Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Západ, muži 2018/2019

Výsledky zápasov: O 7. - 12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
832 07.04.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
MŠK STO Krompachy A
14 : 4 Web zápis
M.Harabin
     
833 06.04.2019
So 10:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠK Veterán Poprad A
3 : 15 Web zápis
E.Rusnák
     
834 07.04.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
     
9 . kolo
829 31.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok C
15 : 3 Web zápis
V.Dunčko
     
830 31.03.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
16 : 2 Web zápis
T.Valluš
     
831 31.03.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Javorinka Levoča A
6 : 12 Web zápis
E.Ivančák
     
8 . kolo
826 24.03.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Javorinka Levoča A
5 : 13 Web zápis
M.Harabin
     
827 24.03.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
MŠK STO Krompachy A
16 : 2 Web zápis
J.Stanko
     
828 24.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Web zápis
V.Dunčko
 
7 . kolo
823 17.03.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
T.Valluš
     
824 17.03.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Spišský Štvrtok A
1 : 17 Web zápis
E.Ivančák
     
825 17.03.2019
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
     
6 . kolo
820 10.03.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
     
821 10.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
11 : 7 Web zápis
V.Dunčko
 
822 10.03.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
MŠK STO Krompachy A
16 : 2 Web zápis
T.Valluš
     
5 . kolo
817 24.02.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
Fortuna Kežmarok C
15 : 3 Web zápis
E.Ivančák
     
818 24.02.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
7 : 11 Web zápis
T.Valluš
     
819 24.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Web zápis
V.Dunčko
 
4 . kolo
814 17.02.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok A
5 : 13 Web zápis
M.Harabin
     
815 17.02.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠK Veterán Poprad A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
     
816 17.02.2019
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
MŠK STO Krompachy A
8 : 10 Web zápis
E.Rusnák
     
3 . kolo
811 10.02.2019
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
Fortuna Kežmarok C
17 : 1 Web zápis
E.Rusnák
     
812 10.02.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
5 : 13 Web zápis
E.Ivančák
     
813 10.02.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
ŠKST Spišský Štvrtok A
10 : 8 Web zápis
T.Valluš
     
2 . kolo
808 03.02.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠK Veterán Poprad A
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
     
809 03.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Web zápis
V.Dunčko
 
810 03.02.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
     
1 . kolo
805 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Fortuna Kežmarok C
17 : 1 Web zápis
J.Stanko
     
806 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišský Štvrtok A
5 : 13 Web zápis
E.Rusnák
     
807 27.01.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠK Veterán Poprad A
11 : 7 Web zápis
E.Ivančák
     

Výsledky zápasov: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
802 07.04.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
Slavoj Spišská Belá A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
     
803 07.04.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
AŠK Maria Huta A
5 : 13 Web zápis
R.Jánoš
 
804 07.04.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
     
9 . kolo
799 31.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Severka Kežmarok A
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
     
800 31.03.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
STO Letanovce A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
801 31.03.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
     
8 . kolo
796 24.03.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
4 : 14 Web zápis
J.Novotný
     
797 24.03.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
Slavoj Spišská Belá A
14 : 4 Web zápis
R.Lesňák
     
798 24.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
AŠK Maria Huta A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
     
7 . kolo
793 17.03.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
     
794 17.03.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
TJ STO Slovenská Ves A
10 : 8 Web zápis
M.Matava
     
795 17.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
R.Jánoš
     
6 . kolo
790 10.03.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
6 : 12 Web zápis
J.Novotný
     
791 10.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
   
792 10.03.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
Slavoj Spišská Belá A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
5 . kolo
787 24.02.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
STK Severka Kežmarok A
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
     
788 24.02.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
ŠKST Spišské Vlachy A
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
789 24.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
 
4 . kolo
784 17.02.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
10 : 8 Web zápis
J.Novotný
     
785 17.02.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
AŠK Maria Huta A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
 
786 17.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
Slavoj Spišská Belá A
12 : 6 Web zápis
R.Jánoš
 
3 . kolo
781 10.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Web zápis
R.Jánoš
 
782 10.02.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
STO Letanovce A
8 : 10 Web zápis
M.Matava
     
783 10.02.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
TJ STO Slovenská Ves A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
2 . kolo
778 03.02.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
AŠK Maria Huta A
2 : 16 Web zápis
J.Novotný
 
779 03.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
Slavoj Spišská Belá A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
780 03.02.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
     
1 . kolo
775 27.01.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
STK Severka Kežmarok A
15 : 3 Web zápis
R.Lesňák
 
776 27.01.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ STO Slovenská Ves A
4 : 14 Web zápis
R.Jánoš
 
777 27.01.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
AŠK Maria Huta A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
     

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
259 16.12.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
260 16.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
Slavoj Spišská Belá A
8 : 10 Web zápis
R.Jánoš
     
261 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
9 : 9 Web zápis
T.Valluš
     
