Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2018/2019

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
22 . kolo
127 19.01.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Web zápis
P.Dzurov
     
128 20.01.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
10 : 8 Web zápis
P.Zentko
     
129 20.01.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
P.Popadič
     
130 19.01.2019
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
7 : 11 Web zápis
V.Medery
     
131 19.01.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
CVČ Raketa SNV A
5 : 13 Web zápis
M.Grzyb
     
132 20.01.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STO Odorín A
15 : 3 Web zápis
J.Černický
   
21 . kolo
121 07.04.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
Družstevník Hrišovce A
6 : 12 Web zápis
I.Knizner
     
122 07.04.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
TJ Baník Mlynky A
8 : 10 Web zápis
O.Búza
     
123 06.04.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
J.Lukáč
     
124 07.04.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
8 : 10 Web zápis
E.Krotký
   
125 03.04.2019
St 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
STŠK Obec Hrabušice A
7 : 11 Web zápis
A.Gurčík
     
126 05.04.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Betlanovce A
8 : 10 Web zápis
J.Lízanec
     
20 . kolo
115 30.03.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Betlanovce A
9 : 9 Web zápis
P.Dzurov
     
116 31.03.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Web zápis
P.Popadič
     
117 29.03.2019
Pi 18:30
OŠK Arnutovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
9 : 9 Web zápis
V.Medery
     
118 30.03.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK Muškát Lieskovany A
5 : 13 Web zápis
M.Grzyb
     
119 31.03.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Web zápis
J.Černický
     
120 31.03.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
10 : 8 Web zápis
I.Knizner
     
19 . kolo
109 24.03.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Web zápis
O.Búza
     
110 23.03.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
13 : 5 Web zápis
M.Roch
     
111 24.03.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky A
7 : 11 Web zápis
E.Krotký
   
112 22.03.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
OTJ Jamník B
14 : 4 Web zápis
A.Gurčík
   
113 22.03.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Web zápis
J.Lízanec
     
114 24.03.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Web zápis
P.Zentko
     
18 . kolo
103 16.03.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STŠK Obec Hrabušice A
12 : 6 Web zápis
P.Dzurov
     
104 16.03.2019
So 17:30
OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
4 : 14 Web zápis
V.Medery
     
105 16.03.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK Harichovce B
2 : 16 Web zápis
M.Grzyb
     
106 15.03.2019
Pi 17:00
TJ Baník Mlynky A
ŠKST Spišské Vlachy C
14 : 4 Web zápis
J.Černický
     
107 17.03.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
10 : 8 Web zápis
I.Knizner
     
108 17.03.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Web zápis
O.Búza
     
17 . kolo
97 09.03.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Web zápis
M.Roch
     
98 10.03.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Web zápis
E.Krotký
   
99 08.03.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
   
100 08.03.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
TJ Baník Mlynky A
4 : 14 Web zápis
J.Lízanec
     
101 10.03.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
P.Zentko
     
102 10.03.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Web zápis
P.Popadič
     
16 . kolo
91 23.02.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Web zápis
P.Dzurov
   
92 23.02.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Web zápis
M.Grzyb
     
93 24.02.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Web zápis
J.Černický
   
94 24.02.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK Harichovce B
9 : 9 Web zápis
I.Knizner
     
95 24.02.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠKST Spišské Vlachy C
13 : 5 Web zápis
O.Búza
   
96 23.02.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Web zápis
M.Roch
     
15 . kolo
85 17.02.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
11 : 7 Web zápis
E.Krotký
   
86 15.02.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Web zápis
A.Gurčík
     
87 15.02.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Web zápis
J.Lízanec
     
88 17.02.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
P.Zentko
     
89 17.02.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Web zápis
P.Popadič
     
90 16.02.2019
So 17:30
OŠK Arnutovce A
OTJ Jamník B
10 : 8 Web zápis
V.Medery
     
14 . kolo
79 09.02.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
P.Dzurov
     
80 10.02.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
OŠK Arnutovce A
15 : 3 Web zápis
J.Černický
   
81 10.02.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
STŠK Obec Hrabušice A
9 : 9 Web zápis
I.Knizner
     
82 10.02.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Web zápis
O.Búza
   
83 09.02.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
15 : 3 Web zápis
M.Roch
     
84 10.02.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠKST Spišské Vlachy C
15 : 3 Web zápis
E.Krotký
     
13 . kolo
73 01.02.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Web zápis
A.Gurčík
   
74 01.02.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
J.Lízanec
     
75 03.02.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Web zápis
P.Zentko
     
76 03.02.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
CVČ Raketa SNV A
6 : 12 Web zápis
P.Popadič
     
77 02.02.2019
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
12 : 6 Web zápis
V.Medery
     
78 02.02.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
TJ Baník Mlynky A
3 : 15 Web zápis
M.Grzyb
     
12 . kolo
67 26.01.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Web zápis
P.Dzurov
   
68 27.01.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
OTJ Jamník B
16 : 2 Web zápis
I.Knizner
     
69 27.01.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
14 : 4 Web zápis
O.Búza
   
70 26.01.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STŠK Obec Hrabušice A
13 : 5 Web zápis
M.Roch
     
71 27.01.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Web zápis
E.Krotký
   
72 25.01.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Harichovce B
8 : 10 Web zápis
A.Gurčík
   
11 . kolo
61 14.12.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Družstevník Hrišovce A
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
     
62 14.12.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Betlanovce A
8 : 10 Web zápis
A.Gurčík
     
