Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Podtatranská, muži 2018/2019

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 40%(4,4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad B 8 7 1 87.50
2 Benko Martin STO Poprad Veľká A 7 6 1 85.71
3 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 6 5 1 83.33
4 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 11 9 2 81.82
5 Bednár František STO Spišské Bystré A 11 9 2 81.82
6 Markovič Ladislav MŠK Adento Svit A 11 9 2 81.82
7 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 10 8 2 80.00
8 Benko Miroslav st. MŠK Adento Svit A 10 8 2 80.00
9 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 5 4 1 80.00
10 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 9 7 2 77.78
11 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 9 7 2 77.78
12 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 9 7 2 77.78
13 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 9 7 2 77.78
14 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 8 6 2 75.00
15 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 11 8 3 72.73
16 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 11 8 3 72.73
17 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 10 7 3 70.00
18 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 6 4 2 66.67
19 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 10 6 4 60.00
20 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 10 6 4 60.00
21 Šebest Michal MŠK Adento Svit A 10 6 4 60.00
22 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 7 4 3 57.14
23 Ďuriš Adrián MŠK Adento Svit A 9 5 4 55.56
24 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 9 5 4 55.56
25 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 9 5 4 55.56
26 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 11 6 5 54.55
27 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad B 11 6 5 54.55
28 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 6 3 3 50.00
29 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 11 5 6 45.45
30 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 11 5 6 45.45
31 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 9 4 5 44.44
32 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 7 3 4 42.86
33 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 7 3 4 42.86
34 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 10 4 6 40.00
35 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 8 3 5 37.50
36 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 8 3 5 37.50
37 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 3 5 37.50
38 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 11 4 7 36.36
39 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 11 4 7 36.36
40 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 9 3 6 33.33
41 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 7 2 5 28.57
42 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 8 2 6 25.00
43 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 9 2 7 22.22
44 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 9 2 7 22.22
45 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 11 2 9 18.18
46 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 11 2 9 18.18
47 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 6 1 5 16.67
48 Kvasňák Miroslav STK Severka Kežmarok B 10 1 9 10.00
49 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok B 10 1 9 10.00
50 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok B 10 0 10 0.00
Od 40%(4,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Černický Patrik TJ Javorinka Levoča B 2 2 0 100.00
2 Popadič Ján ŠK Veterán Poprad B 1 1 0 100.00
3 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 1 1 0 100.00
4 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 1 1 0 100.00
5 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 4 3 1 75.00
6 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 4 3 1 75.00
7 Rusnák Ernest TJ Javorinka Levoča B 3 2 1 66.67
8 Bednár Jozef STO Poprad Veľká A 2 1 1 50.00
9 Suchý Viliam TJ Javorinka Levoča B 2 1 1 50.00
10 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 4 1 3 25.00
11 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 1 3 25.00
12 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok B 4 0 4 0.00
13 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 3 0 3 0.00
14 Stropkay Marcel TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 2 0 2 0.00
15 Funket Anton STK Severka Kežmarok B 2 0 2 0.00
16 Saloň Erik STK Severka Kežmarok B 2 0 2 0.00
17 Pavlík Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 1 0 1 0.00
18 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
19 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
20 Zgeburová Anastázia TJ STO Slovenská Ves B 1 0 1 0.00
21 Koša Karol STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
22 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 1 0 1 0.00
23 Martinko Daniel TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
24 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 1 0 1 0.00
25 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
26 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
27 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 1 0 1 0.00
28 Krett Ľuboš St. Ľubovňa/Jakubany B 1 0 1 0.00
29 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 4 4 0 100.00
2 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 9 8 1 88.89
3 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 7 6 1 85.71
4 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 10 8 2 80.00
5 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad B 7 5 2 71.43
6 Benko Martin STO Poprad Veľká A 7 5 2 71.43
7 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 10 7 3 70.00
8 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 9 6 3 66.67
9 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 8 5 3 62.50
10 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 8 5 3 62.50
11 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 8 5 3 62.50
12 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 7 4 3 57.14
13 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 7 4 3 57.14
14 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad B 9 5 4 55.56
15 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 9 5 4 55.56
16 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 8 4 4 50.00
17 Bednár František STO Spišské Bystré A 8 4 4 50.00
18 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 4 2 2 50.00
19 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 9 4 5 44.44
20 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 7 3 4 42.86
21 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 7 3 4 42.86
22 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 5 2 3 40.00
23 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 10 3 7 30.00
24 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 8 2 6 25.00
25 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 6 1 5 16.67
26 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 6 1 5 16.67
27 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 7 1 6 14.29
28 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 7 1 6 14.29
29 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 5 0 5 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 1 1 0 100.00
2 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 2 1 1 50.00
3 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 3 1 2 33.33
4 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 3 1 2 33.33
5 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 3 1 2 33.33
6 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 2 0 2 0.00
7 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
8 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
9 Bednár Jozef STO Poprad Veľká A 1 0 1 0.00
10 Semko Ľubomír ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
11 Faix Michal STO Spišské Bystré A 1 0 1 0.00
12 Dávid Dominik STO Spišské Bystré A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 7. - 12. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Markovič Ladislav MŠK Adento Svit A 9 8 1 88.89
2 Benko Miroslav st. MŠK Adento Svit A 8 7 1 87.50
3 Ďuriš Adrián MŠK Adento Svit A 6 5 1 83.33
4 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 10 8 2 80.00
5 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 10 8 2 80.00
6 Šebest Michal MŠK Adento Svit A 8 6 2 75.00
7 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 9 6 3 66.67
8 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 10 6 4 60.00
9 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 7 4 3 57.14
10 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 7 4 3 57.14
11 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 9 5 4 55.56
12 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 9 5 4 55.56
13 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 10 5 5 50.00
14 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 8 4 4 50.00
15 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 4 2 2 50.00
16 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 9 4 5 44.44
17 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 7 3 4 42.86
18 Černický Patrik TJ Javorinka Levoča B 5 2 3 40.00
19 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok B 8 3 5 37.50
20 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 3 5 37.50
21 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 10 3 7 30.00
22 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 8 2 6 25.00
23 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok B 4 1 3 25.00
24 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok B 9 1 8 11.11
25 Šilon Roman STK Severka Kežmarok B 4 0 4 0.00
26 Koša Karol STK Severka Kežmarok B 4 0 4 0.00
27 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 4 0 4 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Funket Anton STK Severka Kežmarok B 1 1 0 100.00
2 Boržik Peter MŠK Adento Svit A 1 1 0 100.00
3 Suchý Viliam TJ Javorinka Levoča B 1 1 0 100.00
4 Kvasňák Miroslav STK Severka Kežmarok B 2 1 1 50.00
5 Šikula Dávid MŠK Adento Svit A 2 1 1 50.00
6 Saloň Erik STK Severka Kežmarok B 2 1 1 50.00
7 Martinko Daniel TJ Spišský Štiavnik A 2 1 1 50.00
8 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 3 0 3 0.00
9 Rusnák Ernest TJ Javorinka Levoča B 2 0 2 0.00
10 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 2 0 2 0.00
11 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
12 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00