Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Podtatranská, muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK Adento Svit A
1 Šebest Michal 44 32 12 72.73
2 Benko Miroslav st. 40 27 13 67.50
3 Markovič Ladislav 44 23 21 52.27
4 Ďuriš Adrián 40 12 28 30.00
ŠK Veterán Poprad B
1 Bujňák Tibor 44 30 14 68.18
2 Šifra Miroslav 31 21 10 67.74
3 Kancír Milan 38 24 14 63.16
4 Horák Tomáš 40 22 18 55.00
5 Valluš Tomáš 15 4 11 26.67
6 Jadamec František 4 1 3 25.00
7 Popadič Ján 4 1 3 25.00
St. Ľubovňa/Jakubany B
1 Haky Ondrej st. 19 19 0 100.00
2 Pavlík Jaroslav 36 35 1 97.22
3 Venglár Juraj 36 19 17 52.78
4 Štucka Jozef 8 4 4 50.00
5 Krett Ľuboš 4 2 2 50.00
6 Kunák Ľubomír 22 10 12 45.45
7 Pavlík Jozef 4 1 3 25.00
8 Benko Pavol 14 3 11 21.43
9 Štucka Ján ml. 33 7 26 21.21
STK Severka Kežmarok B
1 Vojtičko Denis 4 2 2 50.00
2 Koša Ondrej 38 16 22 42.11
3 Kalafut Marián 40 11 29 27.50
4 Groman Miroslav 19 5 14 26.32
5 Ištocy Tomáš 4 1 3 25.00
6 Kvasňák Miroslav 38 9 29 23.68
7 Funket Anton 9 2 7 22.22
8 Saloň Erik 8 1 7 12.50
9 Koša Karol 8 0 8 0.00
10 Podolský Miroslav 4 0 4 0.00
STO Poprad Veľká A
1 Zahradník Aleš 23 18 5 78.26
2 Pisarčík Martin 39 27 12 69.23
3 Pekarčík Ján 40 26 14 65.00
4 Benko Martin 19 10 9 52.63
5 Pisarčík Ľuboš 43 20 23 46.51
6 Bednár Jozef 8 0 8 0.00
STO Spišské Bystré A
1 Škyrta Peter 44 36 8 81.82
2 Bednár František 44 35 9 79.55
3 Kundis Jozef 44 17 27 38.64
4 Vitko Jozef 44 7 37 15.91
TJ Javorinka Levoča B
1 Balogh Slavomír 36 21 15 58.33
2 Seman Jaroslav 34 19 15 55.88
3 Hanisko Dušan 27 15 12 55.56
4 Rusnák Ernest 10 5 5 50.00
5 Taratuta Stanislav 33 12 21 36.36
6 Černický Patrik 13 3 10 23.08
7 Suchý Viliam 12 2 10 16.67
8 Taratuta Erik 3 0 3 0.00
TJ Požiarnik Rakúsy A
1 Andráš Peter 44 34 10 77.27
2 Andráš Stanislav 40 25 15 62.50
3 Ištók Pavol 42 26 16 61.90
4 Ploščica Peter 2 1 1 50.00
5 Kuruc Miroslav 40 16 24 40.00
6 Pitoňák František 8 2 6 25.00
TJ Sokol Jakubany A
1 Kandrik Marcel 41 29 12 70.73
2 Starinský Jozef 40 24 16 60.00
3 Sykora Kristián 38 20 18 52.63
4 Pokrivčák Miroslav 38 17 21 44.74
5 Sykora Peter 9 1 8 11.11
6 Krafčík Štefan 10 0 10 0.00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
1 Hovana Tomáš 36 14 22 38.89
2 Čarnogurský Jaroslav 38 14 24 36.84
3 Dubiel Ján st. 39 14 25 35.90
4 Hovana Anton st. 33 8 25 24.24
5 Hovana Peter 22 3 19 13.64
6 Stropkay Marcel 8 1 7 12.50
TJ Spišský Štiavnik A
1 Černický Timotej 35 29 6 82.86
2 Janík Peter 34 21 13 61.76
3 Kusko Ivan 35 14 21 40.00
4 Strakuľa František 42 16 26 38.10
5 Strakuľa Ján st. 14 5 9 35.71
6 Strakuľa Ján ml. 4 1 3 25.00
TJ STO Slovenská Ves B
1 Habiňák Marek 21 16 5 76.19
2 Belončák Ján 27 18 9 66.67
3 Strišovský Maroš 32 19 13 59.38
4 Roth Peter 38 20 18 52.63
5 Pitoňák Ján 20 9 11 45.00
6 Pašinský Ján 22 2 20 9.09
7 Kovalčík Juraj 10 0 10 0.00
8 Matějovský Vašek 2 0 2 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
