Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Zeml. - Košická, muži 2018/2019

Výsledky zápasov: O 7. - 12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
1012 06.04.2019
So 17:00
OKST Somotor B
SŠK Poproč B
9 : 9 Web zápis
S.Sopko
     
1013 06.04.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Duby Parchovany A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Dančák
     
1014 07.04.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
 
9 . kolo
1009 31.03.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Somotor B
13 : 5 Web zápis
D.Juroš
     
1010 30.03.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
8 : 10 Web zápis
M.Olejar
     
1011 31.03.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Sokol Vojčice C
13 : 5 Web zápis
M.Gumáň
     
8 . kolo
1006 23.03.2019
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Sokol Vojčice C
16 : 2 Web zápis
S.Sopko
 
1007 24.03.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
SŠK Poproč B
10 : 8 Web zápis
J.Fázik
 
1008 24.03.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
13 : 5 Web zápis
D.Juroš
     
7 . kolo
1003 16.03.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Somotor B
14 : 4 Web zápis
M.Olejar
     
1004 17.03.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
5 : 13 Web zápis
M.Gumáň
 
1005 16.03.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
2 : 16 Web zápis
Ľ.Dančák
     
6 . kolo
1000 09.03.2019
So 17:00
OKST Somotor B
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
13 : 5 Web zápis
S.Sopko
     
1001 10.03.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Sokol Vojčice C
14 : 4 Web zápis
D.Juroš
     
1002 09.03.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
10 : 8 Web zápis
M.Olejar
     
5 . kolo
997 24.02.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Somotor B
2 : 16 Web zápis
M.Gumáň
 
998 23.02.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
ŠKST Sokol Vojčice C
15 : 3 Web zápis
M.Olejar
     
999 24.02.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
14 : 4 Web zápis
D.Juroš
     
4 . kolo
994 16.02.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
8 : 10 Web zápis
S.Sopko
     
995 17.02.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
J.Fázik
 
996 16.02.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
SŠK Poproč B
3 : 15 Web zápis
Ľ.Dančák
     
3 . kolo
991 09.02.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
Ľ.Dančák
     
992 10.02.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
12 : 6 Web zápis
M.Gumáň
 
993 09.02.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Regmont Hraň A
9 : 9 Web zápis
M.Olejar
     
2 . kolo
988 02.02.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
 
989 03.02.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
SŠK Poproč B
5 : 13 Web zápis
D.Juroš
   
990 03.02.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
ŠKST Sokol Vojčice C
13 : 5 Web zápis
J.Fázik
 
1 . kolo
985 27.01.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Somotor B
15 : 3 Web zápis
J.Fázik
 
986 26.01.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Regmont Hraň A
9 : 9 Web zápis
Ľ.Dančák
     
987 27.01.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Duby Parchovany A
14 : 4 Web zápis
M.Gumáň
   

Výsledky zápasov: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
982 06.04.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Web zápis
D.Danilovič
     
983 07.04.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
10 : 8 Web zápis
Z.Krajnyik
     
984 06.04.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
ŠK STO Kráľovce A
12 : 6 Web zápis
I.Meňovčík
     
9 . kolo
979 31.03.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
TJ Čečehov B
10 : 8 Web zápis
P.Papáč
     
980 28.03.2019
18:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Michalovce D
8 : 10 Web zápis
A.Dula
     
981 31.03.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
TTC Vojany Tigers B
10 : 8 Web zápis
V.Timočko
 
8 . kolo
976 23.03.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
     
977 23.03.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
STK Slávia Sobrance A
16 : 2 Web zápis
J.Blaško
     
978 24.03.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
KST plus 40 Trebišov A
12 : 6 Web zápis
P.Papáč
     
7 . kolo
973 17.03.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
     
974 17.03.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
14 : 4 Web zápis
V.Timočko
 
975 17.03.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠKST Michalovce D
6 : 12 Web zápis
Z.Krajnyik
     
6 . kolo
970 09.03.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Web zápis
D.Danilovič
     
