Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Vihorlatská, muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T C
1 Jurkanin Ľubomír 15 12 3 80.00
2 Paľko Kamil 35 25 10 71.43
3 Kos Peter ml. 36 22 14 61.11
4 Fečo Michal 41 24 17 58.54
5 Hajduk Anton 22 6 16 27.27
6 Lešňanský Adrián 13 0 13 0.00
7 Bak Martin 2 0 2 0.00
MŠK VSTK Vranov n/T D
1 Tóth Róbert 4 4 0 100.00
2 Hudáková Ivana 32 20 12 62.50
3 Holp Marek 43 21 22 48.84
4 Čurlej Matúš 40 7 33 17.50
5 Kolečava Jaroslav 18 2 16 11.11
6 Lapčák Milan 34 2 32 5.88
7 Lešňanský Matej 1 0 1 0.00
OŠK Kamienka A
1 Stoi Mykhailo 44 40 4 90.91
2 Gajdoš Ján 36 31 5 86.11
3 Gajdoš Daniel ml. 44 36 8 81.82
4 Beľančin Lukáš 36 20 16 55.56
5 Kolbasovskyi Vladyslav 16 5 11 31.25
OŠK Vyšný Žipov A
1 Jakubčin Matúš 43 40 3 93.02
2 Vagaský Ondrej 43 39 4 90.70
3 Hudák Martin 23 14 9 60.87
4 Dolinský Jakub 2 1 1 50.00
5 Stredný Peter 12 3 9 25.00
6 Mihalčin Stanislav 16 2 14 12.50
7 Bašista Jozef 29 3 26 10.34
8 Mihalčinová Sabína 4 0 4 0.00
ŠKST Humenné C
1 Lukáč Ľuboš 3 3 0 100.00
2 Židzik Viktor 15 11 4 73.33
3 Krokker Karol 18 9 9 50.00
4 Gerboc Marián 36 13 23 36.11
5 Nitkulinec Štefan 17 6 11 35.29
6 Černiga Peter 3 1 2 33.33
7 Gajdoš Miroslav 21 5 16 23.81
8 Pavlotty Anton 30 7 23 23.33
9 Frandofer Erik 13 0 13 0.00
10 Frandoferová Sára 12 0 12 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Beniak Paulo 44 39 5 88.64
2 Szilagi Zoltan 43 36 7 83.72
3 Šram Štefan 29 15 14 51.72
4 Sojčák Filip 38 16 22 42.11
5 Sojčák Ján 22 1 21 4.55
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Cogan Slavomír 40 21 19 52.50
2 Dzubák Jaroslav 40 17 23 42.50
3 Topoľančin Juraj 44 18 26 40.91
4 Širgeľ Jozef 40 15 25 37.50
5 Michalenko Silvester 8 2 6 25.00
6 Brečka Bohuslav 4 0 4 0.00
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Kolesár Tomáš 34 25 9 73.53
2 Barnišin Peter 39 25 14 64.10
3 Milčík Patrik 32 17 15 53.13
4 Kohut Marek 11 4 7 36.36
5 Polačko Milan 28 8 20 28.57
6 Kohut Slavomír 28 8 20 28.57
STO Košarovce A
1 Kaňuk Patrik 19 12 7 63.16
2 Karabinčík Kamil ml. 43 27 16 62.79
3 Bučko Juraj 33 16 17 48.48
4 Korba Tomáš 31 14 17 45.16
5 Sabol Andrej 38 15 23 39.47
6 Karabinčík Kamil st. 4 0 4 0.00
7 Turčík Ján 4 0 4 0.00
STO Snina B
1 Bajus Michal 40 22 18 55.00
2 Beňatinský Michal 44 21 23 47.73
3 Galanda Róbert 40 16 24 40.00
4 Kopáč Alexander 18 7 11 38.89
5 Hríb Michal 4 1 3 25.00
6 Bogner Róbert 30 6 24 20.00
STO TTC Kochanovce A
1 Šepeľa Peter 44 35 9 79.55
2 Krídla Jozef 7 5 2 71.43
3 Gajdoš Michal 40 21 19 52.50
4 Forró Ladislav 32 14 18 43.75
5 Hromňák Stanislav 17 5 12 29.41
6 Švigár Marián 24 7 17 29.17
7 Balogáč Oskár 12 2 10 16.67
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Kachman Rastislav 36 23 13 63.89
2 Kachman Bohuš st. 36 22 14 61.11
3 Haňo Roman 15 9 6 60.00
4 Kachman Jaroslav 40 19 21 47.50
5 Kachman Bohuš ml. 41 16 25 39.02
6 Hubler Lukáš 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T C
1 Jurkanin Ľubomír 4 3 1 75.00
2 Paľko Kamil 32 23 9 71.88
3 Fečo Michal 40 27 13 67.50
