.00
21 Brežina Pavol Slavoj Spišská Belá A 10 6 4 60.00
22 Maliňák Jozef ŠK Veterán Poprad A 7 4 3 57.14
23 Uhrin Samuel STO Letanovce A 9 5 4 55.56
24 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 9 5 4 55.56
25 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 11 6 5 54.55
26 Petráš Peter STO Letanovce A 11 6 5 54.55
27 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta A 10 5 5 50.00
28 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 10 5 5 50.00
29 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 10 5 5 50.00
30 Harman Lukáš AŠK Maria Huta A 9 4 5 44.44
31 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 7 3 4 42.86
32 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 10 4 6 40.00
33 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 5 2 3 40.00
34 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 5 2 3 40.00
35 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 8 3 5 37.50
36 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 11 4 7 36.36
37 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 11 4 7 36.36
38 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 9 3 6 33.33
39 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 9 3 6 33.33
40 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 10 3 7 30.00
41 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 10 3 7 30.00
42 Gmuca Boris MŠK STO Krompachy A 7 2 5 28.57
43 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 11 3 8 27.27
44 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 8 2 6 25.00
45 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy A 5 1 4 20.00
46 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 5 1 4 20.00
47 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 6 1 5 16.67
48 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 6 1 5 16.67
49 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 6 1 5 16.67
50 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 7 1 6 14.29
51 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 6 0 6 0.00
52 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 5 0 5 0.00
Od 40%(4,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 2 2 0 100.00
2 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 1 1 0 100.00
3 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 1 1 0 100.00
4 Solár Lukáš STO Letanovce A 1 1 0 100.00
5 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta A 1 1 0 100.00
6 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves A 1 1 0 100.00
7 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 3 2 1 66.67
8 Lesňák Róbert STO Letanovce A 2 1 1 50.00
9 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 2 1 1 50.00
10 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 2 1 1 50.00
11 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 3 1 2 33.33
12 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 3 1 2 33.33
13 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves A 3 1 2 33.33
14 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 4 1 3 25.00
15 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 4 1 3 25.00
16 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 4 1 3 25.00
17 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00
18 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 3 0 3 0.00
19 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 2 0 2 0.00
20 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
21 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
22 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy A 1 0 1 0.00
23 Toporcer Patrik ŠKST Spišský Štvrtok A 1 0 1 0.00
24 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00
25 Lešundák Jozef Fortuna Kežmarok C 1 0 1 0.00
26 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 1 0 1 0.00
27 Tropp Rastislav Slavoj Spišská Belá A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ružbarský Martin AŠK Maria Huta A 10 8 2 80.00
2 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta A 9 7 2 77.78
3 Harman Lukáš AŠK Maria Huta A 9 7 2 77.78
4 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 7 5 2 71.43
5 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta A 7 5 2 71.43
6 Milan Martin STO Letanovce A 10 7 3 70.00
7 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 10 7 3 70.00
8 Uhrin Samuel STO Letanovce A 10 7 3 70.00
9 Petráš Peter STO Letanovce A 9 6 3 66.67
10 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 8 5 3 62.50
11 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 10 6 4 60.00
12 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 10 6 4 60.00
13 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 7 4 3 57.14
14 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 9 5 4 55.56
15 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 10 5 5 50.00
16 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 9 4 5 44.44
17 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 9 4 5 44.44
18 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 10 4 6 40.00
19 Smik Miroslav ml. Slavoj Spišská Belá A 9 3 6 33.33
20 Brežina Pavol Slavoj Spišská Belá A 9 3 6 33.33
21 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 4 1 3 25.00
22 Popovič Róbert STK Severka Kežmarok A 5 1 4 20.00
23 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 8 1 7 12.50
24 Smik Miroslav st. Slavoj Spišská Belá A 9 0 9 0.00
25 Matava Matúš Slavoj Spišská Belá A 8 0 8 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta A 3 3 0 100.00
2 Lesňák Róbert STO Letanovce A 1 1 0 100.00
3 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy A 1 1 0 100.00
4 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 3 0 3 0.00
5 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
6 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
7 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
8 Molitoris František Slavoj Spišská Belá A 1 0 1 0.00
9 Čarnogurský Štefan Slavoj Spišská Belá A 1 0 1 0.00
10 Tropp Rastislav Slavoj Spišská Belá A 1 0 1 0.00
11 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
12 Giblák Peter STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 7. - 12. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Maliňák Jozef ŠK Veterán Poprad A 6 5 1 83.33
2 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 6 5 1 83.33
3 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 5 4 1 80.00
4 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 9 7 2 77.78
5 Guassardo Paulo MŠK STO Krompachy A 4 3 1 75.00
6 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 4 3 1 75.00
7 Maliňák Milan ŠK Veterán Poprad A 7 5 2 71.43
8 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 9 6 3 66.67
9 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 9 6 3 66.67
10 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 8 5 3 62.50
11 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 5 3 2 60.00
12 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 5 3 2 60.00
13 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 9 5 4 55.56
14 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 9 5 4 55.56
15 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 8 4 4 50.00
16 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 6 3 3 50.00
17 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 5 2 3 40.00
18 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 5 2 3 40.00
19 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 8 3 5 37.50
20 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 8 3 5 37.50
21 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 8 3 5 37.50
22 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 8 3 5 37.50
23 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 8 2 6 25.00
24 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 5 1 4 20.00
25 Gmuca Boris MŠK STO Krompachy A 5 1 4 20.00
26 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 6 0 6 0.00
27 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy A 4 0 4 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 1 0 100.00
2 Toporcer Patrik ŠKST Spišský Štvrtok A 1 1 0 100.00
3 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok A 1 1 0 100.00
4 Lešundák Jozef Fortuna Kežmarok C 1 1 0 100.00
5 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad A 1 1 0 100.00
6 Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 3 2 1 66.67
7 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 3 2 1 66.67
8 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 3 1 2 33.33
9 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 2 0 2 0.00
10 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 2 0 2 0.00
11 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 2 0 2 0.00
12 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
13 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
14 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy A 1 0 1 0.00
15 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00
16 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 1 0 1 0.00