Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Západ, muži 2018/2019

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39. týždeň roku 2018
199 30.09.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Schválené  
200 30.09.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Javorinka Levoča A
2 : 16 Schválené  
201 30.09.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
Fortuna Kežmarok C
17 : 1 Schválené  
202 30.09.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STO Letanovce A
5 : 13 Schválené  
203 30.09.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Schválené  
204 30.09.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
9 : 9 Schválené  
2 . kolo - 40. týždeň roku 2018
205 07.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠKST Spišské Vlachy A
8 : 10 Schválené  
206 07.10.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ STO Slovenská Ves A
12 : 6 Schválené  
207 07.10.2018
Ne 10:00
STO Letanovce A
Slavoj Spišská Belá A
13 : 5 Schválené  
208 05.10.2018
Pi 17:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
2 : 16 Schválené  
209 07.10.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Schválené  
210 07.10.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
MŠK STO Krompachy A
17 : 1 Schválené  
3 . kolo - 41. týždeň roku 2018
211 14.10.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Spišský Štvrtok A
10 : 8 Schválené  
212 14.10.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
AŠK Maria Huta A
7 : 11 Schválené  
213 14.10.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Schválené  
214 14.10.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Schválené  
215 14.10.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
10 : 8 Schválené  
216 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
ŠK Veterán Poprad A
13 : 5 Schválené  
4 . kolo - 42. týždeň roku 2018
217 21.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠK Veterán Poprad A
11 : 7 Schválené  
218 21.10.2018
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
7 : 11 Schválené  
219 19.10.2018
Pi 17:30
Fortuna Kežmarok C
TJ STO Slovenská Ves A
1 : 17 Schválené  
220 21.10.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
Slavoj Spišská Belá A
7 : 11 Schválené  
221 21.10.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Schválené  
222 21.10.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Schválené  
5 . kolo - 44. týždeň roku 2018
223 04.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Schválené  
224 04.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Schválené  
225 04.11.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
AŠK Maria Huta A
7 : 11 Schválené  
226 04.11.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Schválené  
227 04.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
Fortuna Kežmarok C
17 : 1 Schválené  
228 04.11.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
STO Letanovce A
6 : 12 Schválené  
6 . kolo - 45. týždeň roku 2018
229 11.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STO Letanovce A
6 : 12 Schválené  
230 09.11.2018
Pi 17:30
Fortuna Kežmarok C
ŠK Veterán Poprad A
2 : 16 Schválené  
231 11.11.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Schválené  
232 11.11.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Schválené  
233 11.11.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
Slavoj Spišská Belá A
2 : 16 Schválené  
234 11.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
11 : 7 Schválené  
7 . kolo - 46. týždeň roku 2018
235 15.11.2018
17:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
10 : 8 Schválené  
236 18.11.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
STK Severka Kežmarok A
12 : 6 Schválené  
237 18.11.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK STO Krompachy A
13 : 5 Schválené  
238 18.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
AŠK Maria Huta A
11 : 7 Schválené  
239 18.11.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Schválené  
240 16.11.2018
Pi 18:00
STO Letanovce A
Fortuna Kežmarok C
18 : 0 Schválené  
8 . kolo - 47. týždeň roku 2018
241 25.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok C
18 : 0 Schválené  
242 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Letanovce A
6 : 12 Schválené  
243 25.11.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
ŠK Veterán Poprad A
18 : 0 Schválené  
244 25.11.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Spišské Vlachy A
8 : 10 Schválené  
245 25.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Schválené  
246 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Slavoj Spišská Belá A
6 : 12 Schválené  
9 . kolo - 48. týždeň roku 2018
247 02.12.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
6 : 12 Schválené  
248 02.12.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
11 : 7 Schválené  
249 02.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Schválené  
250 02.12.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Schválené  
251 02.12.2018
Ne 10:00
STO Letanovce A
AŠK Maria Huta A
12 : 6 Schválené  
252 01.12.2018
So 17:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Javorinka Levoča A
0 : 18 Schválené  
10 . kolo - 49. týždeň roku 2018
253 09.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
11 : 7 Schválené  
254 09.12.2018
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
Fortuna Kežmarok C
18 : 0 Schválené  
255 09.12.2018
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
STO Letanovce A
8 : 10 Schválené  
256 09.12.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Schválené  
257 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Schválené  
258 09.12.2018
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Schválené  
11 . kolo - 50. týždeň roku 2018
259 16.12.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
12 : 6 Schválené  
260 16.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
Slavoj Spišská Belá A
8 : 10 Schválené  
261 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
9 : 9 Schválené  
262 16.12.2018
Ne 10:00
STO Letanovce A
STK Severka Kežmarok A
12 : 6 Schválené  
263 16.12.2018
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
MŠK STO Krompachy A
3 : 15 Schválené  
264 16.12.2018
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
AŠK Maria Huta A
6 : 12 Schválené  

