Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(88) do 40%(35,2) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 40 38 2 95.00
2 Dzurov Peter Družstevník Hrišovce A 84 79 5 94.05
3 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy C 72 66 6 91.67
4 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 83 75 8 90.36
5 Koutek František TJ Baník Mlynky A 48 43 5 89.58
6 Hodák Patrik OŠK Betlanovce A 88 76 12 86.36
7 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 88 75 13 85.23
8 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 88 74 14 84.09
9 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 84 67 17 79.76
10 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 86 68 18 79.07
11 Dzurov Tomáš Družstevník Hrišovce A 83 64 19 77.11
12 Sopka Marek ŠK Muškát Lieskovany A 84 62 22 73.81
13 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 72 53 19 73.61
14 Novysedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 63 46 17 73.02
15 Šidelka Martin TJ Baník Mlynky A 88 62 26 70.45
16 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 36 23 13 63.89
17 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 76 46 30 60.53
18 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 87 52 35 59.77
19 Sedlačko Dávid STO Odorín A 87 49 38 56.32
20 Knizner Igor STO Odorín A 82 45 37 54.88
21 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 48 26 22 54.17
22 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 60 32 28 53.33
23 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 53 28 25 52.83
24 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 80 42 38 52.50
25 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 72 37 35 51.39
26 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 72 35 37 48.61
27 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 76 36 40 47.37
28 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 85 40 45 47.06
29 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 64 30 34 46.88
30 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 75 35 40 46.67
31 Lipták Matúš STO Odorín A 83 38 45 45.78
32 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 84 36 48 42.86
33 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy C 84 36 48 42.86
34 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 45 19 26 42.22
35 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 84 35 49 41.67
36 Stolárik Rudolf OTJ Jamník B 36 15 21 41.67
37 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 84 33 51 39.29
38 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy C 80 31 49 38.75
39 Milan Vladimír STŠK Obec Hrabušice A 71 26 45 36.62
40 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 42 15 27 35.71
41 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 62 21 41 33.87
42 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce A 60 19 41 31.67
43 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 55 16 39 29.09
44 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce A 84 24 60 28.57
45 Smik Marek OŠK Betlanovce A 48 13 35 27.08
46 Ondáš Ladislav Družstevník Hrišovce A 62 15 47 24.19
47 Kyseľ Štefan Družstevník Hrišovce A 78 18 60 23.08
48 Fajth Rastislav STO Odorín A 74 15 59 20.27
49 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 77 13 64 16.88
50 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy C 71 3 68 4.23
51 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce B 38 1 37 2.63
Od 40%(35,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy C 4 3 1 75.00
2 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy C 28 16 12 57.14
3 Jánošík Miroslav Družstevník Hrišovce A 28 15 13 53.57
4 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky A 32 16 16 50.00
5 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 10 5 5 50.00
6 Sokolská Alexandra ŠKST Spišské Vlachy C 8 4 4 50.00
7 Vronč Ján OTJ Jamník B 26 12 14 46.15
8 Topoli Rudolf ŠK 1951 Domaňovce A 14 6 8 42.86
9 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 22 9 13 40.91
10 Rerko Dušan ŠK Harichovce B 8 3 5 37.50
11 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice A 30 11 19 36.67
12 Martini Radúz CVČ Raketa SNV A 23 8 15 34.78
13 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 35 10 25 28.57
14 Buday Rastislav STO Odorín A 22 6 16 27.27
15 Horváth Anton TJ Baník Mlynky A 4 1 3 25.00
16 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 30 7 23 23.33
17 Kyseľ Peter Družstevník Hrišovce A 5 1 4 20.00
18 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce A 22 4 18 18.18
19 Zentko Dominik OŠK Betlanovce A 8 1 7 12.50
20 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 27 3 24 11.11
21 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 18 2 16 11.11
22 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 18 2 16 11.11
23 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce A 9 1 8 11.11
24 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany A 20 2 18 10.00
25 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV A 10 1 9 10.00
26 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce A 10 1 9 10.00
27 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 11 1 10 9.09
28 Čuj Štefan OTJ Jamník B 24 2 22 8.33
29 Ferenc Vladimír Družstevník Hrišovce A 12 1 11 8.33
30 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 29 2 27 6.90
31 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV A 15 1 14 6.67
32 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 16 1 15 6.25
33 Pagač Jozef OŠK Arnutovce A 4 0 4 0.00
34 Vronč Michal OTJ Jamník B 4 0 4 0.00
35 Hrubizna Branislav OŠK Arnutovce A 4 0 4 0.00
36 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 4 0 4 0.00
37 Fabišík Ľuboš ŠKST Spišské Vlachy C 3 0 3 0.00
38 Čatloš Miroslav CVČ Raketa SNV A 2 0 2 0.00
39 Fabišík Lukáš ŠKST Spišské Vlachy C 2 0 2 0.00
40 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 1 0 1 0.00