Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Zeml. - Košická, muži 2018/2019

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 43 38 38
2 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 38 33 33
3 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 37 32 32
4 Čuri Branislav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 40 30 30
5 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 41 30 30
6 Habura Róbert TJ Čečehov B 38 28 28
7 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 40 27 27
8 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 40 26 26
9 Franko Július TTC Vojany Tigers B 38 25 25
10 Červenák Viliam SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 40 25 25
11 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 40 25 25
12 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 38 24 24
13 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 40 24 24
14 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 43 24 24
15 Duck Hong Than SŠK Poproč B 36 23 23
16 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 40 23 23
17 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 40 23 23
18 Sopko Silvester OKST Somotor B 42 23 23
19 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 31 22 22
20 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 32 21 21
21 Maskaľ Eduard ŠKST Michalovce D 24 20 20
22 Michalčo Marián SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 32 20 20
23 Gánoczi Gabriel OKST Somotor B 40 20 20
24 Kondáš Peter TJ Čečehov B 31 19 19
25 Petričko Milan SŠK Poproč B 32 18 18
26 Nagy Tomáš OKST Somotor B 44 18 18
27 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 28 17 17
28 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 40 17 17
29 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 43 17 17
30 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 24 16 16
31 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 38 16 16
32 Soľar Martin ŠK STO Kráľovce A 36 15 15
33 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 40 15 15
34 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 30 14 14
35 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 20 13 13
36 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 29 13 13
37 Gumáň Martin SŠK Poproč B 36 12 12
38 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice C 38 12 12
39 Flegner Rudolf SŠK Poproč B 20 11 11
40 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 16 10 10
41 Behunčík Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 44 10 10
42 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 13 9 9
43 Hajaš Marcel STK Slávia Sobrance A 23 9 9
44 Juhár Patrik SŠK Poproč B 20 8 8
45 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 21 8 8
46 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 7 7 7
47 Hvižďák Ján ŠKST Michalovce D 8 7 7
48 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 12 7 7
49 Wagner Valter OKST Somotor B 20 7 7
50 Ujhelyi František ŠKST Sokol Vojčice C 6 6 6
51 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 7 6 6
52 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 12 6 6
53 Hadinger Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 24 6 6
54 Kótka Csongor OKST Somotor B 30 6 6
55 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce D 7 5 5
56 Terezka Tomáš ŠKST Michalovce D 8 5 5
57 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 12 5 5
58 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 18 5 5
59 Drabiščák Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 4 4 4
60 Mihajlo Michal OKST Regmont Hraň A 8 4 4
61 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 8 4 4
62 Majcher Daniel SŠK Poproč B 12 4 4
63 Gerboc Ján TJ Čečehov B 21 4 4
64 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 31 4 4
65 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce D 7 3 3
66 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 8 3 3
67 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 12 3 3
68 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 3 2 2
69 Popeľášová Zuzana SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 4 2 2
70 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 4 2 2
71 Mráz Tomáš TJ Čečehov B 4 2 2
72 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 6 2 2
73 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice C 8 2 2
74 Síkora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 8 2 2
75 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 9 2 2
76 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 10 2 2
77 Fázik Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 10 2 2
78 Bogda Ján KST plus 40 Trebišov A 12 2 2
79 Zubko Mikuláš ŠKST Sokol Vojčice C 17 2 2
80 Dančák Ľubomír ŠKST Sokol Vojčice C 20 2 2
81 Ivaň Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 24 2 2
82 Maskaľ Peter TJ Čečehov B 2 1 1
83 Lešo Martin STK Slávia Sobrance A 3 1 1
84 Kocur Milan SŠK Poproč B 4 1 1
85 Németh Milan KST plus 40 Trebišov A 4 1 1
86 Varga Vojtech TTC Vojany Tigers B 4 1 1
87 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 4 1 1
88 Dudová Emma ŠKST Michalovce D 7 1 1
89 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 8 1 1
90 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 8 1 1
91 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 9 1 1
92 Hrabovský Miroslav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 2 0 0
93 Lengyel Alexander TTC Vojany Tigers B 4 0 0
94 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 7 0 0
95 Piňko Marián ŠKST Sokol Vojčice C 8 0 0