971 10.03.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
TTC Vojany Tigers B
14 : 4 Web zápis
P.Papáč
     
972 10.03.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Web zápis
A.Dula
     
5 . kolo
967 24.02.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
TJ Čečehov B
11 : 7 Web zápis
V.Timočko
 
968 19.02.2019
Ut 18:30
KST plus 40 Trebišov A
TTC Vojany Tigers B
7 : 11 Web zápis
A.Dula
     
969 24.02.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Web zápis
P.Papáč
     
4 . kolo
964 15.02.2019
Pi 18:00
TJ Čečehov B
ŠK STO Kráľovce A
5 : 13 Web zápis
D.Danilovič
     
965 16.02.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
10 : 8 Web zápis
I.Meňovčík
 
966 17.02.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
STK Slávia Sobrance A
10 : 8 Web zápis
Z.Krajnyik
     
3 . kolo
961 10.02.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
TJ Čečehov B
14 : 4 Web zápis
Z.Krajnyik
     
962 10.02.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠKST Michalovce D
2 : 16 Web zápis
V.Timočko
 
963 10.02.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠK STO Kráľovce A
8 : 10 Web zápis
A.Dula
     
2 . kolo
958 01.02.2019
Pi 18:00
TJ Čečehov B
KST plus 40 Trebišov A
4 : 14 Web zápis
D.Danilovič
     
959 03.02.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Web zápis
P.Papáč
     
960 02.02.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
12 : 6 Web zápis
I.Meňovčík
     
1 . kolo
955 26.01.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
TJ Čečehov B
16 : 2 Web zápis
D.Danilovič
     
956 27.01.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠK STO Kráľovce A
1 : 17 Web zápis
Z.Krajnyik
     
957 27.01.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
KST plus 40 Trebišov A
15 : 3 Web zápis
V.Timočko
 

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
457 15.12.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
SŠK Poproč B
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
     
458 15.12.2018
So 17:00
ŠKST Michalovce D
OKST Duby Parchovany A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
     
459 15.12.2018
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
 
460 11.12.2018
Ut 18:30
KST plus 40 Trebišov A
TTC Vojany Tigers B
9 : 9 Web zápis
A.Dula
     
461 15.12.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Dančák
 
462 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
11 : 7 Web zápis
P.Papáč
     
10 . kolo
451 09.12.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠK STO Kráľovce A
7 : 11 Web zápis
M.Gumáň
     
452 09.12.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
ŠKST Sokol Vojčice C
16 : 2 Web zápis
J.Fázik
     
453 09.12.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
KST plus 40 Trebišov A
9 : 9 Web zápis
V.Timočko
 
454 09.12.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Somotor B
9 : 9 Web zápis
Z.Krajnyik
     
455 09.12.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Michalovce D
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
     
456 08.12.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
TJ Čečehov B
8 : 10 Web zápis
M.Olejar
     
9 . kolo
445 01.12.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
8 : 10 Web zápis
M.Olejar
     
446 01.12.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Web zápis
D.Danilovič
     
447 28.11.2018
St 18:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
10 : 8 Web zápis
I.Meňovčík
     
448 01.12.2018
So 17:00
OKST Somotor B
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
     
449 02.12.2018
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
9 : 9 Web zápis
A.Dula
     
450 01.12.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
ŠK STO Kráľovce A
0 : 18 Web zápis
Ľ.Dančák
     
8 . kolo
439 25.11.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Sokol Vojčice C
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
     
440 25.11.2018
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
KST plus 40 Trebišov A
12 : 6 Web zápis
P.Papáč
     
441 25.11.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
J.Fázik
     
442 25.11.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Web zápis
V.Timočko
     
443 25.11.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
TJ Čečehov B
9 : 9 Web zápis
Z.Krajnyik
     
444 25.11.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
14 : 4 Web zápis
D.Juroš
     
7 . kolo
433 18.11.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
SŠK Poproč B
9 : 9 Web zápis
D.Juroš
     
434 17.11.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
TTC Vojany Tigers B
9 : 9 Web zápis
M.Olejar
     
