Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Spiš. - Gem., muži 2018/2019

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 40 40 40
2 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 40 35 35
3 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 36 34 34
4 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 40 33 33
5 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 40 33 33
6 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 32 29 29
7 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 40 29 29
8 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 40 28 28
9 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 40 27 27
10 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 40 27 27
11 Trojan Stanislav ŠKST Margecany B 32 23 23
12 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 40 23 23
13 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 24 22 22
14 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 36 22 22
15 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 32 21 21
16 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 28 20 20
17 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 30 20 20
18 Gallo Peter Geológ Rožňava C 36 20 20
19 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 32 19 19
20 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 40 18 18
21 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 36 17 17
22 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 36 17 17
23 Lesňák Róbert STO Letanovce B 24 16 16
24 Novotný Ladislav BBF Spišská Nová Ves A 28 16 16
25 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 32 16 16
26 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 39 16 16
27 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 40 15 15
28 Solár Lukáš STO Letanovce B 24 14 14
29 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 35 14 14
30 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy B 16 13 13
31 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 20 12 12
32 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 28 12 12
33 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 33 11 11
34 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 40 11 11
35 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 36 10 10
36 Koleják Martin ŠKST Margecany B 17 9 9
37 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 40 9 9
38 Guľkáš Gabriel Geológ Rožňava C 8 8 8
39 Urban Denis STO Letanovce B 22 8 8
40 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 28 8 8
41 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 23 7 7
42 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 24 7 7
43 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 36 7 7
44 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 16 6 6
45 Tokarčík Jozef st. AŠK Maria Huta B 16 6 6
46 Černický Maximilián STK Gemerská Poloma A 16 6 6
47 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 16 6 6
48 Fabián Peter Geológ Rožňava C 16 6 6
49 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 24 6 6
50 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 27 6 6
51 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy B 4 4 4
52 Oleár Peter S.T.K. Plešivec A 11 4 4
53 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 12 4 4
54 Gabriš Peter STO Letanovce B 26 4 4
55 Gabriš Pavol STO Letanovce B 27 4 4
56 Biskup Peter st. STO Letanovce B 27 4 4
57 Tomášik Ondrej Geológ Rožňava C 4 3 3
58 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 24 3 3
59 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 9 2 2
60 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 20 2 2
61 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 8 1 1
62 Stolárik Rudolf OTJ STO Jamník A 8 1 1
63 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 11 1 1
64 Zahuranec Peter OTJ STO Jamník A 16 1 1
65 Biskup Peter ml. STO Letanovce B 2 0 0
66 Slovik Ladislav S.T.K. Plešivec A 4 0 0
67 Schrotter Róbert BBF Spišská Nová Ves A 4 0 0
68 Vronč Ján OTJ STO Jamník A 4 0 0
69 Baláž Štefan Geológ Rožňava C 4 0 0
70 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov n/Turňou A 7 0 0
71 Garbiš Martin STO Letanovce B 8 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 35 35 35
2 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 40 34 34
3 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 32 29 29
4 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 35 28 28
5 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 36 22 22
6 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 36 20 20
7 Trojan Stanislav ŠKST Margecany B 24 19 19
8 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 32 19 19
9 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 36 19 19
10 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 32 18 18
11 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 36 18 18
12 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 36 16 16
13 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 20 15 15
14 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 28 15 15
15 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 28 14 14
16 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 24 13 13
17 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 30 13 13
18 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 40 13 13
19 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 12 10 10
20 Kupeček Lukáš STK Gemerská Poloma A 12 9 9
21 Tomášik Ondrej Geológ Rožňava C 24 8 8
22 Gallo Zoltán Geológ Rožňava C 8 7 7
23 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 24 7 7
24 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 28 7 7
25 Koleják Martin ŠKST Margecany B 32 7 7
26 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 8 6 6
27 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 23 6 6
28 Škorňa Dušan Geológ Rožňava C 14 5 5
29 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 16 5 5
30 Fabián Peter Geológ Rožňava C 8 4 4
31 Gallo Peter Geológ Rožňava C 12 4 4
32 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 15 3 3
33 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 25 3 3
34 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 4 2 2
35 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 4 2 2
36 Černický Maximilián STK Gemerská Poloma A 12 2 2
37 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 15 2 2
38 Novotný Ladislav BBF Spišská Nová Ves A 4 1 1
39 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 2 0 0
40 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov n/Turňou A 2 0 0
41 Neubeller Vladimír AŠK Maria Huta B 4 0 0
42 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 4 0 0
43 Kolárik Stanislav Geológ Rožňava C 4 0 0
44 Németh Dávid Geológ Rožňava C 12 0 0
45 Tokarčík Jozef st. AŠK Maria Huta B 12 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 7. - 11. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 31 23 23
2 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 27 22 22
3 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 30 21 21
4 Lesňák Róbert STO Letanovce B 25 20 20
5 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 20 19 19
6 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 31 19 19
7 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 32 18 18
8 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 28 17 17
9 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 20 13 13
10 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 30 13 13
11 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 15 12 12
12 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 24 12 12
13 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 19 11 11
14 Oleár Peter S.T.K. Plešivec A 24 11 11
15 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 28 11 11
16 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 32 10 10
17 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy B 12 9 9
18 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 16 8 8
19 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy B 8 6 6
20 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 8 6 6
21 Urban Denis STO Letanovce B 20 6 6
22 Gabriš Pavol STO Letanovce B 21 6 6
23 Solár Lukáš STO Letanovce B 12 5 5
24 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 20 4 4
25 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy B 8 3 3
26 Biskup Peter st. STO Letanovce B 20 3 3
27 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce A 8 2 2
28 Mušuta Augustín STO Letanovce B 16 2 2
29 Zahuranec Peter OTJ STO Jamník A 24 2 2
30 Biskup Peter ml. STO Letanovce B 2 1 1
31 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy B 4 1 1
32 Grzyb Marián st. OTJ STO Jamník A 1 0 0
33 Pavlanský Martin STO Letanovce B 2 0 0
34 Garbiš Martin STO Letanovce B 2 0 0
35 Farkašovský Slavomír OTJ STO Jamník A 4 0 0
36 Gabriš Peter STO Letanovce B 8 0 0