Rozpis súťaže: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
775 27.01.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
STK Severka Kežmarok A
15 : 3 Schválené  
776 27.01.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ STO Slovenská Ves A
4 : 14 Schválené  
777 27.01.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
AŠK Maria Huta A
6 : 12 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
778 03.02.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
AŠK Maria Huta A
2 : 16 Schválené  
779 03.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
Slavoj Spišská Belá A
12 : 6 Schválené  
780 03.02.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
781 10.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Schválené  
782 10.02.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
STO Letanovce A
8 : 10 Schválené  
783 10.02.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
TJ STO Slovenská Ves A
12 : 6 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
784 17.02.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
10 : 8 Schválené  
785 17.02.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
AŠK Maria Huta A
11 : 7 Schválené  
786 17.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
Slavoj Spišská Belá A
12 : 6 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
787 24.02.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
STK Severka Kežmarok A
15 : 3 Schválené  
788 24.02.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
ŠKST Spišské Vlachy A
17 : 1 Schválené  
789 24.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
10 : 8 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
790 10.03.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
6 : 12 Schválené  
791 10.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
9 : 9 Schválené  
792 10.03.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
Slavoj Spišská Belá A
12 : 6 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
793 17.03.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Schválené  
794 17.03.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
TJ STO Slovenská Ves A
10 : 8 Schválené  
795 17.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Letanovce A
7 : 11 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
796 24.03.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
4 : 14 Schválené  
797 24.03.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
Slavoj Spišská Belá A
14 : 4 Schválené  
798 24.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
AŠK Maria Huta A
8 : 10 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
799 31.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Severka Kežmarok A
15 : 3 Schválené  
800 31.03.2019
Ne 10:00
AŠK Maria Huta A
STO Letanovce A
15 : 3 Schválené  
801 31.03.2019
Ne 10:00
Slavoj Spišská Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
7 : 11 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
802 07.04.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
Slavoj Spišská Belá A
11 : 7 Schválené  
803 07.04.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
AŠK Maria Huta A
5 : 13 Schválené  
804 07.04.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Schválené  

Rozpis súťaže: O 7. - 12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
805 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Fortuna Kežmarok C
17 : 1 Schválené  
806 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišský Štvrtok A
5 : 13 Schválené  
807 27.01.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠK Veterán Poprad A
11 : 7 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
808 03.02.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠK Veterán Poprad A
2 : 16 Schválené  
809 03.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Schválené  
810 03.02.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
7 : 11 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
811 10.02.2019
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
Fortuna Kežmarok C
17 : 1 Schválené  
812 10.02.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
5 : 13 Schválené  
813 10.02.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
ŠKST Spišský Štvrtok A
10 : 8 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
814 17.02.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok A
5 : 13 Schválené  
815 17.02.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠK Veterán Poprad A
7 : 11 Schválené  
816 17.02.2019
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
MŠK STO Krompachy A
8 : 10 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
817 24.02.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
Fortuna Kežmarok C
15 : 3 Schválené  
818 24.02.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
7 : 11 Schválené  
819 24.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
820 10.03.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
2 : 16 Schválené  
821 10.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
11 : 7 Schválené  
822 10.03.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
MŠK STO Krompachy A
16 : 2 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
823 17.03.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Schválené  
824 17.03.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Spišský Štvrtok A
1 : 17 Schválené  
825 17.03.2019
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
10 : 8 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
826 24.03.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Javorinka Levoča A
5 : 13 Schválené  
827 24.03.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
MŠK STO Krompachy A
16 : 2 Schválené  
828 24.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
829 31.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok C
15 : 3 Schválené  
830 31.03.2019
Ne 10:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
16 : 2 Schválené  
831 31.03.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Javorinka Levoča A
6 : 12 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
832 07.04.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
MŠK STO Krompachy A
14 : 4 Schválené  
833 06.04.2019
So 10:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠK Veterán Poprad A
3 : 15 Schválené  
834 07.04.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Schválené