Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2018/2019

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Dzurov Peter Družstevník Hrišovce A 84 79 79
2 Hodák Patrik OŠK Betlanovce A 88 76 76
3 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 83 75 75
4 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 88 75 75
5 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 88 74 74
6 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 86 68 68
7 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 84 67 67
8 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy C 72 66 66
9 Dzurov Tomáš Družstevník Hrišovce A 83 64 64
10 Sopka Marek ŠK Muškát Lieskovany A 84 62 62
11 Šidelka Martin TJ Baník Mlynky A 88 62 62
12 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 72 53 53
13 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 87 52 52
14 Sedlačko Dávid STO Odorín A 87 49 49
15 Novysedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 63 46 46
16 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 76 46 46
17 Knizner Igor STO Odorín A 82 45 45
18 Koutek František TJ Baník Mlynky A 48 43 43
19 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 80 42 42
20 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 85 40 40
21 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 40 38 38
22 Lipták Matúš STO Odorín A 83 38 38
23 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 72 37 37
24 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 76 36 36
25 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 84 36 36
26 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy C 84 36 36
27 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 72 35 35
28 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 75 35 35
29 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 84 35 35
30 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 84 33 33
31 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 60 32 32
32 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy C 80 31 31
33 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 64 30 30
34 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 53 28 28
35 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 48 26 26
36 Milan Vladimír STŠK Obec Hrabušice A 71 26 26
37 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce A 84 24 24
38 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 36 23 23
39 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 62 21 21
40 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 45 19 19
41 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce A 60 19 19
42 Kyseľ Štefan Družstevník Hrišovce A 78 18 18
43 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy C 28 16 16
44 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky A 32 16 16
45 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 55 16 16
46 Jánošík Miroslav Družstevník Hrišovce A 28 15 15
47 Stolárik Rudolf OTJ Jamník B 36 15 15
48 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 42 15 15
49 Ondáš Ladislav Družstevník Hrišovce A 62 15 15
50 Fajth Rastislav STO Odorín A 74 15 15
51 Smik Marek OŠK Betlanovce A 48 13 13
52 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 77 13 13
53 Vronč Ján OTJ Jamník B 26 12 12
54 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice A 30 11 11
55 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 35 10 10
56 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 22 9 9
57 Martini Radúz CVČ Raketa SNV A 23 8 8
58 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 30 7 7
59 Topoli Rudolf ŠK 1951 Domaňovce A 14 6 6
60 Buday Rastislav STO Odorín A 22 6 6
61 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 10 5 5
62 Sokolská Alexandra ŠKST Spišské Vlachy C 8 4 4
63 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce A 22 4 4
64 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy C 4 3 3
65 Rerko Dušan ŠK Harichovce B 8 3 3
66 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 27 3 3
67 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy C 71 3 3
68 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 18 2 2
69 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 18 2 2
70 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany A 20 2 2
71 Čuj Štefan OTJ Jamník B 24 2 2
72 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 29 2 2
73 Horváth Anton TJ Baník Mlynky A 4 1 1
74 Kyseľ Peter Družstevník Hrišovce A 5 1 1
75 Zentko Dominik OŠK Betlanovce A 8 1 1
76 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce A 9 1 1
77 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV A 10 1 1
78 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce A 10 1 1
79 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 11 1 1
80 Ferenc Vladimír Družstevník Hrišovce A 12 1 1
81 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV A 15 1 1
82 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 16 1 1
83 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce B 38 1 1
84 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 1 0 0
85 Čatloš Miroslav CVČ Raketa SNV A 2 0 0
86 Fabišík Lukáš ŠKST Spišské Vlachy C 2 0 0
87 Fabišík Ľuboš ŠKST Spišské Vlachy C 3 0 0
88 Pagač Jozef OŠK Arnutovce A 4 0 0
89 Vronč Michal OTJ Jamník B 4 0 0
90 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 4 0 0
91 Hrubizna Branislav OŠK Arnutovce A 4 0 0