Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Podtatranská, muži 2018/2019

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39. týždeň roku 2018
331 25.09.2018
Ut 17:30
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
11 : 7 Schválené  
332 30.09.2018
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Javorinka Levoča B
15 : 3 Schválené  
333 30.09.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
STO Spišské Bystré A
4 : 14 Schválené  
334 30.09.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Poprad Veľká A
4 : 14 Schválené  
335 29.09.2018
So 17:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
ŠK Veterán Poprad B
13 : 5 Schválené  
336 30.09.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
MŠK Adento Svit A
5 : 13 Schválené  
2 . kolo - 40. týždeň roku 2018
337 05.10.2018
Pi 18:30
TJ Sokol Jakubany A
MŠK Adento Svit A
11 : 7 Schválené  
338 06.10.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ STO Slovenská Ves B
7 : 11 Schválené  
339 07.10.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Požiarnik Rakúsy A
10 : 8 Schválené  
340 07.10.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
13 : 5 Schválené  
341 06.10.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STK Severka Kežmarok B
12 : 6 Schválené  
342 05.10.2018
Pi 17:30
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Schválené  
3 . kolo - 41. týždeň roku 2018
343 12.10.2018
Pi 18:30
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sokol Jakubany A
7 : 11 Schválené  
344 14.10.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Schválené  
345 14.10.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Schválené  
346 12.10.2018
Pi 18:30
TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Schválené  
347 14.10.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STO Poprad Veľká A
5 : 13 Schválené  
348 14.10.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠK Veterán Poprad B
11 : 7 Schválené  
4 . kolo - 42. týždeň roku 2018
349 20.10.2018
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
ŠK Veterán Poprad B
9 : 9 Schválené  
350 21.10.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
MŠK Adento Svit A
9 : 9 Schválené  
351 21.10.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Schválené  
352 20.10.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Požiarnik Rakúsy A
7 : 11 Schválené  
353 19.10.2018
Pi 18:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
14 : 4 Schválené  
354 19.10.2018
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok B
14 : 4 Schválené  
5 . kolo - 44. týždeň roku 2018
355 04.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Sokol Jakubany A
6 : 12 Schválené  
356 04.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Schválené  
357 04.11.2018
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
7 : 11 Schválené  
358 04.11.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Schválené  
359 04.11.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STO Spišské Bystré A
8 : 10 Schválené  
360 03.11.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Poprad Veľká A
11 : 7 Schválené  
6 . kolo - 45. týždeň roku 2018
361 11.11.2018
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Poprad Veľká A
4 : 14 Schválené  
362 11.11.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
ŠK Veterán Poprad B
5 : 13 Schválené  
363 10.11.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
MŠK Adento Svit A
12 : 6 Schválené  
364 11.11.2018
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 7 Schválené  
365 09.11.2018
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Požiarnik Rakúsy A
9 : 9 Schválené  
366 11.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
5 : 13 Schválené  
7 . kolo - 46. týždeň roku 2018
367 18.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Sokol Jakubany A
6 : 12 Schválené  
368 18.11.2018
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Severka Kežmarok B
15 : 3 Schválené  
369 18.11.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Spišský Štiavnik A
13 : 5 Schválené  
370 18.11.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Schválené  
371 17.11.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Javorinka Levoča B
16 : 2 Schválené  
372 18.11.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STO Spišské Bystré A
8 : 10 Schválené  
8 . kolo - 47. týždeň roku 2018
373 24.11.2018
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Schválené  
374 24.11.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STO Poprad Veľká A
6 : 12 Schválené  
375 20.11.2018
Ut 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
11 : 7 Schválené  
376 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
MŠK Adento Svit A
12 : 6 Schválené  
377 25.11.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ STO Slovenská Ves B
3 : 15 Schválené  
378 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Požiarnik Rakúsy A
3 : 15 Schválené  
9 . kolo - 48. týždeň roku 2018
379 02.12.2018
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
9 : 9 Schválené  
380 02.12.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
10 : 8 Schválené  
381 02.12.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STK Severka Kežmarok B
16 : 2 Schválené  
382 01.12.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Spišský Štiavnik A
11 : 7 Schválené  
383 02.12.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Schválené  
384 02.12.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Javorinka Levoča B
9 : 9 Schválené  
10 . kolo - 49. týždeň roku 2018
385 08.12.2018
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Javorinka Levoča B
12 : 6 Schválené  
386 08.12.2018
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Schválené  
387 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
STO Poprad Veľká A
11 : 7 Schválené  
388 09.12.2018
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
ŠK Veterán Poprad B
4 : 14 Schválené  
389 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
MŠK Adento Svit A
5 : 13 Schválené  
390 08.12.2018
So 15:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Schválené  
11 . kolo - 50. týždeň roku 2018
391 16.12.2018
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sokol Jakubany A
10 : 8 Schválené  
392 16.12.2018
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Schválené  
393 15.12.2018
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
17 : 1 Schválené  
394 16.12.2018
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STK Severka Kežmarok B
17 : 1 Schválené  
395 16.12.2018
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Spišský Štiavnik A
11 : 7 Schválené  
396 15.12.2018
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Schválené  

