Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga, Spiš. - Gem., muži 2018/2019

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39. týždeň roku 2018
529 29.09.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
S.T.K. Plešivec A
15 : 3 Schválené  
530 30.09.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
 
531 29.09.2018
So 17:00
ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
7 : 11 Schválené  
532 30.09.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
14 : 4 Schválené  
533 29.09.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠK Jablonov n/Turňou A
11 : 7 Schválené  
534 30.09.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
14 : 4 Schválené  
2 . kolo - 40. týždeň roku 2018
535 07.10.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Spišské Vlachy B
7 : 11 Schválené  
536 06.10.2018
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠK Harichovce A
10 : 8 Schválené  
537 06.10.2018
So 17:00
STO Letanovce B
STK Gemerská Poloma A
0 : 18 Schválené  
538 07.10.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Schválené  
539 07.10.2018
Ne 10:00

ŠKST Margecany B
 
540 06.10.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
OTJ STO Jamník A
15 : 3 Schválené  
3 . kolo - 41. týždeň roku 2018
541 14.10.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Schválené  
542 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Schválené  
543 14.10.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
 
544 13.10.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
Geológ Rožňava C
9 : 9 Schválené  
545 14.10.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
STO Letanovce B
17 : 1 Schválené  
546 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Jablonov n/Turňou A
8 : 10 Schválené  
4 . kolo - 42. týždeň roku 2018
547 21.10.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Schválené  
548 20.10.2018
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
5 : 13 Schválené  
549 21.10.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
13 : 5 Schválené  
550 21.10.2018
Ne 10:00

STK Gemerská Poloma A
 
551 20.10.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
BBF Spišská Nová Ves A
13 : 5 Schválené  
552 21.10.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠKST Margecany B
4 : 14 Schválené  
5 . kolo - 44. týždeň roku 2018
553 04.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
S.T.K. Plešivec A
14 : 4 Schválené  
554 04.11.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Schválené  
555 03.11.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
12 : 6 Schválené  
556 04.11.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
 
557 04.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
Geológ Rožňava C
9 : 9 Schválené  
558 03.11.2018
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
STO Letanovce B
12 : 6 Schválené  
6 . kolo - 45. týždeň roku 2018
559 11.11.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
7 : 11 Schválené  
560 11.11.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Schválené  
561 11.11.2018
Ne 10:00

ŠKST Spišské Vlachy B
 
562 10.11.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Harichovce A
11 : 7 Schválené  
563 11.11.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STK Gemerská Poloma A
4 : 14 Schválené  
564 11.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
13 : 5 Schválené  
7 . kolo - 46. týždeň roku 2018
565 18.11.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
S.T.K. Plešivec A
11 : 7 Schválené  
566 17.11.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Margecany B
13 : 5 Schválené  
567 18.11.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
OTJ STO Jamník A
14 : 4 Schválené  
568 18.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
AŠK Maria Huta B
12 : 6 Schválené  
569 17.11.2018
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
570 17.11.2018
So 17:00
STO Letanovce B
Geológ Rožňava C
7 : 11 Schválené  
8 . kolo - 47. týždeň roku 2018
571 25.11.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
9 : 9 Schválené  
572 25.11.2018
Ne 10:00

STO Letanovce B
 
573 24.11.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
11 : 7 Schválené  
574 25.11.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠKST Spišské Vlachy B
7 : 11 Schválené  
575 25.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
9 : 9 Schválené  
576 25.11.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STK Gemerská Poloma A
4 : 14 Schválené  
9 . kolo - 48. týždeň roku 2018
577 01.12.2018
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
S.T.K. Plešivec A
17 : 1 Schválené  
578 02.12.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
BBF Spišská Nová Ves A
6 : 12 Schválené  
579 02.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠKST Margecany B
6 : 12 Schválené  
580 29.11.2018
18:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
OTJ STO Jamník A
14 : 4 Schválené  
581 01.12.2018
So 17:00
STO Letanovce B
AŠK Maria Huta B
8 : 10 Schválené  
582 02.12.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
 
10 . kolo - 49. týždeň roku 2018
583 09.12.2018
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
 
