Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Zeml. - Košická, muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
KST plus 40 Trebišov A
1 Dula Anton 24 16 8 66.67
2 Ščerba Emil 40 26 14 65.00
3 Popaďák Ján 20 13 7 65.00
4 Bandoľa Andrej 40 23 17 57.50
5 Wawrek Gabriel 4 2 2 50.00
6 Štiblický Dominik 12 5 7 41.67
7 Fekete Daniel 12 3 9 25.00
8 Síkora Miroslav 8 2 6 25.00
9 Németh Milan 4 1 3 25.00
10 Bogda Ján 12 2 10 16.67
OKST Duby Parchovany A
1 Leščinský Martin 38 24 14 63.16
2 Olejár Martin 30 14 16 46.67
3 Lehončák Ján 43 17 26 39.53
4 Račok Drahomír 21 8 13 38.10
5 Kos Peter st. 40 15 25 37.50
OKST Regmont Hraň A
1 Juroš Jakub 43 38 5 88.37
2 Hrivňák Štefan 12 7 5 58.33
3 Bobík Peter 43 24 19 55.81
4 Mihajlo Michal 8 4 4 50.00
5 Tomko Tomáš 31 4 27 12.90
6 Pustai Adrián 8 1 7 12.50
7 Jarábek Radoslav 8 1 7 12.50
8 Zuskáč Patrik 19 0 19 0.00
OKST Somotor B
1 Sopko Silvester 42 23 19 54.76
2 Gánoczi Gabriel 40 20 20 50.00
3 Nagy Tomáš 44 18 26 40.91
4 Wagner Valter 20 7 13 35.00
5 Kótka Csongor 30 6 24 20.00
ŠK STO Kráľovce A
1 Papáč Peter 38 33 5 86.84
2 Pekár Ján 37 32 5 86.49
3 Čulka Miroslav 31 22 9 70.97
4 Soľar Martin 36 15 21 41.67
5 Tkáč Ľubomír 9 2 7 22.22
6 Papáč Pavol 9 1 8 11.11
ŠKST Michalovce D
1 Hvižďák Ján 8 7 1 87.50
2 Dugas Martin 7 6 1 85.71
3 Maskaľ Eduard 24 20 4 83.33
4 Soták Ľubomír 41 30 11 73.17
5 Šinkár Dmitrij 7 5 2 71.43
6 Kostovčík Martin 13 9 4 69.23
7 Hanke Stefan 3 2 1 66.67
8 Terezka Tomáš 8 5 3 62.50
9 Lugoš Peter 29 13 16 44.83
10 Šinkárová Monika 7 3 4 42.86
11 Mertens Edgar 8 3 5 37.50
12 Meňovčík Imrich 10 2 8 20.00
13 Dudová Emma 7 1 6 14.29
ŠKST Sokol Vojčice C
1 Ujhelyi František 6 6 0 100.00
2 Drabiščák Jozef 4 4 0 100.00
3 Mihok Jozef 16 10 6 62.50
4 Poľačok Miroslav 38 12 26 31.58
5 Hadinger Jozef 24 6 18 25.00
6 Bača Jerguš 8 2 6 25.00
7 Zubko Mikuláš 17 2 15 11.76
8 Dančák Ľubomír 20 2 18 10.00
9 Ivaň Jozef 24 2 22 8.33
10 Jeňo Dušan 11 0 11 0.00
11 Piňko Marián 8 0 8 0.00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
1 Čuri Branislav 40 30 10 75.00
2 Červenák Viliam 40 25 15 62.50
3 Michalčo Marián 32 20 12 62.50
4 Popeľášová Zuzana 4 2 2 50.00
5 Behunčík Ján 44 10 34 22.73
6 Fázik Ján 10 2 8 20.00
7 Hrabovský Miroslav 2 0 2 0.00
SŠK Poproč B
1 Duck Hong Than 36 23 13 63.89
2 Petričko Milan 32 18 14 56.25
3 Flegner Rudolf 20 11 9 55.00
4 Majcher Slavomír 12 6 6 50.00
5 Juhár Patrik 20 8 12 40.00
6 Gumáň Martin 36 12 24 33.33
7 Majcher Daniel 12 4 8 33.33
8 Kocur Milan 4 1 3 25.00
9 Harčarik Miroslav 4 1 3 25.00
STK Slávia Sobrance A
1 Varchola Mikuláš 7 7 0 100.00
2 Levický Michal ml. 40 25 15 62.50
3 Levický Michal st. 40 24 16 60.00
4 Timočko Vladimír 40 17 23 42.50
5 Hajaš Marcel 23 9 14 39.13
6 Lešo Martin 3 1 2 33.33
7 Kozma Jozef 7 0 7 0.00
TJ Čečehov B
1 Habura Róbert 38 28 10 73.68
2 Kondáš Peter 31 19 12 61.29
3 Danilovič Dušan 28 17 11 60.71
4 Rakovský Imrich 8 4 4 50.00
5 Mráz Tomáš 4 2 2 50.00
6 Maskaľ Peter 2 1 1 50.00
7 Riebesam Nórbert 38 16 22 42.11
8 Astaloš Gabriel 6 2 4 33.33
9 Gerboc Ján 21 4 17 19.05
TTC Vojany Tigers B
1 Krajnyik Zsolt 40 27 13 67.50
2 Franko Július 38 25 13 65.79
3 Lukáč Jozef 32 21 11 65.63
4 Molnár Ladislav 40 23 17 57.50
5 Mórik Alexander 18 5 13 27.78
6 Varga Vojtech 4 1 3 25.00
