Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(22) do 40%(8,8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 22 21 1 95.45
2 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 15 14 1 93.33
3 Koutek František TJ Baník Mlynky A 11 10 1 90.91
4 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 19 16 3 84.21
5 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 12 10 2 83.33
6 Dzurov Tomáš Družstevník Hrišovce A 21 17 4 80.95
7 Dzurov Peter Družstevník Hrišovce A 21 17 4 80.95
8 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 20 16 4 80.00
9 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 19 14 5 73.68
10 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 19 14 5 73.68
11 Hodák Patrik OŠK Betlanovce A 22 16 6 72.73
12 Šidelka Martin TJ Baník Mlynky A 22 16 6 72.73
13 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 21 15 6 71.43
14 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 10 7 3 70.00
15 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 15 10 5 66.67
16 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 22 14 8 63.64
17 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy C 18 11 7 61.11
18 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 22 13 9 59.09
19 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 21 12 9 57.14
20 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 18 10 8 55.56
21 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 18 10 8 55.56
22 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 11 6 5 54.55
23 Sedlačko Dávid STO Odorín A 21 11 10 52.38
24 Sopka Marek ŠK Muškát Lieskovany A 21 11 10 52.38
25 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 22 11 11 50.00
26 Knizner Igor STO Odorín A 20 10 10 50.00
27 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 21 10 11 47.62
28 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy C 21 10 11 47.62
29 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 19 9 10 47.37
30 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 20 9 11 45.00
31 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 9 4 5 44.44
32 Novysedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 16 7 9 43.75
33 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 21 9 12 42.86
34 Milan Vladimír STŠK Obec Hrabušice A 17 7 10 41.18
35 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy C 21 8 13 38.10
36 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 16 6 10 37.50
37 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy C 21 7 14 33.33
38 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 12 4 8 33.33
39 Smik Marek OŠK Betlanovce A 12 4 8 33.33
40 Vronč Ján OTJ Jamník B 9 3 6 33.33
41 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 16 5 11 31.25
42 Lipták Matúš STO Odorín A 21 6 15 28.57
43 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce A 21 6 15 28.57
44 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 14 4 10 28.57
45 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 18 5 13 27.78
46 Fajth Rastislav STO Odorín A 19 5 14 26.32
47 Kyseľ Štefan Družstevník Hrišovce A 18 4 14 22.22
48 Stolárik Rudolf OTJ Jamník B 9 2 7 22.22
49 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 9 2 7 22.22
50 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 15 3 12 20.00
51 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce A 15 3 12 20.00
52 Ondáš Ladislav Družstevník Hrišovce A 17 3 14 17.65
Od 40%(8,8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Martini Radúz CVČ Raketa SNV A 5 5 0 100.00
2 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy C 1 1 0 100.00
3 Kyseľ Peter Družstevník Hrišovce A 1 1 0 100.00
4 Horváth Anton TJ Baník Mlynky A 1 1 0 100.00
5 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 8 7 1 87.50
6 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV A 3 2 1 66.67
7 Ferenc Vladimír Družstevník Hrišovce A 3 2 1 66.67
8 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 5 3 2 60.00
9 Jánošík Miroslav Družstevník Hrišovce A 7 4 3 57.14
10 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 4 2 2 50.00
11 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice A 5 2 3 40.00
12 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce A 5 2 3 40.00
13 Buday Rastislav STO Odorín A 5 2 3 40.00
14 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 8 3 5 37.50
15 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV A 3 1 2 33.33
16 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce A 3 1 2 33.33
17 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky A 8 2 6 25.00
18 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 4 1 3 25.00
19 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy C 5 1 4 20.00
20 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 6 1 5 16.67
21 Čuj Štefan OTJ Jamník B 6 1 5 16.67
22 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce B 8 1 7 12.50
23 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 8 1 7 12.50
24 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 5 0 5 0.00
25 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany A 5 0 5 0.00
26 Rerko Dušan ŠK Harichovce B 2 0 2 0.00
27 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 2 0 2 0.00
28 Zentko Dominik OŠK Betlanovce A 2 0 2 0.00
29 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce A 2 0 2 0.00
30 Pagač Jozef OŠK Arnutovce A 1 0 1 0.00
31 Topoli Rudolf ŠK 1951 Domaňovce A 1 0 1 0.00
32 Popadič Pavol STŠK Obec Hrabušice A 1 0 1 0.00
33 Čatloš Miroslav CVČ Raketa SNV A 1 0 1 0.00
34 Vronč Michal OTJ Jamník B 1 0 1 0.00
35 Fabišík Lukáš ŠKST Spišské Vlachy C 1 0 1 0.00
36 Hrubizna Branislav OŠK Arnutovce A 1 0 1 0.00
37 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 1 0 1 0.00