435 17.11.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
STK Slávia Sobrance A
11 : 7 Web zápis
D.Danilovič
     
436 17.11.2018
So 17:00
ŠKST Michalovce D
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
13 : 5 Web zápis
I.Meňovčík
     
437 16.11.2018
Pi 17:00
OKST Somotor B
ŠK STO Kráľovce A
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
     
438 18.11.2018
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Sokol Vojčice C
12 : 6 Web zápis
A.Dula
     
6 . kolo
427 11.11.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
KST plus 40 Trebišov A
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
     
428 10.11.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Somotor B
4 : 14 Web zápis
Ľ.Dančák
     
429 11.11.2018
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
ŠKST Michalovce D
10 : 8 Web zápis
P.Papáč
     
430 11.11.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
TJ Čečehov B
11 : 7 Web zápis
J.Fázik
     
431 11.11.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
OKST Duby Parchovany A
8 : 10 Web zápis
V.Timočko
     
432 11.11.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Web zápis
Z.Krajnyik
     
5 . kolo
421 04.11.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
SŠK Poproč B
9 : 9 Web zápis
Z.Krajnyik
     
422 04.11.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Web zápis
D.Juroš
     
423 03.11.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
8 : 10 Web zápis
M.Olejar
     
424 03.11.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠK STO Kráľovce A
6 : 12 Web zápis
D.Danilovič
     
425 03.11.2018
So 17:00
ŠKST Michalovce D
ŠKST Sokol Vojčice C
16 : 2 Web zápis
I.Meňovčík
     
426 03.11.2018
So 17:00
OKST Somotor B
KST plus 40 Trebišov A
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
     
4 . kolo
415 21.10.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Somotor B
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
416 21.10.2018
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Michalovce D
9 : 9 Web zápis
A.Dula
     
417 20.10.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
TJ Čečehov B
8 : 10 Web zápis
Ľ.Dančák
     
418 19.10.2018
Pi 18:00
ŠK STO Kráľovce A
OKST Duby Parchovany A
12 : 6 Web zápis
P.Papáč
     
419 21.10.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
     
420 21.10.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
TTC Vojany Tigers B
8 : 10 Web zápis
V.Timočko
     
3 . kolo
409 14.10.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SŠK Poproč B
10 : 8 Web zápis
V.Timočko
     
410 14.10.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
13 : 5 Web zápis
Z.Krajnyik
     
411 14.10.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠK STO Kráľovce A
5 : 13 Web zápis
D.Juroš
     
412 13.10.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
ŠKST Sokol Vojčice C
13 : 5 Web zápis
M.Olejar
     
413 13.10.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
KST plus 40 Trebišov A
7 : 11 Web zápis
T.Mráz
     
414 13.10.2018
So 17:00
ŠKST Michalovce D
OKST Somotor B
9 : 9 Web zápis
I.Meňovčík
     
2 . kolo
403 07.10.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Michalovce D
5 : 13 Web zápis
M.Gumáň
     
404 06.10.2018
So 17:00
OKST Somotor B
TJ Čečehov B
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák
     
405 07.10.2018
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Duby Parchovany A
9 : 9 Web zápis
A.Dula
     
406 06.10.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Web zápis
Ľ.Dančák
     
407 07.10.2018
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
TTC Vojany Tigers B
7 : 11 Web zápis
P.Papáč
     
408 07.10.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
STK Slávia Sobrance A
8 : 10 Web zápis
J.Fázik
     
1 . kolo
397 30.09.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
SŠK Poproč B
8 : 10 Web zápis
J.Fázik
     
398 30.09.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
18 : 0 wo Web zápis
V.Timočko
     
399 30.09.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠKST Sokol Vojčice C
17 : 1 Web zápis
Z.Krajnyik
     
400 30.09.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
KST plus 40 Trebišov A
8 : 10 Web zápis
D.Juroš
     
401 29.09.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Somotor B
13 : 5 Web zápis
M.Olejar
     
402 29.09.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
3 : 15 Web zápis
T.Mráz