Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Podtatranská, muži 2018/2019

Výsledky zápasov: O 7. - 12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
1072 07.04.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
MŠK Adento Svit A
6 : 12 Web zápis
J.Novotný
     
1073 06.04.2019
So 14:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Web zápis
E.Rusnák
     
1074 07.04.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Web zápis
J.Stanko
     
9 . kolo
1069 31.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STK Severka Kežmarok B
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
     
1070 31.03.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
9 : 9 Web zápis
D.Martinko
     
1071 31.03.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Javorinka Levoča B
12 : 6 Web zápis
L.Markovič
 
8 . kolo
1066 24.03.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Javorinka Levoča B
2 : 16 Web zápis
J.Novotný
     
1067 24.03.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
MŠK Adento Svit A
6 : 12 Web zápis
J.Stanko
     
1068 24.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
     
7 . kolo
1063 17.03.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok B
13 : 5 Web zápis
D.Martinko
     
1064 17.03.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ STO Slovenská Ves B
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
1065 16.03.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Web zápis
E.Rusnák
     
6 . kolo
1060 10.03.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
5 : 13 Web zápis
J.Novotný
     
1061 03.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Javorinka Levoča B
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
1062 10.03.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
MŠK Adento Svit A
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
     
5 . kolo
1057 24.02.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STK Severka Kežmarok B
12 : 6 Web zápis
L.Markovič
     
1058 22.02.2019
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Javorinka Levoča B
13 : 5 Web zápis
D.Martinko
   
1059 24.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
 
4 . kolo
1054 17.02.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ STO Slovenská Ves B
4 : 14 Web zápis
J.Novotný
     
1055 17.02.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
     
1056 16.02.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
MŠK Adento Svit A
8 : 10 Web zápis
E.Rusnák
     
3 . kolo
1051 09.02.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STK Severka Kežmarok B
11 : 7 Web zápis
E.Rusnák
     
1052 10.02.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
13 : 5 Web zápis
L.Markovič
     
1053 08.02.2019
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Web zápis
D.Martinko
     
2 . kolo
1048 03.02.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Web zápis
J.Novotný
 
1049 03.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
MŠK Adento Svit A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
     
1050 03.02.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Javorinka Levoča B
13 : 5 Web zápis
J.Stanko
     
1 . kolo
1045 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Severka Kežmarok B
12 : 6 Web zápis
J.Stanko
     
1046 26.01.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Web zápis
E.Rusnák
     
1047 27.01.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Web zápis
L.Markovič
 

Výsledky zápasov: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
1042 05.04.2019
Pi 17:30
TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Web zápis
P.Sykora
     
1043 07.04.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
ŠK Veterán Poprad B
4 : 14 Web zápis
F.Bednár
     
1044 06.04.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Poprad Veľká A
14 : 4 Web zápis
J.Štucka
     
9 . kolo
1039 31.03.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Sokol Jakubany A
10 : 8 Web zápis
M.Pisarčík
     
1040 29.03.2019
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
9 : 9 Web zápis
T.Valluš
     
1041 30.03.2019
So 16:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Web zápis
P.Andráš
     
8 . kolo
1036 23.03.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
P.Sykora
     
1037 23.03.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Web zápis
J.Štucka
     
1038 24.03.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
ŠK Veterán Poprad B
17 : 1 Web zápis
M.Pisarčík
     
7 . kolo
1033 16.03.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Sokol Jakubany A
13 : 5 Web zápis
T.Valluš
     
1034 17.03.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Poprad Veľká A
8 : 10 Web zápis
P.Andráš
     
1035 17.03.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Web zápis
F.Bednár
     
6 . kolo
1030 08.03.2019
Pi 17:00
TJ Sokol Jakubany A
St. Ľubovňa/Jakubany B
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
     
1031 10.03.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STO Spišské Bystré A
10 : 8 Web zápis
M.Pisarčík
     
1032 09.03.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
10 : 8 Web zápis
T.Valluš
     
5 . kolo
1027 24.02.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
     
1028 23.02.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Spišské Bystré A
15 : 3 Web zápis
T.Valluš
     
1029 24.02.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Web zápis
M.Pisarčík
     
4 . kolo
1024 16.02.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Poprad Veľká A
6 : 12 Web zápis
P.Sykora
     
1025 15.02.2019
Pi 16:30
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
12 : 6 Web zápis
J.Štucka
     
1026 17.02.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Web zápis
F.Bednár
     
3 . kolo
1021 10.02.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sokol Jakubany A
10 : 8 Web zápis
F.Bednár
     
1022 10.02.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
9 : 9 Web zápis
P.Andráš
     
1023 09.02.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Poprad Veľká A
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
     
2 . kolo
1018 02.02.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
ŠK Veterán Poprad B
7 : 11 Web zápis
P.Sykora
     
1019 03.02.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Požiarnik Rakúsy A
13 : 5 Web zápis
M.Pisarčík
     
1020 01.02.2019
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
13 : 5 Web zápis
J.Štucka
     
1 . kolo
1015 25.01.2019
Pi 17:30
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
12 : 6 Web zápis
J.Štucka
     
1016 27.01.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
STO Poprad Veľká A
5 : 13 Web zápis
F.Bednár
 
1017 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
ŠK Veterán Poprad B
15 : 3 Web zápis
P.Andráš
     

