Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Zeml. - Košická, muži 2018/2019

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39. týždeň roku 2018
397 30.09.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
SŠK Poproč B
8 : 10 Schválené  
398 30.09.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
18 : 0 wo Schválené  
399 30.09.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠKST Sokol Vojčice C
17 : 1 Schválené  
400 30.09.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
KST plus 40 Trebišov A
8 : 10 Schválené  
401 29.09.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Somotor B
13 : 5 Schválené  
402 29.09.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
3 : 15 Schválené  
2 . kolo - 40. týždeň roku 2018
403 07.10.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Michalovce D
5 : 13 Schválené  
404 06.10.2018
So 17:00
OKST Somotor B
TJ Čečehov B
5 : 13 Schválené  
405 07.10.2018
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Duby Parchovany A
9 : 9 Schválené  
406 06.10.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Schválené  
407 07.10.2018
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
TTC Vojany Tigers B
7 : 11 Schválené  
408 07.10.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
STK Slávia Sobrance A
8 : 10 Schválené  
3 . kolo - 41. týždeň roku 2018
409 14.10.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SŠK Poproč B
10 : 8 Schválené  
410 14.10.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
13 : 5 Schválené  
411 14.10.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠK STO Kráľovce A
5 : 13 Schválené  
412 13.10.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
ŠKST Sokol Vojčice C
13 : 5 Schválené  
413 13.10.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
KST plus 40 Trebišov A
7 : 11 Schválené  
414 13.10.2018
So 17:00
ŠKST Michalovce D
OKST Somotor B
9 : 9 Schválené  
4 . kolo - 42. týždeň roku 2018
415 21.10.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Somotor B
10 : 8 Schválené  
416 21.10.2018
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Michalovce D
9 : 9 Schválené  
417 20.10.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
TJ Čečehov B
8 : 10 Schválené  
418 19.10.2018
Pi 18:00
ŠK STO Kráľovce A
OKST Duby Parchovany A
12 : 6 Schválené  
419 21.10.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Schválené  
420 21.10.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
TTC Vojany Tigers B
8 : 10 Schválené  
5 . kolo - 44. týždeň roku 2018
421 04.11.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
SŠK Poproč B
9 : 9 Schválené  
422 04.11.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Schválené  
423 03.11.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
8 : 10 Schválené  
424 03.11.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠK STO Kráľovce A
6 : 12 Schválené  
425 03.11.2018
So 17:00
ŠKST Michalovce D
ŠKST Sokol Vojčice C
16 : 2 Schválené  
426 03.11.2018
So 17:00
OKST Somotor B
KST plus 40 Trebišov A
7 : 11 Schválené  
6 . kolo - 45. týždeň roku 2018
427 11.11.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
KST plus 40 Trebišov A
9 : 9 Schválené  
428 10.11.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Somotor B
4 : 14 Schválené  
429 11.11.2018
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
ŠKST Michalovce D
10 : 8 Schválené  
430 11.11.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
TJ Čečehov B
11 : 7 Schválené  
431 11.11.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
OKST Duby Parchovany A
8 : 10 Schválené  
432 11.11.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Schválené  
7 . kolo - 46. týždeň roku 2018
433 18.11.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
SŠK Poproč B
9 : 9 Schválené  
434 17.11.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
TTC Vojany Tigers B
9 : 9 Schválené  
435 17.11.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
STK Slávia Sobrance A
11 : 7 Schválené  
436 17.11.2018
So 17:00
ŠKST Michalovce D
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
13 : 5 Schválené  
437 16.11.2018
Pi 17:00
OKST Somotor B
ŠK STO Kráľovce A
7 : 11 Schválené  
438 18.11.2018
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Sokol Vojčice C
12 : 6 Schválené  
8 . kolo - 47. týždeň roku 2018
439 25.11.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Sokol Vojčice C
14 : 4 Schválené  
440 25.11.2018
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
KST plus 40 Trebišov A
12 : 6 Schválené  
441 25.11.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Somotor B
11 : 7 Schválené  
442 25.11.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Schválené  
443 25.11.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
TJ Čečehov B
9 : 9 Schválené  
444 25.11.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
14 : 4 Schválené  
9 . kolo - 48. týždeň roku 2018
445 01.12.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
8 : 10 Schválené  
446 01.12.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Schválené  
447 28.11.2018
St 18:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
10 : 8 Schválené  
448 01.12.2018
So 17:00
OKST Somotor B
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Schválené  
449 02.12.2018
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
9 : 9 Schválené  
450 01.12.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
ŠK STO Kráľovce A
0 : 18 Schválené  
10 . kolo - 49. týždeň roku 2018
451 09.12.2018
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠK STO Kráľovce A
7 : 11 Schválené  
452 09.12.2018
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
ŠKST Sokol Vojčice C
16 : 2 Schválené  
453 09.12.2018
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
KST plus 40 Trebišov A
9 : 9 Schválené  
454 09.12.2018
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Somotor B
9 : 9 Schválené  
455 09.12.2018
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Michalovce D
11 : 7 Schválené  
456 08.12.2018
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
TJ Čečehov B
8 : 10 Schválené  
11 . kolo - 50. týždeň roku 2018
457 15.12.2018
So 17:00
TJ Čečehov B
SŠK Poproč B
13 : 5 Schválené  
458 15.12.2018
So 17:00
ŠKST Michalovce D
OKST Duby Parchovany A
14 : 4 Schválené  
459 15.12.2018
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
7 : 11 Schválené  
460 11.12.2018
Ut 18:30
KST plus 40 Trebišov A
TTC Vojany Tigers B
9 : 9 Schválené  
461 15.12.2018
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Schválené  
462 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
11 : 7 Schválené  