Rozpis súťaže: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
1015 25.01.2019
Pi 17:30
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
12 : 6 Schválené  
1016 27.01.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
STO Poprad Veľká A
5 : 13 Schválené  
1017 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
ŠK Veterán Poprad B
15 : 3 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
1018 02.02.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
ŠK Veterán Poprad B
7 : 11 Schválené  
1019 03.02.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Požiarnik Rakúsy A
13 : 5 Schválené  
1020 01.02.2019
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
13 : 5 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
1021 10.02.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sokol Jakubany A
10 : 8 Schválené  
1022 10.02.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
9 : 9 Schválené  
1023 09.02.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Poprad Veľká A
8 : 10 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
1024 16.02.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Poprad Veľká A
6 : 12 Schválené  
1025 15.02.2019
Pi 16:30
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
12 : 6 Schválené  
1026 17.02.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
1027 24.02.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
11 : 7 Schválené  
1028 23.02.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Spišské Bystré A
15 : 3 Schválené  
1029 24.02.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
1030 08.03.2019
Pi 17:00
TJ Sokol Jakubany A
St. Ľubovňa/Jakubany B
6 : 12 Schválené  
1031 10.03.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STO Spišské Bystré A
10 : 8 Schválené  
1032 09.03.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
10 : 8 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
1033 16.03.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Sokol Jakubany A
13 : 5 Schválené  
1034 17.03.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Poprad Veľká A
8 : 10 Schválené  
1035 17.03.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
St. Ľubovňa/Jakubany B
10 : 8 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
1036 23.03.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Schválené  
1037 23.03.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Schválené  
1038 24.03.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
ŠK Veterán Poprad B
17 : 1 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
1039 31.03.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Sokol Jakubany A
10 : 8 Schválené  
1040 29.03.2019
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
9 : 9 Schválené  
1041 30.03.2019
So 16:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
1042 05.04.2019
Pi 17:30
TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Schválené  
1043 07.04.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
ŠK Veterán Poprad B
4 : 14 Schválené  
1044 06.04.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Poprad Veľká A
14 : 4 Schválené  

Rozpis súťaže: O 7. - 12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
1045 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Severka Kežmarok B
12 : 6 Schválené  
1046 26.01.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Schválené  
1047 27.01.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
1048 03.02.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Schválené  
1049 03.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
MŠK Adento Svit A
11 : 7 Schválené  
1050 03.02.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Javorinka Levoča B
13 : 5 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
1051 09.02.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STK Severka Kežmarok B
11 : 7 Schválené  
1052 10.02.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
13 : 5 Schválené  
1053 08.02.2019
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
1054 17.02.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ STO Slovenská Ves B
4 : 14 Schválené  
1055 17.02.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Schválené  
1056 16.02.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
MŠK Adento Svit A
8 : 10 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
1057 24.02.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STK Severka Kežmarok B
12 : 6 Schválené  
1058 22.02.2019
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Javorinka Levoča B
13 : 5 Schválené  
1059 24.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
15 : 3 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
1060 10.03.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
5 : 13 Schválené  
1061 03.02.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Javorinka Levoča B
12 : 6 Schválené  
1062 10.03.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
MŠK Adento Svit A
14 : 4 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
1063 17.03.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok B
13 : 5 Schválené  
1064 17.03.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ STO Slovenská Ves B
12 : 6 Schválené  
1065 16.03.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
1066 24.03.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Javorinka Levoča B
2 : 16 Schválené  
1067 24.03.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
MŠK Adento Svit A
6 : 12 Schválené  
1068 24.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
1069 31.03.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STK Severka Kežmarok B
15 : 3 Schválené  
1070 31.03.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
9 : 9 Schválené  
1071 31.03.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Javorinka Levoča B
12 : 6 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
1072 07.04.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
MŠK Adento Svit A
6 : 12 Schválené  
1073 06.04.2019
So 14:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Schválené  
1074 07.04.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Schválené