Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Spiš. - Gem., muži 2018/2019

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 40 40 0 100.00
2 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 36 34 2 94.44
3 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 24 22 2 91.67
4 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 32 29 3 90.63
5 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 40 35 5 87.50
6 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 40 33 7 82.50
7 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 40 33 7 82.50
8 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy B 16 13 3 81.25
9 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 40 29 11 72.50
10 Trojan Stanislav ŠKST Margecany B 32 23 9 71.88
11 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 28 20 8 71.43
12 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 40 28 12 70.00
13 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 40 27 13 67.50
14 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 40 27 13 67.50
15 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 30 20 10 66.67
16 Lesňák Róbert STO Letanovce B 24 16 8 66.67
17 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 32 21 11 65.63
18 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 36 22 14 61.11
19 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 20 12 8 60.00
20 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 32 19 13 59.38
21 Solár Lukáš STO Letanovce B 24 14 10 58.33
22 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 40 23 17 57.50
23 Novotný Ladislav BBF Spišská Nová Ves A 28 16 12 57.14
24 Gallo Peter Geológ Rožňava C 36 20 16 55.56
25 Koleják Martin ŠKST Margecany B 17 9 8 52.94
26 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 32 16 16 50.00
27 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 36 17 19 47.22
28 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 36 17 19 47.22
29 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 40 18 22 45.00
30 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 28 12 16 42.86
31 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 39 16 23 41.03
32 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 35 14 21 40.00
33 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 40 15 25 37.50
34 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 16 6 10 37.50
35 Tokarčík Jozef st. AŠK Maria Huta B 16 6 10 37.50
36 Černický Maximilián STK Gemerská Poloma A 16 6 10 37.50
37 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 16 6 10 37.50
38 Fabián Peter Geológ Rožňava C 16 6 10 37.50
39 Urban Denis STO Letanovce B 22 8 14 36.36
40 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 33 11 22 33.33
41 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 23 7 16 30.43
42 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 24 7 17 29.17
43 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 28 8 20 28.57
44 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 36 10 26 27.78
45 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 40 11 29 27.50
46 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 24 6 18 25.00
47 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 40 9 31 22.50
48 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 27 6 21 22.22
49 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 36 7 29 19.44
50 Gabriš Peter STO Letanovce B 26 4 22 15.38
51 Gabriš Pavol STO Letanovce B 27 4 23 14.81
52 Biskup Peter st. STO Letanovce B 27 4 23 14.81
53 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 24 3 21 12.50
54 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 20 2 18 10.00
55 Zahuranec Peter OTJ STO Jamník A 16 1 15 6.25
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Guľkáš Gabriel Geológ Rožňava C 8 8 0 100.00
2 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy B 4 4 0 100.00
3 Tomášik Ondrej Geológ Rožňava C 4 3 1 75.00
4 Oleár Peter S.T.K. Plešivec A 11 4 7 36.36
5 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 12 4 8 33.33
6 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 9 2 7 22.22
7 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 8 1 7 12.50
8 Stolárik Rudolf OTJ STO Jamník A 8 1 7 12.50
9 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 11 1 10 9.09
10 Garbiš Martin STO Letanovce B 8 0 8 0.00
11 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov n/Turňou A 7 0 7 0.00
12 Slovik Ladislav S.T.K. Plešivec A 4 0 4 0.00
13 Schrotter Róbert BBF Spišská Nová Ves A 4 0 4 0.00
14 Vronč Ján OTJ STO Jamník A 4 0 4 0.00
15 Baláž Štefan Geológ Rožňava C 4 0 4 0.00
16 Biskup Peter ml. STO Letanovce B 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 35 35 0 100.00
2 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 32 29 3 90.63
3 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 40 34 6 85.00
4 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 35 28 7 80.00
5 Trojan Stanislav ŠKST Margecany B 24 19 5 79.17
