Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Západ, muži 2018/2019

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Guassardo Paulo MŠK STO Krompachy A 28 28 0 100.00
2 Ružbarský Martin AŠK Maria Huta A 43 40 3 93.02
3 Milan Martin STO Letanovce A 42 37 5 88.10
4 Brežina Pavol Slavoj Spišská Belá A 43 34 9 79.07
5 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 44 34 10 77.27
6 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 40 30 10 75.00
7 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 43 32 11 74.42
8 Maliňák Jozef ŠK Veterán Poprad A 23 17 6 73.91
9 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 44 32 12 72.73
10 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta A 43 31 12 72.09
11 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 43 31 12 72.09
12 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 43 29 14 67.44
13 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 32 21 11 65.63
14 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 42 27 15 64.29
15 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 39 25 14 64.10
16 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 30 19 11 63.33
17 Uhrin Samuel STO Letanovce A 38 24 14 63.16
18 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 44 27 17 61.36
19 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 24 14 10 58.33
20 Smik Miroslav ml. Slavoj Spišská Belá A 43 25 18 58.14
21 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 20 11 9 55.00
22 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 31 17 14 54.84
23 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 44 24 20 54.55
24 Petráš Peter STO Letanovce A 41 22 19 53.66
25 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta A 43 23 20 53.49
26 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 43 23 20 53.49
27 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 44 23 21 52.27
28 Maliňák Milan ŠK Veterán Poprad A 25 13 12 52.00
29 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 44 22 22 50.00
30 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 23 11 12 47.83
31 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 43 20 23 46.51
32 Matava Matúš Slavoj Spišská Belá A 39 18 21 46.15
33 Harman Lukáš AŠK Maria Huta A 37 17 20 45.95
34 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 35 16 19 45.71
35 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 31 14 17 45.16
36 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 39 17 22 43.59
37 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 30 13 17 43.33
38 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 44 19 25 43.18
39 Smik Miroslav st. Slavoj Spišská Belá A 43 17 26 39.53
40 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 32 12 20 37.50
41 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 36 13 23 36.11
42 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 31 10 21 32.26
43 Gmuca Boris MŠK STO Krompachy A 28 9 19 32.14
44 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 28 8 20 28.57
45 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 40 8 32 20.00
46 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 28 3 25 10.71
47 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy A 20 2 18 10.00
48 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 20 2 18 10.00
49 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 23 2 21 8.70
50 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 28 2 26 7.14
51 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 24 0 24 0.00
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta A 4 3 1 75.00
2 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 3 2 1 66.67
3 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 16 10 6 62.50
4 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 16 10 6 62.50
5 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 8 5 3 62.50
6 Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 8 4 4 50.00
7 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 5 7 41.67
8 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 13 5 8 38.46
9 Lesňák Róbert STO Letanovce A 8 3 5 37.50
10 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 12 4 8 33.33
11 Tropp Rastislav Slavoj Spišská Belá A 3 1 2 33.33
12 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 16 4 12 25.00
13 Solár Lukáš STO Letanovce A 8 2 6 25.00
14 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 1 3 25.00
15 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 4 1 3 25.00
16 Lešundák Jozef Fortuna Kežmarok C 4 1 3 25.00
17 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 16 2 14 12.50
18 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 8 1 7 12.50
19 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 15 0 15 0.00
20 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 14 0 14 0.00
21 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 12 0 12 0.00
22 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves A 8 0 8 0.00
23 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 8 0 8 0.00
24 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
25 Klein Róbert ŠK Veterán Poprad A 4 0 4 0.00
26 Zgeburová Anastázia TJ STO Slovenská Ves A 4 0 4 0.00
27 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 4 0 4 0.00
28 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves A 4 0 4 0.00
29 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy A 4 0 4 0.00
30 Hospodár Ľubomír Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
31 Toporcer Patrik ŠKST Spišský Štvrtok A 2 0 2 0.00
32 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta A 2 0 2 0.00
33 Mušuta Augustín STO Letanovce A 1 0 1 0.00
34 Čarnogurský Michal Slavoj Spišská Belá A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ružbarský Martin AŠK Maria Huta A 39 38 1 97.44
2 Brežina Pavol Slavoj Spišská Belá A 36 28 8 77.78
3 Milan Martin STO Letanovce A 40 31 9 77.50
4 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 36 26 10 72.22
5 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta A 39 28 11 71.79
6 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 39 28 11 71.79
7 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 28 18 10 64.29
8 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 40 24 16 60.00
9 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta A 16 9 7 56.25
10 Harman Lukáš AŠK Maria Huta A 29 16 13 55.17
11 Petráš Peter STO Letanovce A 35 19 16 54.29
12 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 40 21 19 52.50
13 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 40 20 20 50.00
14 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta A 33 16 17 48.48
15 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 36 16 20 44.44
16 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 27 12 15 44.44
17 Uhrin Samuel STO Letanovce A 40 17 23 42.50
18 Smik Miroslav st. Slavoj Spišská Belá A 40 16 24 40.00
19 Matava Matúš Slavoj Spišská Belá A 30 12 18 40.00
20 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 36 13 23 36.11
21 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 39 14 25 35.90
22 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 31 11 20 35.48
23 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 39 13 26 33.33
24 Smik Miroslav ml. Slavoj Spišská Belá A 36 12 24 33.33
25 Popovič Róbert STK Severka Kežmarok A 20 3 17 15.00
26 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 18 2 16 11.11
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Lesňák Róbert STO Letanovce A 5 3 2 60.00
2 Tropp Rastislav Slavoj Spišská Belá A 8 4 4 50.00
3 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 4 1 3 25.00
4 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 15 1 14 6.67
5 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 8 0 8 0.00
6 Molitoris František Slavoj Spišská Belá A 4 0 4 0.00
7 Giblák Peter STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
8 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 4 0 4 0.00
9 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
10 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy A 4 0 4 0.00
11 Čarnogurský Štefan Slavoj Spišská Belá A 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 7. - 12. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Guassardo Paulo MŠK STO Krompachy A 16 16 0 100.00
2 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 38 35 3 92.11
3 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 29 23 6 79.31
4 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 33 25 8 75.76
5 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 24 17 7 70.83
6 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 34 24 10 70.59
7 Maliňák Milan ŠK Veterán Poprad A 24 16 8 66.67
8 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 38 25 13 65.79
9 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 20 13 7 65.00
10 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 27 17 10 62.96
11 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 34 21 13 61.76
12 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 19 11 8 57.89
13 Maliňák Jozef ŠK Veterán Poprad A 27 15 12 55.56
14 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 22 12 10 54.55
15 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 39 21 18 53.85
16 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 34 18 16 52.94
17 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 38 17 21 44.74
18 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 38 17 21 44.74
19 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 36 16 20 44.44
20 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 28 12 16 42.86
21 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 27 11 16 40.74
22 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 18 7 11 38.89
23 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 19 7 12 36.84
24 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 26 8 18 30.77
25 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 23 6 17 26.09
26 Gmuca Boris MŠK STO Krompachy A 23 3 20 13.04
27 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 16 2 14 12.50
28 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 30 3 27 10.00
29 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy A 20 2 18 10.00
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 12 10 2 83.33
2 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 3 1 75.00
3 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad A 3 2 1 66.67
4 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 2 1 1 50.00
5 Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 11 5 6 45.45
6 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 8 2 6 25.00
7 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 8 2 6 25.00
8 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok A 4 1 3 25.00
9 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy A 8 0 8 0.00
10 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 8 0 8 0.00
11 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00
12 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 4 0.00
13 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
14 Svitanek Ján Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
15 Lešundák Jozef Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
16 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00