ŠK Veterán Poprad B
1 Šifra Miroslav 28 19 9 67.86
2 Horák Tomáš 34 22 12 64.71
3 Bujňák Tibor 35 19 16 54.29
4 Kancír Milan 28 13 15 46.43
5 Valluš Tomáš 12 5 7 41.67
6 Blaha František 5 2 3 40.00
7 Jadamec František 8 0 8 0.00
8 Soboňa Rastislav 4 0 4 0.00
9 Semko Ľubomír 4 0 4 0.00
10 Regecová Nikolka 2 0 2 0.00
St. Ľubovňa/Jakubany B
1 Pavlík Jaroslav 38 37 1 97.37
2 Haky Ondrej st. 26 24 2 92.31
3 Venglár Juraj 28 14 14 50.00
4 Štucka Jozef 11 4 7 36.36
5 Benko Pavol 18 6 12 33.33
6 Pavlík Jozef 3 1 2 33.33
7 Kunák Ľubomír 7 2 5 28.57
8 Štucka Ján ml. 25 6 19 24.00
STO Poprad Veľká A
1 Pisarčík Martin 33 28 5 84.85
2 Zahradník Aleš 15 11 4 73.33
3 Pisarčík Ľuboš 36 21 15 58.33
4 Pekarčík Ján 37 21 16 56.76
5 Benko Martin 27 14 13 51.85
6 Bednár Jozef 8 0 8 0.00
STO Spišské Bystré A
1 Škyrta Peter 36 25 11 69.44
2 Šimonovič Ján 10 5 5 50.00
3 Bednár František 32 15 17 46.88
4 Kundis Jozef 40 12 28 30.00
5 Dávid Dominik 4 1 3 25.00
6 Vitko Jozef 34 2 32 5.88
7 Faix Michal 4 0 4 0.00
TJ Požiarnik Rakúsy A
1 Andráš Peter 30 28 2 93.33
2 Kuruc Miroslav 32 18 14 56.25
3 Andráš Stanislav 39 17 22 43.59
4 Pitoňák František 14 6 8 42.86
5 Ištók Pavol 28 11 17 39.29
6 Ploščica Peter 17 5 12 29.41
TJ Sokol Jakubany A
1 Kandrik Marcel 15 7 8 46.67
2 Sykora Kristián 32 14 18 43.75
3 Pokrivčák Miroslav 34 14 20 41.18
4 Sykora Peter 27 10 17 37.04
5 Starinský Jozef 32 11 21 34.38
6 Krafčík Štefan 20 6 14 30.00

Úspešnosť v mužstvách: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK Adento Svit A
1 Šebest Michal 34 22 12 64.71
2 Benko Miroslav st. 34 20 14 58.82
3 Markovič Ladislav 38 19 19 50.00
4 Ďuriš Adrián 28 14 14 50.00
5 Boržik Peter 4 2 2 50.00
6 Šikula Dávid 10 2 8 20.00
STK Severka Kežmarok B
1 Vojtičko Denis 3 3 0 100.00
2 Funket Anton 4 3 1 75.00
3 Kalafut Marián 36 18 18 50.00
4 Koša Ondrej 20 10 10 50.00
5 Groman Miroslav 33 10 23 30.30
6 Kvasňák Miroslav 8 2 6 25.00
7 Saloň Erik 8 1 7 12.50
8 Šilon Roman 16 0 16 0.00
9 Koša Karol 16 0 16 0.00
10 Ištocy Tomáš 4 0 4 0.00
11 Podolský Miroslav 4 0 4 0.00
TJ Javorinka Levoča B
1 Seman Jaroslav 28 18 10 64.29
2 Suchý Viliam 7 4 3 57.14
3 Hanisko Dušan 39 20 19 51.28
4 Černický Patrik 22 11 11 50.00
5 Balogh Slavomír 32 14 18 43.75
6 Taratuta Stanislav 16 5 11 31.25
7 Rusnák Ernest 8 2 6 25.00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
1 Hovana Tomáš 40 22 18 55.00
2 Dubiel Ján st. 40 21 19 52.50
3 Čarnogurský Jaroslav 30 15 15 50.00
4 Hovana Peter 34 13 21 38.24
5 Hovana Anton st. 16 4 12 25.00
TJ Spišský Štiavnik A
1 Černický Timotej 39 36 3 92.31
2 Kusko Ivan 39 20 19 51.28
3 Strakuľa František 39 18 21 46.15
4 Janík Peter 31 14 17 45.16
5 Martinko Daniel 8 0 8 0.00
TJ STO Slovenská Ves B
1 Habiňák Marek 26 23 3 88.46
2 Strišovský Maroš 36 27 9 75.00
3 Belončák Ján 38 23 15 60.53
4 Roth Peter 34 18 16 52.94
5 Pašinský Ján 10 4 6 40.00
6 Pitoňák Ján 16 6 10 37.50