6 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 20 15 5 75.00
7 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 36 22 14 61.11
8 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 32 19 13 59.38
9 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 32 18 14 56.25
10 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 36 20 16 55.56
11 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 24 13 11 54.17
12 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 28 15 13 53.57
13 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 36 19 17 52.78
14 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 36 18 18 50.00
15 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 28 14 14 50.00
16 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 36 16 20 44.44
17 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 30 13 17 43.33
18 Tomášik Ondrej Geológ Rožňava C 24 8 16 33.33
19 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 40 13 27 32.50
20 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 16 5 11 31.25
21 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 24 7 17 29.17
22 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 23 6 17 26.09
23 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 28 7 21 25.00
24 Koleják Martin ŠKST Margecany B 32 7 25 21.88
25 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 25 3 22 12.00
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gallo Zoltán Geológ Rožňava C 8 7 1 87.50
2 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 12 10 2 83.33
3 Kupeček Lukáš STK Gemerská Poloma A 12 9 3 75.00
4 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 8 6 2 75.00
5 Fabián Peter Geológ Rožňava C 8 4 4 50.00
6 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 4 2 2 50.00
7 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 4 2 2 50.00
8 Škorňa Dušan Geológ Rožňava C 14 5 9 35.71
9 Gallo Peter Geológ Rožňava C 12 4 8 33.33
10 Novotný Ladislav BBF Spišská Nová Ves A 4 1 3 25.00
11 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 15 3 12 20.00
12 Černický Maximilián STK Gemerská Poloma A 12 2 10 16.67
13 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 15 2 13 13.33
14 Németh Dávid Geológ Rožňava C 12 0 12 0.00
15 Tokarčík Jozef st. AŠK Maria Huta B 12 0 12 0.00
16 Neubeller Vladimír AŠK Maria Huta B 4 0 4 0.00
17 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 4 0 4 0.00
18 Kolárik Stanislav Geológ Rožňava C 4 0 4 0.00
19 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 2 0 2 0.00
20 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov n/Turňou A 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 7. - 11. miesto

Od 100%(32) do 40%(12,8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 20 19 1 95.00
2 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 27 22 5 81.48
3 Lesňák Róbert STO Letanovce B 25 20 5 80.00
4 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 15 12 3 80.00
5 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 31 23 8 74.19
6 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 30 21 9 70.00
7 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 20 13 7 65.00
8 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 31 19 12 61.29
9 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 28 17 11 60.71
10 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 19 11 8 57.89
11 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 32 18 14 56.25
12 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 24 12 12 50.00
13 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 16 8 8 50.00
14 Oleár Peter S.T.K. Plešivec A 24 11 13 45.83
15 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 30 13 17 43.33
16 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 28 11 17 39.29
17 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 32 10 22 31.25
18 Urban Denis STO Letanovce B 20 6 14 30.00
19 Gabriš Pavol STO Letanovce B 21 6 15 28.57
20 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 20 4 16 20.00
21 Biskup Peter st. STO Letanovce B 20 3 17 15.00
22 Mušuta Augustín STO Letanovce B 16 2 14 12.50
23 Zahuranec Peter OTJ STO Jamník A 24 2 22 8.33
Od 40%(12,8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy B 12 9 3 75.00
2 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy B 8 6 2 75.00
3 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 8 6 2 75.00
4 Biskup Peter ml. STO Letanovce B 2 1 1 50.00
5 Solár Lukáš STO Letanovce B 12 5 7 41.67
6 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy B 8 3 5 37.50
7 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce A 8 2 6 25.00
8 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy B 4 1 3 25.00
9 Gabriš Peter STO Letanovce B 8 0 8 0.00
10 Farkašovský Slavomír OTJ STO Jamník A 4 0 4 0.00
11 Pavlanský Martin STO Letanovce B 2 0 2 0.00
12 Garbiš Martin STO Letanovce B 2 0 2 0.00
13 Grzyb Marián st. OTJ STO Jamník A 1 0 1 0.00