63 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STŠK Obec Hrabušice A
17 : 1 Web zápis
E.Krotký
     
64 15.12.2018
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
14 : 4 Web zápis
M.Roch
     
65 16.12.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OTJ Jamník B
14 : 4 Web zápis
O.Búza
     
66 16.12.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
TJ Baník Mlynky A
4 : 14 Web zápis
I.Knizner
     
10 . kolo
55 08.12.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
P.Dzurov
   
56 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
CVČ Raketa SNV A
10 : 8 Web zápis
J.Černický
     
57 08.12.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK 1951 Domaňovce A
6 : 12 Web zápis
M.Grzyb
     
58 08.12.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
11 : 7 Web zápis
V.Medery
     
59 09.12.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠKST Spišské Vlachy C
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
     
60 09.12.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Web zápis
P.Zentko
     
9 . kolo
49 02.12.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Web zápis
P.Zentko
     
50 30.11.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Web zápis
J.Lízanec
     
51 30.11.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Arnutovce A
14 : 4 Web zápis
A.Gurčík
     
52 02.12.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OTJ Jamník B
17 : 1 Web zápis
E.Krotký
     
53 01.12.2018
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
TJ Baník Mlynky A
8 : 10 Web zápis
M.Roch
     
54 02.12.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
O.Búza
     
8 . kolo
43 24.11.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
CVČ Raketa SNV A
6 : 12 Web zápis
P.Dzurov
     
44 25.11.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
6 : 12 Web zápis
I.Knizner
     
45 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠK Muškát Lieskovany A
10 : 8 Web zápis
J.Černický
     
46 24.11.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy C
7 : 11 Web zápis
M.Grzyb
     
47 24.11.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Web zápis
V.Medery
     
48 25.11.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Betlanovce A
11 : 7 Web zápis
P.Popadič
     
7 . kolo
37 18.11.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Družstevník Hrišovce A
11 : 7 Web zápis
P.Popadič
     
38 18.11.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Web zápis
P.Zentko
     
39 16.11.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OTJ Jamník B
7 : 11 Web zápis
J.Lízanec
     
40 16.11.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
TJ Baník Mlynky A
7 : 11 Web zápis
A.Gurčík
     
41 18.11.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
15 : 3 Web zápis
E.Krotký
     
42 17.11.2018
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
CVČ Raketa SNV A
11 : 7 Web zápis
M.Roch
     
6 . kolo
31 10.11.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
11 : 7 Web zápis
P.Dzurov
     
32 11.11.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
O.Búza
     
33 11.11.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠKST Spišské Vlachy C
6 : 12 Web zápis
I.Knizner
     
34 11.11.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠK Harichovce B
11 : 7 Web zápis
J.Černický
     
35 10.11.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
OŠK Betlanovce A
12 : 6 Web zápis
M.Grzyb
     
36 10.11.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STŠK Obec Hrabušice A
3 : 15 Web zápis
V.Medery
     
5 . kolo
25 03.11.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
Družstevník Hrišovce A
4 : 14 Web zápis
V.Medery
     
26 04.11.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
     
27 04.11.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
TJ Baník Mlynky A
5 : 13 Web zápis
P.Zentko
     
28 02.11.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Odorín A
6 : 12 Web zápis
J.Lízanec
     
29 02.11.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
CVČ Raketa SNV A
8 : 10 Web zápis
A.Gurčík
     
30 04.11.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Web zápis
E.Krotký
     
4 . kolo
19 20.10.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Web zápis
P.Dzurov
     
20 19.10.2018
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
10 : 8 Web zápis
M.Roch
     
21 21.10.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Harichovce B
15 : 3 Web zápis
O.Búza
     
22 21.10.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
OŠK Betlanovce A
9 : 9 Web zápis
R.Fajth
     
23 21.10.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Web zápis
J.Černický
     
24 20.10.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
OŠK Arnutovce A
4 : 14 Web zápis
M.Grzyb
     
3 . kolo
13 13.10.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Web zápis
M.Grzyb
     
14 13.10.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
TJ Baník Mlynky A
5 : 13 Web zápis
V.Medery
     
15 14.10.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
P.Popadič
     
16 14.10.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Web zápis
P.Zentko
     
17 10.10.2018
St 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
5 : 13 Web zápis
J.Lízanec
     
18 12.10.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Web zápis
A.Gurčík
     
2 . kolo
7 06.10.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
17 : 1 Web zápis
P.Dzurov
     
8 07.10.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK Harichovce B
11 : 7 Web zápis
E.Krotký
     
9 06.10.2018
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Web zápis
M.Roch
     
10 07.10.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STŠK Obec Hrabušice A
9 : 9 Web zápis
O.Búza
     
11 07.10.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
9 : 9 Web zápis
R.Fajth
     
12 07.10.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
OTJ Jamník B
13 : 5 Web zápis
J.Černický
     
1 . kolo
1 30.09.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
Družstevník Hrišovce A
9 : 9 Web zápis
J.Černický
     
2 29.09.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
STO Odorín A
3 : 15 Web zápis
M.Grzyb
     
3 01.10.2018
Po 17:30
OŠK Arnutovce A
CVČ Raketa SNV A
3 : 15 Web zápis
J.Tokarčík
     
4 30.09.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Web zápis
P.Popadič
     
5 30.09.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Web zápis
P.Zentko
     
6 28.09.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠKST Spišské Vlachy C
9 : 9 Web zápis
J.Lízanec