262 16.12.2018
Ne 10:00
STO Letanovce A
STK Severka Kežmarok A
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
     
263 16.12.2018
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
MŠK STO Krompachy A
3 : 15 Web zápis
M.Harabin
     
264 16.12.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
AŠK Maria Huta A
6 : 12 Web zápis
E.Rusnák
     
10 . kolo
253 09.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
11 : 7 Web zápis
V.Dunčko
     
254 09.12.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
Fortuna Kežmarok C
18 : 0 Web zápis
J.Pitoňák
     
255 09.12.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
STO Letanovce A
8 : 10 Web zápis
E.Ivančák
     
256 09.12.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Web zápis
J.Novotný
 
257 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Web zápis
J.Stanko
     
258 09.12.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Web zápis
M.Matava
     
9 . kolo
247 02.12.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
     
248 02.12.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
     
249 02.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Web zápis
R.Jánoš
     
250 02.12.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
     
251 02.12.2018
Ne 10:00
STO Letanovce A
AŠK Maria Huta A
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
     
252 01.12.2018
So 17:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Javorinka Levoča A
0 : 18 Web zápis
M.Harabin
     
8 . kolo
241 25.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok C
18 : 0 Web zápis
V.Dunčko
     
242 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Letanovce A
6 : 12 Web zápis
E.Rusnák
     
243 25.11.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
ŠK Veterán Poprad A
18 : 0 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
244 25.11.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Spišské Vlachy A
8 : 10 Web zápis
E.Ivančák
     
245 25.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Web zápis
J.Novotný
     
246 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Slavoj Spišská Belá A
6 : 12 Web zápis
J.Stanko
     
7 . kolo
235 15.11.2018
17:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
10 : 8 Web zápis
J.Stanko
     
236 18.11.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
STK Severka Kežmarok A
12 : 6 Web zápis
M.Matava
     
237 18.11.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK STO Krompachy A
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
     
238 18.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
AŠK Maria Huta A
11 : 7 Web zápis
R.Jánoš
     
239 18.11.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Web zápis
T.Valluš
     
240 16.11.2018
Pi 18:00
STO Letanovce A
Fortuna Kežmarok C
18 : 0 Web zápis
R.Lesňák
     
6 . kolo
229 11.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STO Letanovce A
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
     
230 09.11.2018
Pi 17:30
Fortuna Kežmarok C
ŠK Veterán Poprad A
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
     
231 11.11.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Web zápis
E.Rusnák
     
232 11.11.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Web zápis
J.Tokarčík
     
233 11.11.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
Slavoj Spišská Belá A
2 : 16 Web zápis
E.Ivančák
     
234 11.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
11 : 7 Web zápis
J.Novotný
     
5 . kolo
223 04.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Web zápis
J.Novotný
     
224 04.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Web zápis
J.Stanko
     
225 04.11.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
AŠK Maria Huta A
7 : 11 Web zápis
M.Matava
     
226 04.11.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
227 04.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
Fortuna Kežmarok C
17 : 1 Web zápis
R.Jánoš
     
228 04.11.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
STO Letanovce A
6 : 12 Web zápis
T.Valluš
     
4 . kolo
217 21.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠK Veterán Poprad A
11 : 7 Web zápis
V.Dunčko
     
218 21.10.2018
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
7 : 11 Web zápis
R.Lesňák
     
219 19.10.2018
Pi 17:30
Fortuna Kežmarok C
TJ STO Slovenská Ves A
1 : 17 Web zápis
M.Harabin
     
220 21.10.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
Slavoj Spišská Belá A
7 : 11 Web zápis
E.Rusnák
     
221 21.10.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
222 21.10.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Web zápis
E.Ivančák
     
3 . kolo
211 14.10.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Spišský Štvrtok A
10 : 8 Web zápis
E.Ivančák
     
212 14.10.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
AŠK Maria Huta A
7 : 11 Web zápis
J.Novotný
     
213 14.10.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Web zápis
J.Stanko
     
214 14.10.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
M.Matava
     
215 14.10.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
     
216 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
ŠK Veterán Poprad A
13 : 5 Web zápis
R.Jánoš
     
2 . kolo
205 07.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠKST Spišské Vlachy A
8 : 10 Web zápis
V.Dunčko
     
206 07.10.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ STO Slovenská Ves A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
207 07.10.2018
Ne 10:00
STO Letanovce A
Slavoj Spišská Belá A
13 : 5 Web zápis
R.Lesňák
     
208 05.10.2018
Pi 17:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
     
209 07.10.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Web zápis
E.Rusnák
     
210 07.10.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
MŠK STO Krompachy A
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
1 . kolo
199 30.09.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
200 30.09.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Javorinka Levoča A
2 : 16 Web zápis
E.Ivančák
     
201 30.09.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
Fortuna Kežmarok C
17 : 1 Web zápis
J.Novotný
     
202 30.09.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STO Letanovce A
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
     
203 30.09.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Web zápis
M.Matava
     
204 30.09.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák