Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Podtatranská, muži 2018/2019

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 44 36 36
2 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 36 35 35
3 Bednár František STO Spišské Bystré A 44 35 35
4 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 44 34 34
5 Šebest Michal MŠK Adento Svit A 44 32 32
6 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad B 44 30 30
7 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 35 29 29
8 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 41 29 29
9 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 39 27 27
10 Benko Miroslav st. MŠK Adento Svit A 40 27 27
11 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 40 26 26
12 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 42 26 26
13 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 40 25 25
14 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 38 24 24
15 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 40 24 24
16 Markovič Ladislav MŠK Adento Svit A 44 23 23
17 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 40 22 22
18 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad B 31 21 21
19 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 34 21 21
20 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 36 21 21
21 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 38 20 20
22 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 38 20 20
23 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 43 20 20
24 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 19 19 19
25 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 32 19 19
26 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 34 19 19
27 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 36 19 19
28 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 23 18 18
29 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 27 18 18
30 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 38 17 17
31 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 44 17 17
32 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 21 16 16
33 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok B 38 16 16
34 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 40 16 16
35 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 42 16 16
36 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 27 15 15
37 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 35 14 14
38 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 36 14 14
39 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 38 14 14
40 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 39 14 14
41 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 33 12 12
42 Ďuriš Adrián MŠK Adento Svit A 40 12 12
43 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok B 40 11 11
44 Benko Martin STO Poprad Veľká A 19 10 10
45 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 22 10 10
46 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 20 9 9
47 Kvasňák Miroslav STK Severka Kežmarok B 38 9 9
48 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 33 8 8
49 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 33 7 7
50 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 44 7 7
51 Rusnák Ernest TJ Javorinka Levoča B 10 5 5
52 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 14 5 5
53 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok B 19 5 5
54 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 8 4 4
55 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 15 4 4
56 Černický Patrik TJ Javorinka Levoča B 13 3 3
57 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 14 3 3
58 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 22 3 3
59 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 4 2 2
60 Krett Ľuboš St. Ľubovňa/Jakubany B 4 2 2
61 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 8 2 2
62 Funket Anton STK Severka Kežmarok B 9 2 2
63 Suchý Viliam TJ Javorinka Levoča B 12 2 2
64 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 22 2 2
65 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 2 1 1
66 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 4 1 1
67 Pavlík Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 4 1 1
68 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 4 1 1
69 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 4 1 1
70 Popadič Ján ŠK Veterán Poprad B 4 1 1
71 Saloň Erik STK Severka Kežmarok B 8 1 1
72 Stropkay Marcel TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 1 1
73 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 9 1 1
74 Matějovský Vašek TJ STO Slovenská Ves B 2 0 0
75 Taratuta Erik TJ Javorinka Levoča B 3 0 0
76 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok B 4 0 0
77 Koša Karol STK Severka Kežmarok B 8 0 0
78 Bednár Jozef STO Poprad Veľká A 8 0 0
79 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 10 0 0
80 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 10 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 38 37 37
2 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 30 28 28
3 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 33 28 28
4 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 36 25 25
5 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 26 24 24
6 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 34 22 22
7 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 36 21 21
8 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 37 21 21
9 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad B 28 19 19
10 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad B 35 19 19
11 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 32 18 18
12 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 39 17 17
13 Bednár František STO Spišské Bystré A 32 15 15
14 Benko Martin STO Poprad Veľká A 27 14 14
15 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 28 14 14
16 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 32 14 14
17 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 34 14 14
18 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 28 13 13
19 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 40 12 12
20 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 15 11 11
21 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 28 11 11
22 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 32 11 11
23 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 27 10 10
24 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 15 7 7
25 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 14 6 6
26 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 18 6 6
27 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 20 6 6
28 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 25 6 6
29 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 10 5 5
30 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 12 5 5
31 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 17 5 5
32 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 11 4 4
33 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 5 2 2
34 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 7 2 2
35 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 34 2 2
36 Pavlík Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 3 1 1
37 Dávid Dominik STO Spišské Bystré A 4 1 1
38 Regecová Nikolka ŠK Veterán Poprad B 2 0 0
39 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
40 Semko Ľubomír ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
41 Faix Michal STO Spišské Bystré A 4 0 0
42 Bednár Jozef STO Poprad Veľká A 8 0 0
43 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 8 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 39 36 36
2 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 36 27 27
3 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 26 23 23
4 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 38 23 23
5 Šebest Michal MŠK Adento Svit A 34 22 22
6 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 40 22 22
7 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 40 21 21
8 Benko Miroslav st. MŠK Adento Svit A 34 20 20
9 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 39 20 20
10 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 39 20 20
11 Markovič Ladislav MŠK Adento Svit A 38 19 19
12 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 28 18 18
13 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 34 18 18
14 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok B 36 18 18
15 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 39 18 18
16 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 30 15 15
17 Ďuriš Adrián MŠK Adento Svit A 28 14 14
18 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 31 14 14
19 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 32 14 14
20 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 34 13 13
21 Černický Patrik TJ Javorinka Levoča B 22 11 11
22 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok B 20 10 10
23 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok B 33 10 10
24 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 16 6 6
25 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 16 5 5
26 Suchý Viliam TJ Javorinka Levoča B 7 4 4
27 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 10 4 4
28 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 16 4 4
29 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 3 3 3
30 Funket Anton STK Severka Kežmarok B 4 3 3
31 Boržik Peter MŠK Adento Svit A 4 2 2
32 Rusnák Ernest TJ Javorinka Levoča B 8 2 2
33 Kvasňák Miroslav STK Severka Kežmarok B 8 2 2
34 Šikula Dávid MŠK Adento Svit A 10 2 2
35 Saloň Erik STK Severka Kežmarok B 8 1 1
36 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 4 0 0
37 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok B 4 0 0
38 Martinko Daniel TJ Spišský Štiavnik A 8 0 0
39 Šilon Roman STK Severka Kežmarok B 16 0 0
40 Koša Karol STK Severka Kežmarok B 16 0 0