Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Zeml. - Košická, muži 2018/2019

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 43 38 5 88.37
2 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 38 33 5 86.84
3 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 37 32 5 86.49
4 Maskaľ Eduard ŠKST Michalovce D 24 20 4 83.33
5 Čuri Branislav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 40 30 10 75.00
6 Habura Róbert TJ Čečehov B 38 28 10 73.68
7 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 41 30 11 73.17
8 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 31 22 9 70.97
9 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 40 27 13 67.50
10 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 24 16 8 66.67
11 Franko Július TTC Vojany Tigers B 38 25 13 65.79
12 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 32 21 11 65.63
13 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 40 26 14 65.00
14 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 20 13 7 65.00
15 Duck Hong Than SŠK Poproč B 36 23 13 63.89
16 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 38 24 14 63.16
17 Červenák Viliam SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 40 25 15 62.50
18 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 40 25 15 62.50
19 Michalčo Marián SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 32 20 12 62.50
20 Kondáš Peter TJ Čečehov B 31 19 12 61.29
21 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 28 17 11 60.71
22 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 40 24 16 60.00
23 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 40 23 17 57.50
24 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 40 23 17 57.50
25 Petričko Milan SŠK Poproč B 32 18 14 56.25
26 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 43 24 19 55.81
27 Flegner Rudolf SŠK Poproč B 20 11 9 55.00
28 Sopko Silvester OKST Somotor B 42 23 19 54.76
29 Gánoczi Gabriel OKST Somotor B 40 20 20 50.00
30 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 30 14 16 46.67
31 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 29 13 16 44.83
32 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 40 17 23 42.50
33 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 38 16 22 42.11
34 Soľar Martin ŠK STO Kráľovce A 36 15 21 41.67
35 Nagy Tomáš OKST Somotor B 44 18 26 40.91
36 Juhár Patrik SŠK Poproč B 20 8 12 40.00
37 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 43 17 26 39.53
38 Hajaš Marcel STK Slávia Sobrance A 23 9 14 39.13
39 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 21 8 13 38.10
40 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 40 15 25 37.50
41 Wagner Valter OKST Somotor B 20 7 13 35.00
42 Gumáň Martin SŠK Poproč B 36 12 24 33.33
43 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice C 38 12 26 31.58
44 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 18 5 13 27.78
45 Hadinger Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 24 6 18 25.00
46 Behunčík Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 44 10 34 22.73
47 Kótka Csongor OKST Somotor B 30 6 24 20.00
48 Gerboc Ján TJ Čečehov B 21 4 17 19.05
49 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 31 4 27 12.90
50 Dančák Ľubomír ŠKST Sokol Vojčice C 20 2 18 10.00
51 Ivaň Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 24 2 22 8.33
52 Zuskáč Patrik OKST Regmont Hraň A 19 0 19 0.00
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 7 7 0 100.00
2 Ujhelyi František ŠKST Sokol Vojčice C 6 6 0 100.00
3 Drabiščák Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 4 4 0 100.00
4 Hvižďák Ján ŠKST Michalovce D 8 7 1 87.50
5 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 7 6 1 85.71
6 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce D 7 5 2 71.43
7 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 13 9 4 69.23
8 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 3 2 1 66.67
9 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 16 10 6 62.50
10 Terezka Tomáš ŠKST Michalovce D 8 5 3 62.50
11 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 12 7 5 58.33
12 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 12 6 6 50.00
13 Mihajlo Michal OKST Regmont Hraň A 8 4 4 50.00
14 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 8 4 4 50.00
15 Popeľášová Zuzana SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 4 2 2 50.00
16 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 4 2 2 50.00
17 Mráz Tomáš TJ Čečehov B 4 2 2 50.00
18 Maskaľ Peter TJ Čečehov B 2 1 1 50.00
19 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce D 7 3 4 42.86
20 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 12 5 7 41.67
21 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 8 3 5 37.50
22 Majcher Daniel SŠK Poproč B 12 4 8 33.33
23 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 6 2 4 33.33
24 Lešo Martin STK Slávia Sobrance A 3 1 2 33.33
25 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 12 3 9 25.00
26 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice C 8 2 6 25.00
27 Síkora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 8 2 6 25.00
28 Kocur Milan SŠK Poproč B 4 1 3 25.00
29 Varga Vojtech TTC Vojany Tigers B 4 1 3 25.00
30 Németh Milan KST plus 40 Trebišov A 4 1 3 25.00
31 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 4 1 3 25.00
32 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 9 2 7 22.22
33 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 10 2 8 20.00
34 Fázik Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 10 2 8 20.00
35 Bogda Ján KST plus 40 Trebišov A 12 2 10 16.67
36 Dudová Emma ŠKST Michalovce D 7 1 6 14.29
37 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 8 1 7 12.50
38 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 8 1 7 12.50
39 Zubko Mikuláš ŠKST Sokol Vojčice C 17 2 15 11.76
40 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 9 1 8 11.11
41 Jeňo Dušan ŠKST Sokol Vojčice C 11 0 11 0.00
42 Piňko Marián ŠKST Sokol Vojčice C 8 0 8 0.00
43 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 7 0 7 0.00
44 Lengyel Alexander TTC Vojany Tigers B 4 0 4 0.00
45 Hrabovský Miroslav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce D 16 16 0 100.00