96 Jeňo Dušan ŠKST Sokol Vojčice C 11 0 0
97 Zuskáč Patrik OKST Regmont Hraň A 19 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 32 29 29
2 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 35 29 29
3 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 35 29 29
4 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 30 19 19
5 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 22 18 18
6 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 31 18 18
7 Kondáš Peter TJ Čečehov B 32 18 18
8 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 36 18 18
9 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce D 16 16 16
10 Franko Július TTC Vojany Tigers B 31 15 15
11 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 20 14 14
12 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 31 14 14
13 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 24 13 13
14 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 31 13 13
15 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 40 13 13
16 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 23 12 12
17 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 24 12 12
18 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 28 12 12
19 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce D 17 11 11
20 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 19 11 11
21 Soľar Martin ŠK STO Kráľovce A 20 11 11
22 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 27 11 11
23 Radvani Peter ŠK STO Kráľovce A 11 8 8
24 Maskaľ Eduard ŠKST Michalovce D 20 8 8
25 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 20 8 8
26 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 20 8 8
27 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 21 8 8
28 Hvižďák Ján ŠKST Michalovce D 8 7 7
29 Gnip Ján ŠK STO Kráľovce A 15 6 6
30 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 24 6 6
31 Laci Patrik STK Slávia Sobrance A 12 5 5
32 Síkora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 16 5 5
33 Habura Róbert TJ Čečehov B 4 4 4
34 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 10 4 4
35 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 12 4 4
36 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 20 4 4
37 Tkáčik Juraj STK Slávia Sobrance A 4 3 3
38 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 4 3 3
39 Matej Ján ŠKST Michalovce D 4 3 3
40 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 8 3 3
41 Gerboc Ján TJ Čečehov B 12 3 3
42 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 2 2 2
43 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 10 2 2
44 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 12 2 2
45 Hajaš Marcel STK Slávia Sobrance A 12 2 2
46 Novikmec Vladimír KST plus 40 Trebišov A 4 1 1
47 Varga Vojtech TTC Vojany Tigers B 4 1 1
48 Bašár Milan ŠKST Michalovce D 4 1 1
49 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 10 1 1
50 Németh Milan KST plus 40 Trebišov A 3 0 0
51 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 4 0 0
52 Štefanič Michal TJ Čečehov B 4 0 0
53 Lešo Martin STK Slávia Sobrance A 5 0 0
54 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 13 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 37 36 36
2 Gánoczi Gabriel OKST Somotor B 35 29 29
3 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 37 25 25
4 Červenák Viliam SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 32 23 23
5 Michalčo Marián SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 32 23 23
6 Čuri Branislav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 28 22 22
7 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 34 20 20
8 Sopko Silvester OKST Somotor B 39 20 20
9 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 27 18 18
10 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 30 18 18
11 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 32 17 17
12 Duck Hong Than SŠK Poproč B 16 16 16
13 Majcher Daniel SŠK Poproč B 32 16 16
14 Flegner Rudolf SŠK Poproč B 22 15 15
15 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 34 15 15
16 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 36 15 15
17 Behunčík Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 36 14 14
18 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice C 32 13 13
19 Nagy Tomáš OKST Somotor B 39 13 13
20 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 16 12 12
21 Wagner Valter OKST Somotor B 17 10 10
22 Kocur Milan SŠK Poproč B 12 8 8
23 Juhár Patrik SŠK Poproč B 8 6 6
24 Hadinger Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 14 5 5
25 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 26 5 5
26 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice C 4 4 4
27 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 4 4 4
28 Gumáň Martin SŠK Poproč B 18 4 4
29 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 18 4 4
30 Dančák Ľubomír ŠKST Sokol Vojčice C 24 4 4
31 Petričko Milan SŠK Poproč B 8 3 3
32 Popeľášová Zuzana SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 16 3 3
33 Piňko Marián ŠKST Sokol Vojčice C 18 3 3
34 Zubko Mikuláš ŠKST Sokol Vojčice C 20 3 3
35 Kótka Csongor OKST Somotor B 10 2 2
36 Róth Roland OKST Somotor B 12 2 2
37 Ivaň Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 24 2 2
38 Mihajlo Michal OKST Regmont Hraň A 3 1 1
39 Zuskáč Patrik OKST Regmont Hraň A 5 1 1
40 Jeňo Dušan ŠKST Sokol Vojčice C 8 1 1
41 Fázik Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 8 1 1
42 Mlej Jaroslav OKST Regmont Hraň A 1 0 0
43 Juroš Dušan OKST Regmont Hraň A 4 0 0
44 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 4 0 0