4 Hajduk Anton 30 8 22 26.67
5 Kos Peter ml. 12 3 9 25.00
6 Lešňanský Adrián 20 0 20 0.00
7 Bak Martin 8 0 8 0.00
8 Friedmanský Miroslav 2 0 2 0.00
OŠK Kamienka A
1 Stoi Mykhailo 39 37 2 94.87
2 Gajdoš Ján 16 14 2 87.50
3 Chuzha Yurii 23 20 3 86.96
4 Gajdoš Daniel ml. 35 27 8 77.14
5 Beľančin Lukáš 31 18 13 58.06
6 Starec Ján 8 4 4 50.00
7 Blaha Benjamín 4 1 3 25.00
OŠK Vyšný Žipov A
1 Jakubčin Matúš 36 33 3 91.67
2 Vagaský Ondrej 28 22 6 78.57
3 Hudák Martin 16 10 6 62.50
4 Dolinský Jakub 8 4 4 50.00
5 Stredný Peter 20 7 13 35.00
6 Bašista Jozef 24 7 17 29.17
7 Mihalčin Stanislav 12 3 9 25.00
8 Mihalčinová Sabína 12 2 10 16.67
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Szilagi Zoltan 20 18 2 90.00
2 Beniak Paulo 20 14 6 70.00
3 Šram Štefan 37 15 22 40.54
4 Sojčák Filip 31 12 19 38.71
5 Bokša Peter 4 1 3 25.00
6 Magura Stanislav 15 3 12 20.00
7 Sojčák Ján 29 3 26 10.34
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Barnišin Peter 31 20 11 64.52
2 Milčík Patrik 31 13 18 41.94
3 Kohut Marek 17 6 11 35.29
4 Kohut Slavomír 39 10 29 25.64
5 Kolesár Tomáš 8 2 6 25.00
6 Polačko Milan 26 6 20 23.08
7 Kohut Pavol 4 0 4 0.00
STO TTC Kochanovce A
1 Šepeľa Peter 31 18 13 58.06
2 Kelich Jozef 31 16 15 51.61
3 Balogáč Oskár 4 2 2 50.00
4 Forró Ladislav 35 16 19 45.71
5 Hromňák Stanislav 11 5 6 45.45
6 Gajdoš Michal 20 8 12 40.00
7 Krídla Jozef 8 2 6 25.00
8 Porochnavý Miroslav 12 1 11 8.33
9 Kohút Michal 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T D
1 Holp Marek 28 24 4 85.71
2 Hudáková Ivana 24 17 7 70.83
3 Kolečava Jaroslav 40 10 30 25.00
4 Čurlej Matúš 31 7 24 22.58
5 Lapčák Milan 25 0 25 0.00
6 Lešňanský Matej 4 0 4 0.00
7 Lešňanský Boris 4 0 4 0.00
8 Zajac Michal 4 0 4 0.00
ŠKST Humenné C
1 Lukáč Ľuboš 16 14 2 87.50
2 Židzik Viktor 36 27 9 75.00
3 Treščák Štefan 6 4 2 66.67
4 Pavlotty Anton 8 5 3 62.50
5 Krokker Karol 29 17 12 58.62
6 Gerboc Marián 36 12 24 33.33
7 Gajdoš Miroslav 18 4 14 22.22
8 Nitkulinec Štefan 9 0 9 0.00
9 Frandofer Erik 2 0 2 0.00
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Topoľančin Juraj 32 15 17 46.88
2 Širgeľ Jozef 40 17 23 42.50
3 Michalenko Silvester 40 16 24 40.00
4 Cogan Slavomír 38 15 23 39.47
5 Brečka Bohuslav 8 1 7 12.50
6 Dzubák Jaroslav 2 0 2 0.00
STO Košarovce A
1 Karabinčík Kamil ml. 36 34 2 94.44
2 Bučko Juraj 32 25 7 78.13
3 Kaňuk Patrik 10 7 3 70.00
4 Korba Tomáš 16 11 5 68.75
5 Sabol Andrej 38 22 16 57.89
6 Turčík Ján 8 3 5 37.50
7 Kaňuk Michal ml. 15 3 12 20.00
8 Karabinčík Kamil st. 5 0 5 0.00
STO Snina B
1 Bajus Michal 36 24 12 66.67
2 Beňatinský Michal 39 22 17 56.41
3 Butala Daniel 9 5 4 55.56
4 Galanda Róbert 28 11 17 39.29
5 Bogner Róbert 28 9 19 32.14
6 Kontuľ Dušan 8 2 6 25.00
7 Kopáč Alexander 4 1 3 25.00
8 Hríb Michal 4 0 4 0.00
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Haňo Roman 23 18 5 78.26
2 Kachman Jaroslav 29 21 8 72.41
3 Kachman Rastislav 31 22 9 70.97
4 Kachman Bohuš st. 26 16 10 61.54
5 Kachman Bohuš ml. 39 13 26 33.33
6 Hubler Lukáš 8 2 6 25.00