Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
CVČ Raketa SNV A
1 Gdovin Lukáš 88 74 14 84.09
2 Búza Michal 76 46 30 60.53
3 Zrost Rudolf 48 26 22 54.17
4 Brziak Ľuboš 80 42 38 52.50
5 Búza Oliver 10 5 5 50.00
6 Martini Radúz 23 8 15 34.78
7 Gdovin Ivan 10 1 9 10.00
8 Giľak Klaudio 15 1 14 6.67
9 Čatloš Miroslav 2 0 2 0.00
Družstevník Hrišovce A
1 Dzurov Peter 84 79 5 94.05
2 Dzurov Tomáš 83 64 19 77.11
3 Jánošík Miroslav 28 15 13 53.57
4 Ondáš Ladislav 62 15 47 24.19
5 Kyseľ Štefan 78 18 60 23.08
6 Kyseľ Peter 5 1 4 20.00
7 Ferenc Vladimír 12 1 11 8.33
OŠK Arnutovce A
1 Čurillová Veronika 36 23 13 63.89
2 Dzurilla Jozef 60 32 28 53.33
3 Medery Vincent 72 37 35 51.39
4 Čabanik Miroslav 45 19 26 42.22
5 Zombek Bohumír 60 19 41 31.67
6 Bartoš Ľubomír 35 10 25 28.57
7 Dzurilla František 27 3 24 11.11
8 Suranovský Stanislav 9 1 8 11.11
9 Pagač Jozef 4 0 4 0.00
10 Hrubizna Branislav 4 0 4 0.00
OŠK Betlanovce A
1 Hodák Patrik 88 76 12 86.36
2 Špalda Matúš 84 35 49 41.67
3 Mrkvica Peter ml. 84 24 60 28.57
4 Smik Marek 48 13 35 27.08
5 Zentko Dominik 8 1 7 12.50
6 Kremnický Adam 11 1 10 9.09
7 Zentko Jakub 29 2 27 6.90
OTJ Jamník B
1 Vronč Ján 26 12 14 46.15
2 Stolárik Rudolf 36 15 21 41.67
3 Dobranský Miroslav 84 33 51 39.29
4 Grzyb Marián ml. 42 15 27 35.71
5 Grzyb Marián st. 55 16 39 29.09
6 Farkašovský Slavomír 77 13 64 16.88
7 Čuj Štefan 24 2 22 8.33
8 Vronč Michal 4 0 4 0.00
ŠK 1951 Domaňovce A
1 Geletka Marek 83 75 8 90.36
2 Mlynarčík Matúš 87 52 35 59.77
3 Farkašovský Miroslav 53 28 25 52.83
4 Roch Matej 75 35 40 46.67
5 Topoli Rudolf 14 6 8 42.86
6 Gavroň Ivo 22 4 18 18.18
7 Lukáč Ján 10 1 9 10.00
8 Ruman Marek 4 0 4 0.00
ŠK Harichovce B
1 Novák Gabriel 88 75 13 85.23
2 Glovičko Stanislav 64 30 34 46.88
3 Lízanec Jozef 84 36 48 42.86
4 Rerko Dušan 8 3 5 37.50
5 Vytykač Jozef 30 7 23 23.33
6 Dobranský Marek 18 2 16 11.11
7 Kováč Ľuboš 18 2 16 11.11
8 Slamený Ľubomír 38 1 37 2.63
ŠK Muškát Lieskovany A
1 Krotký Emil 84 67 17 79.76
2 Sopka Marek 84 62 22 73.81
3 Živčák Ján 72 53 19 73.61
4 Staňa Denis 76 36 40 47.37
5 Sopka Andrej 20 2 18 10.00
6 Farkašovská Zuzana 16 1 15 6.25
ŠKST Spišské Vlachy C
1 Gurčík Jaroslav 72 66 6 91.67
2 Lesniak Patrik 4 3 1 75.00
3 Nemčík Bruno 28 16 12 57.14
4 Sokolská Alexandra 8 4 4 50.00
5 Wenzel Michal 84 36 48 42.86
6 Chovanec Peter 80 31 49 38.75
7 Klešč Peter 71 3 68 4.23
8 Fabišík Ľuboš 3 0 3 0.00
9 Fabišík Lukáš 2 0 2 0.00
STO Odorín A
1 Sedlačko Dávid 87 49 38 56.32
2 Knizner Igor 82 45 37 54.88
3 Lipták Matúš 83 38 45 45.78
4 Buday Rastislav 22 6 16 27.27
5 Fajth Rastislav 74 15 59 20.27
STŠK Obec Hrabušice A
1 Tkáč Samuel 40 38 2 95.00
2 Novysedlák Jaroslav 63 46 17 73.02
3 Popadič Peter 85 40 45 47.06
4 Meľničuk Rudolf 30 11 19 36.67
5 Milan Vladimír 71 26 45 36.62
6 Jozefčák Ján 62 21 41 33.87
7 Jozefčák Jakub 1 0 1 0.00
TJ Baník Mlynky A
1 Koutek František 48 43 5 89.58
2 Kochan Viktor 86 68 18 79.07
3 Šidelka Martin 88 62 26 70.45
4 Tököly Ivan st. 32 16 16 50.00
5 Böhm Róbert 72 35 37 48.61
6 Šipula Peter 22 9 13 40.91
7 Horváth Anton 4 1 3 25.00