2 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 32 29 3 90.63
3 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 35 29 6 82.86
4 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 35 29 6 82.86
5 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 22 18 4 81.82
6 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 20 14 6 70.00
7 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce D 17 11 6 64.71
8 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 30 19 11 63.33
9 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 31 18 13 58.06
10 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 19 11 8 57.89
11 Kondáš Peter TJ Čečehov B 32 18 14 56.25
12 Soľar Martin ŠK STO Kráľovce A 20 11 9 55.00
13 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 24 13 11 54.17
14 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 23 12 11 52.17
15 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 36 18 18 50.00
16 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 24 12 12 50.00
17 Franko Július TTC Vojany Tigers B 31 15 16 48.39
18 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 31 14 17 45.16
19 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 28 12 16 42.86
20 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 31 13 18 41.94
21 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 27 11 16 40.74
22 Maskaľ Eduard ŠKST Michalovce D 20 8 12 40.00
23 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 20 8 12 40.00
24 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 20 8 12 40.00
25 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 21 8 13 38.10
26 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 40 13 27 32.50
27 Síkora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 16 5 11 31.25
28 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 24 6 18 25.00
29 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 20 4 16 20.00
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Habura Róbert TJ Čečehov B 4 4 0 100.00
2 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 2 2 0 100.00
3 Hvižďák Ján ŠKST Michalovce D 8 7 1 87.50
4 Tkáčik Juraj STK Slávia Sobrance A 4 3 1 75.00
5 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 4 3 1 75.00
6 Matej Ján ŠKST Michalovce D 4 3 1 75.00
7 Radvani Peter ŠK STO Kráľovce A 11 8 3 72.73
8 Laci Patrik STK Slávia Sobrance A 12 5 7 41.67
9 Gnip Ján ŠK STO Kráľovce A 15 6 9 40.00
10 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 10 4 6 40.00
11 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 8 3 5 37.50
12 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 12 4 8 33.33
13 Gerboc Ján TJ Čečehov B 12 3 9 25.00
14 Novikmec Vladimír KST plus 40 Trebišov A 4 1 3 25.00
15 Varga Vojtech TTC Vojany Tigers B 4 1 3 25.00
16 Bašár Milan ŠKST Michalovce D 4 1 3 25.00
17 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 10 2 8 20.00
18 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 12 2 10 16.67
19 Hajaš Marcel STK Slávia Sobrance A 12 2 10 16.67
20 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 10 1 9 10.00
21 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 13 0 13 0.00
22 Lešo Martin STK Slávia Sobrance A 5 0 5 0.00
23 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 4 0 4 0.00
24 Štefanič Michal TJ Čečehov B 4 0 4 0.00
25 Németh Milan KST plus 40 Trebišov A 3 0 3 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 7. - 12. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Duck Hong Than SŠK Poproč B 16 16 0 100.00
2 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 37 36 1 97.30
3 Gánoczi Gabriel OKST Somotor B 35 29 6 82.86
4 Čuri Branislav SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 28 22 6 78.57
5 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 16 12 4 75.00
6 Červenák Viliam SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 32 23 9 71.88
7 Michalčo Marián SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 32 23 9 71.88
8 Flegner Rudolf SŠK Poproč B 22 15 7 68.18
9 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 37 25 12 67.57
10 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 27 18 9 66.67
11 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 30 18 12 60.00
12 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 34 20 14 58.82
13 Wagner Valter OKST Somotor B 17 10 7 58.82
14 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 32 17 15 53.13
15 Sopko Silvester OKST Somotor B 39 20 19 51.28
16 Majcher Daniel SŠK Poproč B 32 16 16 50.00
17 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 34 15 19 44.12
18 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 36 15 21 41.67
19 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice C 32 13 19 40.63
20 Behunčík Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 36 14 22 38.89
21 Nagy Tomáš OKST Somotor B 39 13 26 33.33
22 Gumáň Martin SŠK Poproč B 18 4 14 22.22
23 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 18 4 14 22.22
24 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 26 5 21 19.23
25 Popeľášová Zuzana SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 16 3 13 18.75
26 Dančák Ľubomír ŠKST Sokol Vojčice C 24 4 20 16.67
27 Piňko Marián ŠKST Sokol Vojčice C 18 3 15 16.67
28 Zubko Mikuláš ŠKST Sokol Vojčice C 20 3 17 15.00
29 Ivaň Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 24 2 22 8.33
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice C 4 4 0 100.00
2 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 4 4 0 100.00
3 Juhár Patrik SŠK Poproč B 8 6 2 75.00
4 Kocur Milan SŠK Poproč B 12 8 4 66.67
5 Petričko Milan SŠK Poproč B 8 3 5 37.50
6 Hadinger Jozef ŠKST Sokol Vojčice C 14 5 9 35.71
7 Mihajlo Michal OKST Regmont Hraň A 3 1 2 33.33
8 Kótka Csongor OKST Somotor B 10 2 8 20.00
9 Zuskáč Patrik OKST Regmont Hraň A 5 1 4 20.00
10 Róth Roland OKST Somotor B 12 2 10 16.67
11 Jeňo Dušan ŠKST Sokol Vojčice C 8 1 7 12.50
12 Fázik Ján SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 8 1 7 12.50
13 Juroš Dušan OKST Regmont Hraň A 4 0 4 0.00
14 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 4 0 4 0.00
15 Mlej Jaroslav OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00