Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Spiš. - Gem., muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Maria Huta B
1 Sabol Ondrej 24 22 2 91.67
2 Šebestyenová Alžbeta 40 33 7 82.50
3 Stopko Miroslav 40 27 13 67.50
4 Bašti Igor 16 6 10 37.50
5 Tokarčík Jozef st. 16 6 10 37.50
6 Lapšanský Marcel 24 7 17 29.17
BBF Spišská Nová Ves A
1 Sagula Jaroslav 32 29 3 90.63
2 Farkašovský Tomáš 20 12 8 60.00
3 Novotný Ladislav 28 16 12 57.14
4 Pavľák Vladimír 28 12 16 42.86
5 Kozák Peter 24 6 18 25.00
6 Vartovník Stanislav 24 3 21 12.50
7 Schrotter Róbert 4 0 4 0.00
Geológ Rožňava C
1 Guľkáš Gabriel 8 8 0 100.00
2 Tomášik Ondrej 4 3 1 75.00
3 Gallo Ján ml. 28 20 8 71.43
4 Minčev Ilko 40 23 17 57.50
5 Gallo Peter 36 20 16 55.56
6 Lakatoš Marek 16 6 10 37.50
7 Fabián Peter 16 6 10 37.50
8 Gallo Ján st. 8 1 7 12.50
9 Baláž Štefan 4 0 4 0.00
OTJ STO Jamník A
1 Balla Jozef 36 22 14 61.11
2 Grzyb Miroslav 36 10 26 27.78
3 Holotňák Ondrej 40 9 31 22.50
4 Stolárik Rudolf 8 1 7 12.50
5 Dobranský Miroslav 20 2 18 10.00
6 Zahuranec Peter 16 1 15 6.25
7 Vronč Ján 4 0 4 0.00
S.T.K. Plešivec A
1 Bakoš Peter 36 17 19 47.22
2 Drenko Szilárd 40 15 25 37.50
3 Oleár Peter 11 4 7 36.36
4 Nemčok František 33 11 22 33.33
5 Bakoš Norbert 36 7 29 19.44
6 Slovik Ladislav 4 0 4 0.00
ŠK Harichovce A
1 Hadidom Maroš 40 28 12 70.00
2 Lizanec Lukáš 40 27 13 67.50
3 Mlynarčík František 32 16 16 50.00
4 Hrušovský Ľudovít 36 17 19 47.22
5 Novák Gabriel 12 4 8 33.33
ŠK Jablonov n/Turňou A
1 Balázs Alexander ml. 40 40 0 100.00
2 Herczeg Attila 40 29 11 72.50
3 Herczeg András 35 14 21 40.00
4 Jakab Alexander 27 6 21 22.22
5 Bárczi Lórant 11 1 10 9.09
6 Jánosdeák Dávid 7 0 7 0.00
ŠKST Margecany B
1 Zahornacký Jozef 40 35 5 87.50
2 Trojan Stanislav 32 23 9 71.88
3 Koleják Martin 17 9 8 52.94
4 Hanko Ivan 39 16 23 41.03
5 Bobák Radovan 23 7 16 30.43
6 Kaľavský Šimon 9 2 7 22.22
ŠKST Spišské Vlachy B
1 Medvec Marcel 4 4 0 100.00
2 Gurčík Jaroslav 16 13 3 81.25
3 Hric Matúš 32 19 13 59.38
4 Lesniak Patrik 40 18 22 45.00
5 Hric Rastislav 28 8 20 28.57
6 Nemčík Bruno 40 11 29 27.50
STK Gemerská Poloma A
1 Babič Radovan 36 34 2 94.44
2 Trojan Michal 40 33 7 82.50
3 Trojan Jozef 30 20 10 66.67
4 Čarnoky Peter 32 21 11 65.63
5 Černický Maximilián 16 6 10 37.50
STO Letanovce B
1 Lesňák Róbert 24 16 8 66.67
2 Solár Lukáš 24 14 10 58.33
3 Urban Denis 22 8 14 36.36
4 Gabriš Peter 26 4 22 15.38
5 Gabriš Pavol 27 4 23 14.81
6 Biskup Peter st. 27 4 23 14.81
7 Garbiš Martin 8 0 8 0.00
8 Biskup Peter ml. 2 0 2 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Maria Huta B
1 Sabol Ondrej 8 6 2 75.00
2 Šebestyenová Alžbeta 36 22 14 61.11
3 Bašti Igor 24 13 11 54.17
4 Stopko Miroslav 36 19 17 52.78
5 Lapšanský Marcel 24 7 17 29.17
6 Tokarčík Jozef st. 12 0 12 0.00
7 Neubeller Vladimír 4 0 4 0.00
BBF Spišská Nová Ves A
1 Sagula Jaroslav 32 29 3 90.63
2 Pavľák Vladimír 32 18 14 56.25
3 Farkašovský Tomáš 28 15 13 53.57
4 Kozák Peter 28 14 14 50.00
5 Vartovník Stanislav 36 16 20 44.44
6 Novotný Ladislav 4 1 3 25.00
Geológ Rožňava C
1 Gallo Zoltán 8 7 1 87.50
2 Ružik Andrej 12 10 2 83.33
3 Minčev Ilko 32 19 13 59.38
4 Fabián Peter 8 4 4 50.00
5 Gallo Ján ml. 4 2 2 50.00
6 Škorňa Dušan 14 5 9 35.71
7 Tomášik Ondrej 24 8 16 33.33
8 Gallo Peter 12 4 8 33.33
9 Lakatoš Marek 28 7 21 25.00
10 Németh Dávid 12 0 12 0.00
11 Kolárik Stanislav 4 0 4 0.00
12 Gallo Ján st. 2 0 2 0.00
ŠK Jablonov n/Turňou A
1 Balázs Alexander ml. 35 35 0 100.00
2 Herczeg Attila 35 28 7 80.00
3 Jakab Alexander 30 13 17 43.33
4 Herczeg András 23 6 17 26.09
5 Bárczi Lórant 15 3 12 20.00
6 Jánosdeák Dávid 2 0 2 0.00
ŠKST Margecany B
1 Trojan Stanislav 24 19 5 79.17
2 Zahornacký Jozef 20 15 5 75.00
3 Hanko Ivan 40 13 27 32.50
4 Koleják Martin 32 7 25 21.88
5 Bobák Radovan 15 2 13 13.33
6 Kaľavský Šimon 25 3 22 12.00
STK Gemerská Poloma A
1 Trojan Michal 40 34 6 85.00
2 Kupeček Lukáš 12 9 3 75.00
3 Trojan Jozef 36 20 16 55.56
4 Čarnoky Peter 36 18 18 50.00
5 Babič Radovan 4 2 2 50.00
6 Gajdoš Jaroslav 16 5 11 31.25
7 Černický Maximilián 12 2 10 16.67
8 Ďurán Miloslav 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 7. - 11. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OTJ STO Jamník A
1 Balla Jozef 15 12 3 80.00
2 Grzyb Miroslav 32 18 14 56.25
3 Holotňák Ondrej 32 10 22 31.25
4 Dobranský Miroslav 20 4 16 20.00
5 Zahuranec Peter 24 2 22 8.33
6 Farkašovský Slavomír 4 0 4 0.00
7 Grzyb Marián st. 1 0 1 0.00
S.T.K. Plešivec A
1 Nemčok František 20 19 1 95.00
2 Bakoš Peter 30 21 9 70.00
3 Drenko Szilárd 24 12 12 50.00
4 Oleár Peter 24 11 13 45.83
5 Bakoš Norbert 30 13 17 43.33
ŠK Harichovce A
1 Lizanec Lukáš 27 22 5 81.48
2 Novák Gabriel 8 6 2 75.00
3 Hadidom Maroš 31 23 8 74.19
4 Mlynarčík František 31 19 12 61.29
5 Hrušovský Ľudovít 19 11 8 57.89
6 Glovičko Stanislav 8 2 6 25.00
ŠKST Spišské Vlachy B
1 Medvec Marcel 12 9 3 75.00
2 Gurčík Jaroslav 8 6 2 75.00
3 Hric Matúš 20 13 7 65.00
4 Lesniak Patrik 28 17 11 60.71
5 Hric Rastislav 16 8 8 50.00
6 Nemčík Bruno 28 11 17 39.29
7 Wenzel Michal 8 3 5 37.50
8 Chovanec Peter 4 1 3 25.00
STO Letanovce B
1 Lesňák Róbert 25 20 5 80.00
2 Biskup Peter ml. 2 1 1 50.00
3 Solár Lukáš 12 5 7 41.67
4 Urban Denis 20 6 14 30.00
5 Gabriš Pavol 21 6 15 28.57
6 Biskup Peter st. 20 3 17 15.00
7 Mušuta Augustín 16 2 14 12.50
8 Gabriš Peter 8 0 8 0.00
9 Pavlanský Martin 2 0 2 0.00
10 Garbiš Martin 2 0 2 0.00