Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2018/2019

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39. týždeň roku 2018
1 30.09.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
Družstevník Hrišovce A
9 : 9 Schválené  
2 29.09.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
STO Odorín A
3 : 15 Schválené  
3 01.10.2018
Po 17:30
OŠK Arnutovce A
CVČ Raketa SNV A
3 : 15 Schválené  
4 30.09.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Schválené  
5 30.09.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Schválené  
6 28.09.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠKST Spišské Vlachy C
9 : 9 Schválené  
2 . kolo - 40. týždeň roku 2018
7 06.10.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
17 : 1 Schválené  
8 07.10.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK Harichovce B
11 : 7 Schválené  
9 06.10.2018
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Schválené  
10 07.10.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STŠK Obec Hrabušice A
9 : 9 Schválené  
11 07.10.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
9 : 9 Schválené  
12 07.10.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
OTJ Jamník B
13 : 5 Schválené  
3 . kolo - 41. týždeň roku 2018
13 13.10.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Schválené  
14 13.10.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
TJ Baník Mlynky A
5 : 13 Schválené  
15 14.10.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Odorín A
11 : 7 Schválené  
16 14.10.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Schválené  
17 10.10.2018
St 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
5 : 13 Schválené  
18 12.10.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Schválené  
4 . kolo - 42. týždeň roku 2018
19 20.10.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Schválené  
20 19.10.2018
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
10 : 8 Schválené  
21 21.10.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Harichovce B
15 : 3 Schválené  
22 21.10.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
OŠK Betlanovce A
9 : 9 Schválené  
23 21.10.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Schválené  
24 20.10.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
OŠK Arnutovce A
4 : 14 Schválené  
5 . kolo - 44. týždeň roku 2018
25 03.11.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
Družstevník Hrišovce A
4 : 14 Schválené  
26 04.11.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OTJ Jamník B
12 : 6 Schválené  
27 04.11.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
TJ Baník Mlynky A
5 : 13 Schválené  
28 02.11.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Odorín A
6 : 12 Schválené  
29 02.11.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
CVČ Raketa SNV A
8 : 10 Schválené  
30 04.11.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Schválené  
6 . kolo - 45. týždeň roku 2018
31 10.11.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
11 : 7 Schválené  
32 11.11.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Schválené  
33 11.11.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠKST Spišské Vlachy C
6 : 12 Schválené  
34 11.11.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠK Harichovce B
11 : 7 Schválené  
35 10.11.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
OŠK Betlanovce A
12 : 6 Schválené  
36 10.11.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STŠK Obec Hrabušice A
3 : 15 Schválené  
7 . kolo - 46. týždeň roku 2018
37 18.11.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Družstevník Hrišovce A
11 : 7 Schválené  
38 18.11.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Schválené  
39 16.11.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OTJ Jamník B
7 : 11 Schválené  
40 16.11.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
TJ Baník Mlynky A
7 : 11 Schválené  
41 18.11.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
15 : 3 Schválené  
42 17.11.2018
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
CVČ Raketa SNV A
11 : 7 Schválené  
8 . kolo - 47. týždeň roku 2018
43 24.11.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
CVČ Raketa SNV A
6 : 12 Schválené  
44 25.11.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
6 : 12 Schválené  
45 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠK Muškát Lieskovany A
10 : 8 Schválené  
46 24.11.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy C
7 : 11 Schválené  
47 24.11.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Schválené  
48 25.11.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Betlanovce A
11 : 7 Schválené  
9 . kolo - 48. týždeň roku 2018
49 02.12.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Schválené  
50 30.11.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Schválené  
51 30.11.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Arnutovce A
14 : 4 Schválené  
52 02.12.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OTJ Jamník B
17 : 1 Schválené  
53 01.12.2018
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
TJ Baník Mlynky A
8 : 10 Schválené  
54 02.12.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STO Odorín A
11 : 7 Schválené  
10 . kolo - 49. týždeň roku 2018
55 08.12.2018
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Odorín A
11 : 7 Schválené  
56 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
CVČ Raketa SNV A
10 : 8 Schválené  
57 08.12.2018
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK 1951 Domaňovce A
6 : 12 Schválené  
58 08.12.2018
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
11 : 7 Schválené  
59 09.12.2018
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠKST Spišské Vlachy C
12 : 6 Schválené  
60 09.12.2018
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Schválené  
11 . kolo - 50. týždeň roku 2018
61 14.12.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Družstevník Hrišovce A
11 : 7 Schválené  
62 14.12.2018
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Betlanovce A
8 : 10 Schválené  
63 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STŠK Obec Hrabušice A
17 : 1 Schválené  
64 15.12.2018
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
14 : 4 Schválené  
65 16.12.2018
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OTJ Jamník B
14 : 4 Schválené  
66 16.12.2018
Ne 10:00
STO Odorín A
TJ Baník Mlynky A
4 : 14 Schválené  
12 . kolo - 04. týždeň roku 2019
67 26.01.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Schválené  
68 27.01.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
OTJ Jamník B
16 : 2 Schválené  
69 27.01.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
14 : 4 Schválené  
70 26.01.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STŠK Obec Hrabušice A
13 : 5 Schválené  
71 27.01.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Schválené  
72 25.01.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Harichovce B
8 : 10 Schválené  
13 . kolo - 05. týždeň roku 2019
73 01.02.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Schválené  
74 01.02.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Schválené  
75 03.02.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Schválené  
76 03.02.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
CVČ Raketa SNV A
6 : 12 Schválené  
77 02.02.2019
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
12 : 6 Schválené  
78 02.02.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
TJ Baník Mlynky A
3 : 15 Schválené  
14 . kolo - 06. týždeň roku 2019
79 09.02.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OTJ Jamník B
12 : 6 Schválené  
80 10.02.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
OŠK Arnutovce A
15 : 3 Schválené  
81 10.02.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
STŠK Obec Hrabušice A
9 : 9 Schválené  
82 10.02.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Schválené  
83 09.02.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
15 : 3 Schválené  
84 10.02.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠKST Spišské Vlachy C
15 : 3 Schválené  
15 . kolo - 07. týždeň roku 2019
85 17.02.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
11 : 7 Schválené  
86 15.02.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Schválené  
87 15.02.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Schválené  
88 17.02.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
9 : 9 Schválené  
89 17.02.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Schválené  
90 16.02.2019
So 17:30
OŠK Arnutovce A
OTJ Jamník B
10 : 8 Schválené  
16 . kolo - 08. týždeň roku 2019
91 23.02.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Schválené  
92 23.02.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Schválené  
93 24.02.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Schválené  
94 24.02.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK Harichovce B
9 : 9 Schválené  
95 24.02.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠKST Spišské Vlachy C
13 : 5 Schválené  
96 23.02.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Schválené  
17 . kolo - 10. týždeň roku 2019
97 09.03.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Schválené  
98 10.03.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Schválené  
99 08.03.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
STO Odorín A
11 : 7 Schválené  
100 08.03.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
TJ Baník Mlynky A
4 : 14 Schválené  
101 10.03.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OTJ Jamník B
12 : 6 Schválené  
102 10.03.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Schválené  
18 . kolo - 11. týždeň roku 2019
103 16.03.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STŠK Obec Hrabušice A
12 : 6 Schválené  
104 16.03.2019
So 17:30
OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
4 : 14 Schválené  
105 16.03.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK Harichovce B
2 : 16 Schválené  
106 15.03.2019
Pi 17:00
TJ Baník Mlynky A
ŠKST Spišské Vlachy C
14 : 4 Schválené  
107 17.03.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
10 : 8 Schválené  
108 17.03.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Schválené  
19 . kolo - 12. týždeň roku 2019
109 24.03.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Schválené  
110 23.03.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
13 : 5 Schválené  
111 24.03.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky A
7 : 11 Schválené  
112 22.03.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
OTJ Jamník B
14 : 4 Schválené  
113 22.03.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Schválené  
114 24.03.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Schválené  
20 . kolo - 13. týždeň roku 2019
115 30.03.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Betlanovce A
9 : 9 Schválené  
116 31.03.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Schválené  
117 29.03.2019
Pi 18:30
OