Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Zeml. - Košická, muži 2018/2019

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 40%(4,4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 9 8 1 88.89
2 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 8 7 1 87.50
3 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 7 6 1 85.71
4 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 10 8 2 80.00
5 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 10 8 2 80.00
6 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 10 8 2 80.00
7 Maskaľ Eduard ŠKST Michalovce D 5 4 1 80.00
8 Duck Hong Than SŠK Poproč B 9 7 2 77.78
9 Petričko Milan SŠK Poproč B 8 6 2 75.00
10 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 11 8 3 72.73
11 Franko Július TTC Vojany Tigers B 11 8 3 72.73
12 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 9 6 3 66.67
13 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 6 4 2 66.67
14 Sopko Silvester OKST Somotor B 11 7 4 63.64
15 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 10 6 4 60.00
16 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 10 6 4 60.00
17 Gánoczi Gabriel OKST Somotor B 10 6 4 60.00
18 Flegner Rudolf SŠK Poproč B 5 3 2 60.00
19 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 5 3 2 60.00
20 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 5 3 2 60.00
21 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 11 6 5 54.55
22 Čuri Branislav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 10 5 5 50.00
23 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 8 4 4 50.00
24 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 8 4 4 50.00
25 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 11 5 6 45.45
26 Gumáň Martin SŠK Poproč B 9 4 5 44.44
27 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 7 3 4 42.86
28 Hajaš Marcel STK Slávia Sobrance A 7 3 4 42.86
29 Červenák Viliam SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 10 4 6 40.00
30 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 10 4 6 40.00
31 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 10 4 6 40.00
32 Juhár Patrik SŠK Poproč B 5 2 3 40.00
33 Kótka Csongor OKST Somotor B 8 3 5 37.50
34 Habura Róbert TJ Čečehov B 8 3 5 37.50
35 Gerboc Ján TJ Čečehov B 8 3 5 37.50
36 Kondáš Peter TJ Čečehov B 8 3 5 37.50
37 Michalčo Marián SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 8 3 5 37.50
38 Nagy Tomáš OKST Somotor B 11 4 7 36.36
39 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 11 4 7 36.36
40 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 6 2 4 33.33
41 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice C 10 3 7 30.00
42 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 10 3 7 30.00
43 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 8 2 6 25.00
44 Behunčík Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 9 2 7 22.22
45 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 10 2 8 20.00
46 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 5 1 4 20.00
47 Hadinger Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 6 1 5 16.67
48 Ivaň Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 6 0 6 0.00
49 Dančák Ľubomír ŠKST Sokol Vojčice C 5 0 5 0.00
Od 40%(4,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Síkora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 2 2 0 100.00
2 Ujhelyi František ŠKST Sokol Vojčice C 2 2 0 100.00
3 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice C 2 2 0 100.00
4 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 2 2 0 100.00
5 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 2 2 0 100.00
6 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 2 2 0 100.00
7 Hvižďák Ján ŠKST Michalovce D 2 2 0 100.00
8 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce D 2 2 0 100.00
9 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 1 1 0 100.00
10 Maskaľ Peter TJ Čečehov B 1 1 0 100.00
11 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 1 1 0 100.00
12 Drabiščák Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 1 1 0 100.00
13 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 1 1 0 100.00
14 Németh Milan KST plus 40 Trebišov A 1 1 0 100.00
15 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 1 1 0 100.00
16 Dudová Emma ŠKST Michalovce D 1 1 0 100.00
17 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce D 1 1 0 100.00
18 Bíreš Miloslav OKST Duby Parchovany A 1 1 0 100.00
19 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 4 3 1 75.00
20 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 4 3 1 75.00
21 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 3 2 1 66.67
22 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 3 2 1 66.67
23 Wagner Valter OKST Somotor B 4 2 2 50.00
24 Soľar Martin ŠK STO Kráľovce A 4 2 2 50.00
25 Mihajlo Michal OKST Regmont Hraň A 2 1 1 50.00
26 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 2 1 1 50.00
27 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 2 1 1 50.00
28 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 3 1 2 33.33
29 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 3 1 2 33.33
30 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 3 1 2 33.33
31 Majcher Daniel SŠK Poproč B 3 1 2 33.33
32 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 3 0 3 0.00
33 Zubko Mikuláš ŠKST Sokol Vojčice C 3 0 3 0.00
34 Jeňo Dušan ŠKST Sokol Vojčice C 3 0 3 0.00
35 Bogda Ján KST plus 40 Trebišov A 3 0 3 0.00
36 Zuskáč Patrik OKST Regmont Hraň A 3 0 3 0.00
37 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 3 0 3 0.00
38 Fázik Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 3 0 3 0.00
39 Piňko Marián ŠKST Sokol Vojčice C 2 0 2 0.00
40 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 2 0 2 0.00
41 Terezka Tomáš ŠKST Michalovce D 2 0 2 0.00
42 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 1 0 1 0.00
43 Hrabovský Miroslav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 1 0 1 0.00
44 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 1 0 1 0.00
45 Kocur Milan SŠK Poproč B 1 0 1 0.00
46 Popeľášová Zuzana SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 1 0 1 0.00
47 Varga Vojtech TTC Vojany Tigers B 1 0 1 0.00
48 Mráz Tomáš TJ Čečehov B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 8 8 0 100.00
2 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 4 4 0 100.00
3 Franko Július TTC Vojany Tigers B 8 7 1 87.50
4 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce D 6 5 1 83.33
5 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 4 3 1 75.00
6 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 9 6 3 66.67
7 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 6 4 2 66.67
8 Maskaľ Eduard ŠKST Michalovce D 6 4 2 66.67
9 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 6 4 2 66.67
10 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce D 6 4 2 66.67
11 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 5 3 2 60.00
12 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 5 3 2 60.00
13 Soľar Martin ŠK STO Kráľovce A 5 3 2 60.00
14 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 5 3 2 60.00
15 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 7 4 3 57.14
16 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 7 4 3 57.14
17 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 7 4 3 57.14
18 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 6 3 3 50.00
19 Síkora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 4 2 2 50.00
20 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 7 3 4 42.86
21 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 7 3 4 42.86
22 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 7 3 4 42.86
23 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 7 3 4 42.86
24 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 5 2 3 40.00
25 Kondáš Peter TJ Čečehov B 8 3 5 37.50
26 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 8 3 5 37.50
27 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 9 3 6 33.33
28 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 4 1 3 25.00
29 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 5 1 4 20.00
30 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 5 1 4 20.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Štefanič Michal TJ Čečehov B 1 1 0 100.00
2 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 3 2 1 66.67
3 Radvani Peter ŠK STO Kráľovce A 2 1 1 50.00
4 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 2 1 1 50.00
5 Hvižďák Ján ŠKST Michalovce D 2 1 1 50.00
6 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 3 1 2 33.33
7 Laci Patrik STK Slávia Sobrance A 3 1 2 33.33
8 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 3 1 2 33.33
9 Hajaš Marcel STK Slávia Sobrance A 3 1 2 33.33
10 Gerboc Ján TJ Čečehov B 3 0 3 0.00
11 Gnip Ján ŠK STO Kráľovce A 3 0 3 0.00
12 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 3 0 3 0.00
13 Lešo Martin STK Slávia Sobrance A 2 0 2 0.00
14 Habura Róbert TJ Čečehov B 1 0 1 0.00
15 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 1 0 1 0.00
16 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
17 Novikmec Vladimír KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
18 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00
19 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00
20 Varga Vojtech TTC Vojany Tigers B 1 0 1 0.00
21 Tkáčik Juraj STK Slávia Sobrance A 1 0 1 0.00
22 Bašár Milan ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 7. - 12. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Duck Hong Than SŠK Poproč B 4 4 0 100.00
2 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 9 8 1 88.89
3 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 9 8 1 88.89
4 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 8 7 1 87.50
5 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 7 6 1 85.71
6 Čuri Branislav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 7 6 1 85.71
7 Michalčo Marián SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 7 6 1 85.71
8 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 5 4 1 80.00
9 Flegner Rudolf SŠK Poproč B 5 4 1 80.00
10 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 8 4 4 50.00
11 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 8 4 4 50.00
12 Sopko Silvester OKST Somotor B 8 4 4 50.00
13 Gánoczi Gabriel OKST Somotor B 8 4 4 50.00
14 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 8 4 4 50.00
15 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 6 3 3 50.00
16 Wagner Valter OKST Somotor B 4 2 2 50.00
17 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 4 2 2 50.00
18 Majcher Daniel SŠK Poproč B 7 3 4 42.86
19 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 5 2 3 40.00
20 Behunčík Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 8 3 5 37.50
21 Červenák Viliam SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 8 3 5 37.50
22 Nagy Tomáš OKST Somotor B 10 3 7 30.00
23 Zubko Mikuláš ŠKST Sokol Vojčice C 5 1 4 20.00
24 Ivaň Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 6 1 5 16.67
25 Dančák Ľubomír ŠKST Sokol Vojčice C 6 1 5 16.67
26 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice C 8 1 7 12.50
27 Piňko Marián ŠKST Sokol Vojčice C 5 0 5 0.00
28 Popeľášová Zuzana SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 4 0 4 0.00
29 Gumáň Martin SŠK Poproč B 4 0 4 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Petričko Milan SŠK Poproč B 2 2 0 100.00
2 Juhár Patrik SŠK Poproč B 2 2 0 100.00
3 Mihajlo Michal OKST Regmont Hraň A 1 1 0 100.00
4 Juroš Dušan OKST Regmont Hraň A 1 1 0 100.00
5 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice C 1 1 0 100.00
6 Jeňo Dušan ŠKST Sokol Vojčice C 2 1 1 50.00
7 Kótka Csongor OKST Somotor B 3 1 2 33.33
8 Kocur Milan SŠK Poproč B 3 1 2 33.33
9 Róth Roland OKST Somotor B 3 0 3 0.00
10 Hadinger Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 3 0 3 0.00
11 Fázik Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 2 0 2 0.00
12 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
13 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 1 0 1 0.00