Rozpis súťaže: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
955 26.01.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
TJ Čečehov B
16 : 2 Schválené  
956 27.01.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠK STO Kráľovce A
1 : 17 Schválené  
957 27.01.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
KST plus 40 Trebišov A
15 : 3 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
958 01.02.2019
Pi 18:00
TJ Čečehov B
KST plus 40 Trebišov A
4 : 14 Schválené  
959 03.02.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Schválené  
960 02.02.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
12 : 6 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
961 10.02.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
TJ Čečehov B
14 : 4 Schválené  
962 10.02.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠKST Michalovce D
2 : 16 Schválené  
963 10.02.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠK STO Kráľovce A
8 : 10 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
964 15.02.2019
Pi 18:00
TJ Čečehov B
ŠK STO Kráľovce A
5 : 13 Schválené  
965 16.02.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
10 : 8 Schválené  
966 17.02.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
STK Slávia Sobrance A
10 : 8 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
967 24.02.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
TJ Čečehov B
11 : 7 Schválené  
968 19.02.2019
Ut 18:30
KST plus 40 Trebišov A
TTC Vojany Tigers B
7 : 11 Schválené  
969 24.02.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
970 09.03.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Schválené  
971 10.03.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
TTC Vojany Tigers B
14 : 4 Schválené  
972 10.03.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
973 17.03.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
9 : 9 Schválené  
974 17.03.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
14 : 4 Schválené  
975 17.03.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠKST Michalovce D
6 : 12 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
976 23.03.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
8 : 10 Schválené  
977 23.03.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
STK Slávia Sobrance A
16 : 2 Schválené  
978 24.03.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
KST plus 40 Trebišov A
12 : 6 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
979 31.03.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
TJ Čečehov B
10 : 8 Schválené  
980 28.03.2019
18:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Michalovce D
8 : 10 Schválené  
981 31.03.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
TTC Vojany Tigers B
10 : 8 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
982 06.04.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Schválené  
983 07.04.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
10 : 8 Schválené  
984 06.04.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce D
ŠK STO Kráľovce A
12 : 6 Schválené  

Rozpis súťaže: O 7. - 12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
985 27.01.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Somotor B
15 : 3 Schválené  
986 26.01.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Regmont Hraň A
9 : 9 Schválené  
987 27.01.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Duby Parchovany A
14 : 4 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
988 02.02.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
7 : 11 Schválené  
989 03.02.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
SŠK Poproč B
5 : 13 Schválené  
990 03.02.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
ŠKST Sokol Vojčice C
13 : 5 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
991 09.02.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Somotor B
11 : 7 Schválené  
992 10.02.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
12 : 6 Schválené  
993 09.02.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Regmont Hraň A
9 : 9 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
994 16.02.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
8 : 10 Schválené  
995 17.02.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Schválené  
996 16.02.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
SŠK Poproč B
3 : 15 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
997 24.02.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Somotor B
2 : 16 Schválené  
998 23.02.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
ŠKST Sokol Vojčice C
15 : 3 Schválené  
999 24.02.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
14 : 4 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
1000 09.03.2019
So 17:00
OKST Somotor B
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
13 : 5 Schválené  
1001 10.03.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Sokol Vojčice C
14 : 4 Schválené  
1002 09.03.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
10 : 8 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
1003 16.03.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Somotor B
14 : 4 Schválené  
1004 17.03.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
5 : 13 Schválené  
1005 16.03.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
2 : 16 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
1006 23.03.2019
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Sokol Vojčice C
16 : 2 Schválené  
1007 24.03.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
SŠK Poproč B
10 : 8 Schválené  
1008 24.03.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
13 : 5 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
1009 31.03.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Somotor B
13 : 5 Schválené  
1010 30.03.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
8 : 10 Schválené  
1011 31.03.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Sokol Vojčice C
13 : 5 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
1012 06.04.2019
So 17:00
OKST Somotor B
SŠK Poproč B
9 : 9 Schválené  
1013 06.04.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Duby Parchovany A
7 : 11 Schválené  
1014 07.04.2019
Ne 10:00
SO-ZŠ MIHRA Bracovce B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Schválené