Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Podtatranská, muži 2018/2019

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 19 19 0 100.00
2 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 36 35 1 97.22
3 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 35 29 6 82.86
4 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 44 36 8 81.82
5 Bednár František STO Spišské Bystré A 44 35 9 79.55
6 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 23 18 5 78.26
7 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 44 34 10 77.27
8 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 21 16 5 76.19
9 Šebest Michal MŠK Adento Svit A 44 32 12 72.73
10 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 41 29 12 70.73
11 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 39 27 12 69.23
12 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad B 44 30 14 68.18
13 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad B 31 21 10 67.74
14 Benko Miroslav st. MŠK Adento Svit A 40 27 13 67.50
15 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 27 18 9 66.67
16 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 40 26 14 65.00
17 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 38 24 14 63.16
18 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 40 25 15 62.50
19 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 42 26 16 61.90
20 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 34 21 13 61.76
21 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 40 24 16 60.00
22 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 32 19 13 59.38
23 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 36 21 15 58.33
24 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 34 19 15 55.88
25 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 27 15 12 55.56
26 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 40 22 18 55.00
27 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 36 19 17 52.78
28 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 38 20 18 52.63
29 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 38 20 18 52.63
30 Benko Martin STO Poprad Veľká A 19 10 9 52.63
31 Markovič Ladislav MŠK Adento Svit A 44 23 21 52.27
32 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 43 20 23 46.51
33 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 22 10 12 45.45
34 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 20 9 11 45.00
35 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 38 17 21 44.74
36 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok B 38 16 22 42.11
37 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 40 16 24 40.00
38 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 35 14 21 40.00
39 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 36 14 22 38.89
40 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 44 17 27 38.64
41 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 42 16 26 38.10
42 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 38 14 24 36.84
43 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 33 12 21 36.36
44 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 39 14 25 35.90
45 Ďuriš Adrián MŠK Adento Svit A 40 12 28 30.00
46 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok B 40 11 29 27.50
47 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok B 19 5 14 26.32
48 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 33 8 25 24.24
49 Kvasňák Miroslav STK Severka Kežmarok B 38 9 29 23.68
50 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 33 7 26 21.21
51 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 44 7 37 15.91
52 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 22 3 19 13.64
53 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 22 2 20 9.09
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Rusnák Ernest TJ Javorinka Levoča B 10 5 5 50.00
2 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 8 4 4 50.00
3 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 4 2 2 50.00
4 Krett Ľuboš St. Ľubovňa/Jakubany B 4 2 2 50.00
5 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 2 1 1 50.00
6 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 14 5 9 35.71
7 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 15 4 11 26.67
8 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 8 2 6 25.00
9 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 4 1 3 25.00
10 Pavlík Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 4 1 3 25.00
11 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 4 1 3 25.00
12 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 4 1 3 25.00
13 Popadič Ján ŠK Veterán Poprad B 4 1 3 25.00
14 Černický Patrik TJ Javorinka Levoča B 13 3 10 23.08
15 Funket Anton STK Severka Kežmarok B 9 2 7 22.22
16 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 14 3 11 21.43
17 Suchý Viliam TJ Javorinka Levoča B 12 2 10 16.67
18 Saloň Erik STK Severka Kežmarok B 8 1 7 12.50
19 Stropkay Marcel TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 1 7 12.50
20 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 9 1 8 11.11
21 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 10 0 10 0.00
22 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 10 0 10 0.00
23 Koša Karol STK Severka Kežmarok B 8 0 8 0.00
24 Bednár Jozef STO Poprad Veľká A 8 0 8 0.00
25 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok B 4 0 4 0.00
26 Taratuta Erik TJ Javorinka Levoča B 3 0 3 0.00
27 Matějovský Vašek TJ STO Slovenská Ves B 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 38 37 1 97.37
2 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 30 28 2 93.33
3 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 26 24 2 92.31
4 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 33 28 5 84.85
5 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 36 25 11 69.44
6 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad B 28 19 9 67.86
7 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 34 22 12 64.71
8 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 36 21 15 58.33
9 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 37 21 16 56.76
10 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 32 18 14 56.25
11 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad B 35 19 16 54.29
12 Benko Martin STO Poprad Veľká A 27 14 13 51.85
13 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 28 14 14 50.00
14 Bednár František STO Spišské Bystré A 32 15 17 46.88
15 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 28 13 15 46.43
16 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 32 14 18 43.75
17 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 39 17 22 43.59
18 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 34 14 20 41.18
19 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 28 11 17 39.29
20 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 27 10 17 37.04
21 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 32 11 21 34.38
22 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 18 6 12 33.33
23 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 40 12 28 30.00
24 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 20 6 14 30.00
25 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 17 5 12 29.41
26 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 25 6 19 24.00
27 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 34 2 32 5.88
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 15 11 4 73.33
2 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 10 5 5 50.00
3 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 15 7 8 46.67
4 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 14 6 8 42.86
5 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 12 5 7 41.67
6 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 5 2 3 40.00
7 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 11 4 7 36.36
8 Pavlík Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 3 1 2 33.33
9 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 7 2 5 28.57
10 Dávid Dominik STO Spišské Bystré A 4 1 3 25.00
11 Bednár Jozef STO Poprad Veľká A 8 0 8 0.00
12 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 8 0 8 0.00
13 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
14 Semko Ľubomír ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
15 Faix Michal STO Spišské Bystré A 4 0 4 0.00
16 Regecová Nikolka ŠK Veterán Poprad B 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 7. - 12. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 39 36 3 92.31
2 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 26 23 3 88.46
3 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 36 27 9 75.00
4 Šebest Michal MŠK Adento Svit A 34 22 12 64.71
5 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 28 18 10 64.29
6 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 38 23 15 60.53
7 Benko Miroslav st. MŠK Adento Svit A 34 20 14 58.82
8 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 40 22 18 55.00
9 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 34 18 16 52.94
10 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 40 21 19 52.50
11 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 39 20 19 51.28
12 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 39 20 19 51.28
13 Markovič Ladislav MŠK Adento Svit A 38 19 19 50.00
14 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok B 36 18 18 50.00
15 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 30 15 15 50.00
16 Ďuriš Adrián MŠK Adento Svit A 28 14 14 50.00
17 Černický Patrik TJ Javorinka Levoča B 22 11 11 50.00
18 Koša Ondrej STK Severka Kežmarok B 20 10 10 50.00
19 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 39 18 21 46.15
20 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 31 14 17 45.16
21 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 32 14 18 43.75
22 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 34 13 21 38.24
23 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 16 6 10 37.50
24 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 16 5 11 31.25
25 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok B 33 10 23 30.30
26 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 16 4 12 25.00
27 Šilon Roman STK Severka Kežmarok B 16 0 16 0.00
28 Koša Karol STK Severka Kežmarok B 16 0 16 0.00
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 3 3 0 100.00
2 Funket Anton STK Severka Kežmarok B 4 3 1 75.00
3 Suchý Viliam TJ Javorinka Levoča B 7 4 3 57.14
4 Boržik Peter MŠK Adento Svit A 4 2 2 50.00
5 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 10 4 6 40.00
6 Rusnák Ernest TJ Javorinka Levoča B 8 2 6 25.00
7 Kvasňák Miroslav STK Severka Kežmarok B 8 2 6 25.00
8 Šikula Dávid MŠK Adento Svit A 10 2 8 20.00
9 Saloň Erik STK Severka Kežmarok B 8 1 7 12.50
10 Martinko Daniel TJ Spišský Štiavnik A 8 0 8 0.00
11 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 4 0 4 0.00
12 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok B 4 0 4 0.00