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
391 16.12.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sokol Jakubany A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
 
392 16.12.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Web zápis
L.Markovič
 
393 15.12.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
17 : 1 Web zápis
T.Valluš
     
394 16.12.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STK Severka Kežmarok B
17 : 1 Web zápis
M.Pisarčík
     
395 16.12.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Spišský Štiavnik A
11 : 7 Web zápis
F.Bednár
     
396 15.12.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
     
10 . kolo
385 08.12.2018
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Javorinka Levoča B
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
386 08.12.2018
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
     
387 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
STO Poprad Veľká A
11 : 7 Web zápis
D.Martinko
     
388 09.12.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
ŠK Veterán Poprad B
4 : 14 Web zápis
J.Novotný
     
389 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
MŠK Adento Svit A
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
     
390 08.12.2018
So 15:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Web zápis
P.Andráš
     
9 . kolo
379 02.12.2018
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
9 : 9 Web zápis
P.Andráš
     
380 02.12.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
     
381 02.12.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STK Severka Kežmarok B
16 : 2 Web zápis
L.Markovič
     
382 01.12.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Spišský Štiavnik A
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
     
383 02.12.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
     
384 02.12.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Javorinka Levoča B
9 : 9 Web zápis
F.Bednár
     
8 . kolo
373 24.11.2018
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Web zápis
P.Sykora
     
374 24.11.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STO Poprad Veľká A
6 : 12 Web zápis
E.Rusnák
     
375 20.11.2018
Ut 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
11 : 7 Web zápis
J.Štucka
     
376 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
MŠK Adento Svit A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
377 25.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ STO Slovenská Ves B
3 : 15 Web zápis
J.Novotný
     
378 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Požiarnik Rakúsy A
3 : 15 Web zápis
J.Stanko
     
7 . kolo
367 18.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Sokol Jakubany A
6 : 12 Web zápis
J.Stanko
     
368 18.11.2018
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Severka Kežmarok B
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
     
369 18.11.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Spišský Štiavnik A
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
     
370 18.11.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
     
371 17.11.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Javorinka Levoča B
16 : 2 Web zápis
T.Valluš
     
372 18.11.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STO Spišské Bystré A
8 : 10 Web zápis
M.Pisarčík
     
6 . kolo
361 11.11.2018
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Poprad Veľká A
4 : 14 Web zápis
P.Sykora
     
362 11.11.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
ŠK Veterán Poprad B
5 : 13 Web zápis
F.Bednár
     
363 10.11.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
MŠK Adento Svit A
12 : 6 Web zápis
E.Rusnák
     
364 11.11.2018
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
     
365 09.11.2018
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Požiarnik Rakúsy A
9 : 9 Web zápis
D.Martinko
     
366 11.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
5 : 13 Web zápis
J.Novotný
     
5 . kolo
355 04.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Sokol Jakubany A
6 : 12 Web zápis
J.Novotný
     
356 04.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
     
357 04.11.2018
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
     
358 04.11.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
     
359 04.11.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STO Spišské Bystré A
8 : 10 Web zápis
L.Markovič
     
360 03.11.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Poprad Veľká A
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
     
4 . kolo
349 20.10.2018
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
ŠK Veterán Poprad B
9 : 9 Web zápis
P.Sykora
     
350 21.10.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
MŠK Adento Svit A
9 : 9 Web zápis
M.Pisarčík
     
351 21.10.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Web zápis
F.Bednár
     
352 20.10.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Požiarnik Rakúsy A
7 : 11 Web zápis
E.Rusnák
     
353 19.10.2018
Pi 18:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
14 : 4 Web zápis
J.Štucka
     
354 19.10.2018
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok B
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
     
3 . kolo
343 12.10.2018
Pi 18:30
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sokol Jakubany A
7 : 11 Web zápis
D.Martinko
     
344 14.10.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
     
345 14.10.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Web zápis
J.Stanko
     
346 12.10.2018
Pi 18:30
TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
P.Andráš
     
347 14.10.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STO Poprad Veľká A
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák
     
348 14.10.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠK Veterán Poprad B
11 : 7 Web zápis
L.Markovič
     
2 . kolo
337 05.10.2018
Pi 18:30
TJ Sokol Jakubany A
MŠK Adento Svit A
11 : 7 Web zápis
P.Sykora
     
338 06.10.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ STO Slovenská Ves B
7 : 11 Web zápis
T.Valluš
     
339 07.10.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Požiarnik Rakúsy A
10 : 8 Web zápis
M.Pisarčík
     
340 07.10.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
13 : 5 Web zápis
F.Bednár
     
341 06.10.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STK Severka Kežmarok B
12 : 6 Web zápis
E.Rusnák
     
342 05.10.2018
Pi 17:30
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Web zápis
J.Štucka
     
1 . kolo
331 25.09.2018
Ut 17:30
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
11 : 7 Web zápis
J.Štucka
     
332 30.09.2018
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Javorinka Levoča B
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
     
333 30.09.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
STO Spišské Bystré A
4 : 14 Web zápis
J.Novotný
     
334 30.09.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Poprad Veľká A
4 : 14 Web zápis
J.Stanko
     
335 29.09.2018
So 17:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
ŠK Veterán Poprad B
13 : 5 Web zápis
P.Andráš
     
336 30.09.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
MŠK Adento Svit A
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák