Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Spiš. - Gem., muži 2018/2019

Výsledky zápasov: O 7. - 11. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
1123 07.04.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Harichovce A
10 : 8 Web zápis
R.Jánoš
 
1124 06.04.2019
So 17:00
STO Letanovce B
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Web zápis
R.Lesňák
     
9 . kolo
1121 28.03.2019
19:00
ŠK Harichovce A
STO Letanovce B
13 : 5 Web zápis
J.Lizanec
 
1122 28.03.2019
18:00
OTJ STO Jamník A
ŠKST Spišské Vlachy B
9 : 9 Web zápis
J.Balla
     
8 . kolo
1119 23.03.2019
So 17:00
STO Letanovce B
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
     
1120 23.03.2019
So 15:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Harichovce A
10 : 8 Web zápis
F.Nemčok
     
7 . kolo
1117 17.03.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
S.T.K. Plešivec A
9 : 9 Web zápis
J.Balla
 
1118 17.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
STO Letanovce B
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
     
6 . kolo
1115 09.03.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Spišské Vlachy B
12 : 6 Web zápis
F.Nemčok
 
1116 10.03.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
OTJ STO Jamník A
14 : 4 Web zápis
J.Lizanec
 
5 . kolo
1113 24.02.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
16 : 2 Web zápis
J.Lizanec
 
1114 23.02.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
15 : 3 Web zápis
F.Nemčok
     
4 . kolo
1111 16.02.2019
So 17:00
STO Letanovce B
ŠK Harichovce A
4 : 14 Web zápis
R.Lesňák
     
1112 17.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OTJ STO Jamník A
12 : 6 Web zápis
R.Hric
     
3 . kolo
1109 10.02.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
9 : 9 Web zápis
J.Balla
 
1110 10.02.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
10 : 8 Web zápis
J.Lizanec
 
2 . kolo
1107 02.02.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
OTJ STO Jamník A
15 : 3 Web zápis
F.Nemčok
 
1108 02.02.2019
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
6 : 12 Web zápis
R.Lesňák
     
1 . kolo
1105 27.01.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Web zápis
R.Hric
     
1106 27.01.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠK Harichovce A
3 : 15 Web zápis
J.Lizanec
 

Výsledky zápasov: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
1102 02.04.2019
Ut 17:30
Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
10 : 8 Web zápis
A.Ružik
     
1103 06.04.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
9 : 9 Web zápis
J.Trojan
 
1104 06.04.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
13 : 5 Web zápis
A.Kardos
 
9 . kolo
1099 29.03.2019
Pi 17:00
ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
10 : 8 Web zápis
R.Bobák
     
1100 30.03.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
18 : 0 wo Web zápis
Ľ.Marcinko
     
1101 31.03.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Web zápis
J.Sagula
     
8 . kolo
1096 24.03.2019
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
STK Gemerská Poloma A
7 : 11 Web zápis
A.Ružik
     
1097 21.03.2019
17:30
ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
13 : 5 Web zápis
A.Kardos
 
1098 24.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
AŠK Maria Huta B
11 : 7 Web zápis
R.Bobák
     
7 . kolo
1093 16.03.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
1094 17.03.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠKST Margecany B
16 : 2 Web zápis
J.Sagula
     
1095 16.03.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Web zápis
J.Trojan
 
6 . kolo
1090 10.03.2019
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
4 : 14 Web zápis
A.Ružik
     
1091 10.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Web zápis
R.Bobák
     
1092 09.03.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
5 . kolo
1087 24.02.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
Geológ Rožňava C
14 : 4 Web zápis
J.Sagula
     
1088 24.02.2019
Ne 13:30
AŠK Maria Huta B
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
1089 24.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
ŠK Jablonov n/Turňou A
6 : 12 Web zápis
R.Bobák
     
4 . kolo
1084 15.02.2019
Pi 17:00
Geológ Rožňava C
ŠKST Margecany B
13 : 5 Web zápis
A.Ružik
     
1085 16.02.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
AŠK Maria Huta B
10 : 8 Web zápis
A.Kardos
 
1086 15.02.2019
Pi 17:30
STK Gemerská Poloma A
BBF Spišská Nová Ves A
12 : 6 Web zápis
J.Trojan
     
3 . kolo
1081 09.02.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
Geológ Rožňava C
13 : 5 Web zápis
J.Trojan
   
1082 10.02.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠK Jablonov n/Turňou A
8 : 10 Web zápis
J.Sagula
     
1083 09.02.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Margecany B
13 : 5 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
2 . kolo
1078 03.02.2019
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
AŠK Maria Huta B
13 : 5 Web zápis
A.Ružik
     
1079 03.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
R.Bobák
     
1080 02.02.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
STK Gemerská Poloma A
7 : 11 Web zápis
A.Kardos
 
1 . kolo
1075 26.01.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
Geológ Rožňava C
11 : 7 Web zápis
A.Kardos
 
1076 26.01.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Margecany B
10 : 8 Web zápis
J.Trojan
   
1077 27.01.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
AŠK Maria Huta B
14 : 4 Web zápis
J.Sagula
     

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
589 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
15 : 3 Web zápis
J.Lizanec
 
590 16.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
STK Gemerská Poloma A
4 : 14 Web zápis
R.Hric
     
591 14.12.2018
Pi 18:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
15 : 3 Web zápis
A.Kardos
     
592 15.12.2018
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Margecany B
4 : 14 Web zápis
R.Lesňák
     
593 16.12.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
OTJ STO Jamník A
13 : 5 Web zápis
A.Ružik
     
594 16.12.2018
Ne 10:00

AŠK Maria Huta B
     
10 . kolo
583 09.12.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
     
584 08.12.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
585 09.12.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
7 : 11 Web zápis
J.Balla
     
586 09.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Web zápis
R.Bobák
     
587 09.12.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠKST Spišské Vlachy B
12 : 6 Web zápis
J.Sagula
     
588 08.12.2018
So 16:00
STK Gemerská Poloma A
ŠK Harichovce A
11 : 7 Web zápis
J.Trojan
     
9 . kolo
577 01.12.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
S.T.K. Plešivec A
17 : 1 Web zápis
J.Trojan
     
578 02.12.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
BBF Spišská Nová Ves A
6 : 12 Web zápis
J.Lizanec
     
579 02.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠKST Margecany B
6 : 12 Web zápis
R.Hric
     
580 29.11.2018
18:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
OTJ STO Jamník A
14 : 4 Web zápis
A.Kardos
     
581 01.12.2018
So 17:00
STO Letanovce B
AŠK Maria Huta B
8 : 10 Web zápis
R.Lesňák
     
582 02.12.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
     
8 . kolo
571 25.11.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
9 : 9 Web zápis
F.Nemčok
     
572 25.11.2018
Ne 10:00

STO Letanovce B
     
573 24.11.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
574 25.11.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠKST Spišské Vlachy B
7 : 11 Web zápis
J.Balla
     
575 25.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
9 : 9 Web zápis
R.Bobák
     
576 25.11.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STK Gemerská Poloma A
4 : 14 Web zápis
J.Sagula
     
7 . kolo
565 18.11.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
S.T.K. Plešivec A
11 : 7 Web zápis
J.Sagula
     
566 17.11.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Margecany B
13 : 5 Web zápis
J.Trojan
     
567 18.11.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
OTJ STO Jamník A
14 : 4 Web zápis
J.Lizanec
     
568 18.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
AŠK Maria Huta B
12 : 6 Web zápis
R.Hric
     
569 17.11.2018
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
     
570 17.11.2018
So 17:00
STO Letanovce B
Geológ Rožňava C
7 : 11 Web zápis
R.Lesňák
     
6 . kolo
559 11.11.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
7 : 11 Web zápis
F.Nemčok
     
560 11.11.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Web zápis
A.Ružik
     
561 11.11.2018
Ne 10:00

ŠKST Spišské Vlachy B
     
562 10.11.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Harichovce A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
563 11.11.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STK Gemerská Poloma A
4 : 14 Web zápis
J.Balla
     
564 11.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
13 : 5 Web zápis
R.Bobák
     
5 . kolo
553 04.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
S.T.K. Plešivec A
14 : 4 Web zápis
R.Bobák
     
554 04.11.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Web zápis
J.Sagula
     
555 03.11.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
12 : 6 Web zápis
J.Trojan
     
556 04.11.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
     
557 04.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
Geológ Rožňava C
9 : 9 Web zápis
R.Hric
     
558 03.11.2018
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
STO Letanovce B
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
     
4 . kolo
547 21.10.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Web zápis
F.Nemčok
     
548 20.10.2018
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
5 : 13 Web zápis
R.Lesňák
     
549 21.10.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
13 : 5 Web zápis
A.Ružik
     
550 21.10.2018
Ne 10:00

STK Gemerská Poloma A
     
551 20.10.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
BBF Spišská Nová Ves A
13 : 5 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
552 21.10.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠKST Margecany B
4 : 14 Web zápis
J.Balla
     
3 . kolo
541 14.10.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Web zápis
J.Balla
     
542 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Web zápis
R.Bobák
     
543 14.10.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
     
544 13.10.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
Geológ Rožňava C
9 : 9 Web zápis
J.Trojan
     
545 14.10.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
STO Letanovce B
17 : 1 Web zápis
J.Lizanec
     
546 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Jablonov n/Turňou A
8 : 10 Web zápis
R.Hric
     
2 . kolo
535 07.10.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Spišské Vlachy B
7 : 11 Web zápis
F.Nemčok
     
536 06.10.2018
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠK Harichovce A
10 : 8 Web zápis
A.Kardos
     
537 06.10.2018
So 17:00
STO Letanovce B
STK Gemerská Poloma A
0 : 18 Web zápis
R.Lesňák
     
538 07.10.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Web zápis
A.Ružik
     
539 07.10.2018
Ne 10:00

ŠKST Margecany B
     
540 06.10.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
OTJ STO Jamník A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
1 . kolo
529 29.09.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
S.T.K. Plešivec A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
530 30.09.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
     
531 29.09.2018
So 17:00
ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
7 : 11 Web zápis
R.Bobák
     
532 30.09.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
14 : 4 Web zápis
J.Sagula
     
533 29.09.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠK Jablonov n/Turňou A
11 : 7 Web zápis
J.Trojan
     
534 30.09.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
14 : 4 Web zápis
J.Lizanec