584 08.12.2018
So 17:00
AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
15 : 3 Schválené  
585 09.12.2018
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
7 : 11 Schválené  
586 09.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Schválené  
587 09.12.2018
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠKST Spišské Vlachy B
12 : 6 Schválené  
588 08.12.2018
So 16:00
STK Gemerská Poloma A
ŠK Harichovce A
11 : 7 Schválené  
11 . kolo - 50. týždeň roku 2018
589 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
15 : 3 Schválené  
590 16.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
STK Gemerská Poloma A
4 : 14 Schválené  
591 14.12.2018
Pi 18:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
15 : 3 Schválené  
592 15.12.2018
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Margecany B
4 : 14 Schválené  
593 16.12.2018
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
OTJ STO Jamník A
13 : 5 Schválené  
594 16.12.2018
Ne 10:00

AŠK Maria Huta B
 

Rozpis súťaže: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
1075 26.01.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
Geológ Rožňava C
11 : 7 Schválené  
1076 26.01.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Margecany B
10 : 8 Schválené  
1077 27.01.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
AŠK Maria Huta B
14 : 4 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
1078 03.02.2019
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
AŠK Maria Huta B
13 : 5 Schválené  
1079 03.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Schválené  
1080 02.02.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
STK Gemerská Poloma A
7 : 11 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
1081 09.02.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
Geológ Rožňava C
13 : 5 Schválené  
1082 10.02.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠK Jablonov n/Turňou A
8 : 10 Schválené  
1083 09.02.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Margecany B
13 : 5 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
1084 15.02.2019
Pi 17:00
Geológ Rožňava C
ŠKST Margecany B
13 : 5 Schválené  
1085 16.02.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
AŠK Maria Huta B
10 : 8 Schválené  
1086 15.02.2019
Pi 17:30
STK Gemerská Poloma A
BBF Spišská Nová Ves A
12 : 6 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
1087 24.02.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
Geológ Rožňava C
14 : 4 Schválené  
1088 24.02.2019
Ne 13:30
AŠK Maria Huta B
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Schválené  
1089 24.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
ŠK Jablonov n/Turňou A
6 : 12 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
1090 10.03.2019
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
4 : 14 Schválené  
1091 10.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Schválené  
1092 09.03.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
1093 16.03.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
15 : 3 Schválené  
1094 17.03.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠKST Margecany B
16 : 2 Schválené  
1095 16.03.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
1096 24.03.2019
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
STK Gemerská Poloma A
7 : 11 Schválené  
1097 21.03.2019
17:30
ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
13 : 5 Schválené  
1098 24.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
AŠK Maria Huta B
11 : 7 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
1099 29.03.2019
Pi 17:00
ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
10 : 8 Schválené  
1100 30.03.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
18 : 0 wo Schválené  
1101 31.03.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
1102 02.04.2019
Ut 17:30
Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
10 : 8 Schválené  
1103 06.04.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
9 : 9 Schválené  
1104 06.04.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
13 : 5 Schválené  

Rozpis súťaže: O 7. - 11. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
1105 27.01.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Schválené  
1106 27.01.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠK Harichovce A
3 : 15 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
1107 02.02.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
OTJ STO Jamník A
15 : 3 Schválené  
1108 02.02.2019
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
6 : 12 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
1109 10.02.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
9 : 9 Schválené  
1110 10.02.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
10 : 8 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
1111 16.02.2019
So 17:00
STO Letanovce B
ŠK Harichovce A
4 : 14 Schválené  
1112 17.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OTJ STO Jamník A
12 : 6 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
1113 24.02.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
16 : 2 Schválené  
1114 23.02.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
15 : 3 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
1115 09.03.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Spišské Vlachy B
12 : 6 Schválené  
1116 10.03.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
OTJ STO Jamník A
14 : 4 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
1117 17.03.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
S.T.K. Plešivec A
9 : 9 Schválené  
1118 17.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
STO Letanovce B
14 : 4 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
1119 23.03.2019
So 17:00
STO Letanovce B
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Schválené  
1120 23.03.2019
So 15:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Harichovce A
10 : 8 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
1121 28.03.2019
19:00
ŠK Harichovce A
STO Letanovce B
13 : 5 Schválené  
1122 28.03.2019
18:00
OTJ STO Jamník A
ŠKST Spišské Vlachy B
9 : 9 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
1123 07.04.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Harichovce A
10 : 8 Schválené  
1124 06.04.2019
So 17:00
STO Letanovce B
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Schválené