Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Spiš. - Gem., muži 2018/2019

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 10 10 0 100.00
2 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 10 10 0 100.00
3 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 10 9 1 90.00
4 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 10 9 1 90.00
5 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 8 7 1 87.50
6 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 10 8 2 80.00
7 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 4 3 1 75.00
8 Urban Denis STO Letanovce B 7 5 2 71.43
9 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 10 7 3 70.00
10 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 10 7 3 70.00
11 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 10 7 3 70.00
12 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 9 6 3 66.67
13 Gallo Peter Geológ Rožňava C 9 6 3 66.67
14 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 9 6 3 66.67
15 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 9 6 3 66.67
16 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 6 4 2 66.67
17 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 8 5 3 62.50
18 Trojan Stanislav ŠKST Margecany B 8 5 3 62.50
19 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 10 6 4 60.00
20 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 10 6 4 60.00
21 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 10 6 4 60.00
22 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 5 3 2 60.00
23 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 5 3 2 60.00
24 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 7 4 3 57.14
25 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 9 5 4 55.56
26 Gabriš Pavol STO Letanovce B 7 3 4 42.86
27 Lesňák Róbert STO Letanovce B 7 3 4 42.86
28 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 7 3 4 42.86
29 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 7 3 4 42.86
30 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 7 3 4 42.86
31 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 10 4 6 40.00
32 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 10 4 6 40.00
33 Tokarčík Jozef st. AŠK Maria Huta B 5 2 3 40.00
34 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 8 3 5 37.50
35 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 8 3 5 37.50
36 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 9 3 6 33.33
37 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 9 3 6 33.33
38 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 9 3 6 33.33
39 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 9 3 6 33.33
40 Solár Lukáš STO Letanovce B 6 2 4 33.33
41 Novotný Ladislav BBF Spišská Nová Ves A 7 2 5 28.57
42 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 7 2 5 28.57
43 Koleják Martin ŠKST Margecany B 4 1 3 25.00
44 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 4 1 3 25.00
45 Fabián Peter Geológ Rožňava C 4 1 3 25.00
46 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 9 2 7 22.22
47 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 10 2 8 20.00
48 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 5 1 4 20.00
49 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 6 1 5 16.67
50 Gabriš Peter STO Letanovce B 6 1 5 16.67
51 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 6 0 6 0.00
52 Biskup Peter st. STO Letanovce B 5 0 5 0.00
53 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy B 4 0 4 0.00
54 Zahuranec Peter OTJ STO Jamník A 4 0 4 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 2 2 0 100.00
2 Guľkáš Gabriel Geológ Rožňava C 2 2 0 100.00
3 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy B 1 1 0 100.00
4 Stolárik Rudolf OTJ STO Jamník A 2 1 1 50.00
5 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov n/Turňou A 2 1 1 50.00
6 Oleár Peter S.T.K. Plešivec A 3 1 2 33.33
7 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 3 0 3 0.00
8 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 2 0 2 0.00
9 Černický Maximilián STK Gemerská Poloma A 2 0 2 0.00
10 Garbiš Martin STO Letanovce B 2 0 2 0.00
11 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 1 0 1 0.00
12 Slovik Ladislav S.T.K. Plešivec A 1 0 1 0.00
13 Schrotter Róbert BBF Spišská Nová Ves A 1 0 1 0.00
14 Vronč Ján OTJ STO Jamník A 1 0 1 0.00
15 Baláž Štefan Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00
16 Tomášik Ondrej Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 9 9 0 100.00
2 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 9 8 1 88.89
3 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 5 4 1 80.00
4 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 9 7 2 77.78
5 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 9 7 2 77.78
6 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 9 6 3 66.67
7 Trojan Stanislav ŠKST Margecany B 6 4 2 66.67
8 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 7 4 3 57.14
9 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 7 4 3 57.14
10 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 7 4 3 57.14
11 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 9 5 4 55.56
12 Koleják Martin ŠKST Margecany B 8 4 4 50.00
13 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 8 4 4 50.00
14 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 8 4 4 50.00
15 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 7 3 4 42.86
16 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 10 4 6 40.00
17 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 5 2 3 40.00
18 Tomášik Ondrej Geológ Rožňava C 6 2 4 33.33
19 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 6 2 4 33.33
20 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 6 2 4 33.33
21 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 6 2 4 33.33
22 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 8 2 6 25.00
23 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 8 2 6 25.00
24 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 9 2 7 22.22
25 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 7 1 6 14.29
26 Škorňa Dušan Geológ Rožňava C 4 0 4 0.00
27 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 4 0 4 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 2 2 0 100.00
2 Fabián Peter Geológ Rožňava C 2 2 0 100.00
3 Novotný Ladislav BBF Spišská Nová Ves A 1 1 0 100.00
4 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 1 1 0 100.00
5 Kolárik Stanislav Geológ Rožňava C 1 1 0 100.00
6 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 1 1 0 100.00
7 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 3 2 1 66.67
8 Németh Dávid Geológ Rožňava C 2 1 1 50.00
9 Gallo Zoltán Geológ Rožňava C 2 1 1 50.00
10 Černický Maximilián STK Gemerská Poloma A 3 1 2 33.33
11 Gallo Peter Geológ Rožňava C 3 1 2 33.33
12 Kupeček Lukáš STK Gemerská Poloma A 3 1 2 33.33
13 Tokarčík Jozef st. AŠK Maria Huta B 3 1 2 33.33
14 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 2 0 2 0.00
15 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00
16 Neubeller Vladimír AŠK Maria Huta B 1 0 1 0.00
17 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 7. - 11. miesto

Od 100%(8) do 40%(3,2) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 8 8 0 100.00
2 Lesňák Róbert STO Letanovce B 7 7 0 100.00
3 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 5 5 0 100.00
4 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 5 4 1 80.00
5 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 5 4 1 80.00
6 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 4 3 1 75.00
7 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 7 5 2 71.43
8 Oleár Peter S.T.K. Plešivec A 6 4 2 66.67
9 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 8 5 3 62.50
10 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 7 4 3 57.14
11 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 7 4 3 57.14
12 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 8 4 4 50.00
13 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 6 2 4 33.33
14 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 7 2 5 28.57
15 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 4 1 3 25.00
16 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 4 1 3 25.00
17 Biskup Peter st. STO Letanovce B 4 1 3 25.00
18 Urban Denis STO Letanovce B 5 1 4 20.00
19 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 5 1 4 20.00
20 Mušuta Augustín STO Letanovce B 6 1 5 16.67
21 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 8 0 8 0.00
22 Zahuranec Peter OTJ STO Jamník A 6 0 6 0.00
23 Gabriš Pavol STO Letanovce B 5 0 5 0.00
Od 40%(3,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Solár Lukáš STO Letanovce B 3 3 0 100.00
2 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 2 2 0 100.00
3 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy B 2 2 0 100.00
4 Gabriš Peter STO Letanovce B 1 1 0 100.00
5 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy B 2 1 1 50.00
6 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce A 2 1 1 50.00
7 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy B 3 1 2 33.33
8 Biskup Peter ml. STO Letanovce B 1 0 1 0.00
9 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy B 1 0 1 0.00
10 Farkašovský Slavomír OTJ STO Jamník A 1 0 1 0.00
11 Grzyb Marián st. OTJ STO Jamník A 1 0 1 0.00