7 Lengyel Alexander 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
KST plus 40 Trebišov A
1 Ščerba Emil 31 18 13 58.06
2 Bandoľa Andrej 19 11 8 57.89
3 Dula Anton 24 13 11 54.17
4 Popaďák Ján 24 12 12 50.00
5 Štiblický Dominik 21 8 13 38.10
6 Síkora Miroslav 16 5 11 31.25
7 Novikmec Vladimír 4 1 3 25.00
8 Fekete Daniel 10 2 8 20.00
9 Dandár Štefan 4 0 4 0.00
10 Németh Milan 3 0 3 0.00
ŠK STO Kráľovce A
1 Papáč Peter 35 29 6 82.86
2 Pekár Ján 22 18 4 81.82
3 Radvani Peter 11 8 3 72.73
4 Čulka Miroslav 30 19 11 63.33
5 Soľar Martin 20 11 9 55.00
6 Gnip Ján 15 6 9 40.00
7 Tkáč Ľubomír 10 1 9 10.00
8 Papáč Pavol 13 0 13 0.00
ŠKST Michalovce D
1 Šinkár Dmitrij 16 16 0 100.00
2 Mertens Edgar 2 2 0 100.00
3 Lugoš Peter 32 29 3 90.63
4 Hvižďák Ján 8 7 1 87.50
5 Soták Ľubomír 35 29 6 82.86
6 Dugas Martin 4 3 1 75.00
7 Matej Ján 4 3 1 75.00
8 Šinkárová Monika 17 11 6 64.71
9 Maskaľ Eduard 20 8 12 40.00
10 Meňovčík Imrich 10 4 6 40.00
11 Kostovčík Martin 8 3 5 37.50
12 Bašár Milan 4 1 3 25.00
STK Slávia Sobrance A
1 Tkáčik Juraj 4 3 1 75.00
2 Varchola Mikuláš 20 14 6 70.00
3 Levický Michal ml. 23 12 11 52.17
4 Levický Michal st. 36 18 18 50.00
5 Timočko Vladimír 28 12 16 42.86
6 Laci Patrik 12 5 7 41.67
7 Kozma Jozef 20 8 12 40.00
8 Hajaš Marcel 12 2 10 16.67
9 Lešo Martin 5 0 5 0.00
TJ Čečehov B
1 Habura Róbert 4 4 0 100.00
2 Kondáš Peter 32 18 14 56.25
3 Danilovič Dušan 20 8 12 40.00
4 Riebesam Nórbert 40 13 27 32.50
5 Astaloš Gabriel 24 6 18 25.00
6 Gerboc Ján 12 3 9 25.00
7 Rakovský Imrich 12 2 10 16.67
8 Štefanič Michal 4 0 4 0.00
TTC Vojany Tigers B
1 Franko Július 31 15 16 48.39
2 Krajnyik Zsolt 31 14 17 45.16
3 Lukáč Jozef 31 13 18 41.94
4 Molnár Ladislav 27 11 16 40.74
5 Palinský Štefan 12 4 8 33.33
6 Varga Vojtech 4 1 3 25.00
7 Mórik Alexander 20 4 16 20.00

Úspešnosť v mužstvách: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OKST Duby Parchovany A
1 Leščinský Martin 30 18 12 60.00
2 Olejár Martin 34 20 14 58.82
3 Kos Peter st. 34 15 19 44.12
4 Lehončák Ján 36 15 21 41.67
5 Račok Drahomír 18 4 14 22.22
OKST Regmont Hraň A
1 Juroš Jakub 37 36 1 97.30
2 Bobík Peter 37 25 12 67.57
3 Hrivňák Štefan 27 18 9 66.67
4 Mihajlo Michal 3 1 2 33.33
5 Zuskáč Patrik 5 1 4 20.00
6 Tomko Tomáš 26 5 21 19.23
7 Juroš Dušan 4 0 4 0.00
8 Pustai Adrián 4 0 4 0.00
9 Mlej Jaroslav 1 0 1 0.00
OKST Somotor B
1 Gánoczi Gabriel 35 29 6 82.86
2 Wagner Valter 17 10 7 58.82
3 Sopko Silvester 39 20 19 51.28
4 Nagy Tomáš 39 13 26 33.33
5 Kótka Csongor 10 2 8 20.00
6 Róth Roland 12 2 10 16.67
ŠKST Sokol Vojčice C
1 Bača Jerguš 4 4 0 100.00
2 Mihok Jozef 16 12 4 75.00
3 Poľačok Miroslav 32 13 19 40.63
4 Hadinger Jozef 14 5 9 35.71
5 Dančák Ľubomír 24 4 20 16.67
6 Piňko Marián 18 3 15 16.67
7 Zubko Mikuláš 20 3 17 15.00
8 Jeňo Dušan 8 1 7 12.50
9 Ivaň Jozef 24 2 22 8.33
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
1 Čuri Branislav 28 22 6 78.57
2 Červenák Viliam 32 23 9 71.88
3 Michalčo Marián 32 23 9 71.88
4 Behunčík Ján 36 14 22 38.89
5 Popeľášová Zuzana 16 3 13 18.75
6 Fázik Ján 8 1 7 12.50
SŠK Poproč B
1 Duck Hong Than 16 16 0 100.00
2 Majcher Slavomír 4 4 0 100.00
3 Juhár Patrik 8 6 2 75.00
4 Flegner Rudolf 22 15 7 68.18
5 Kocur Milan 12 8 4 66.67
6 Harčarik Miroslav 32 17 15 53.13
7 Majcher Daniel 32 16 16 50.00
8 Petričko Milan 8 3 5 37.50
9 Gumáň Martin 18 4 14 22.22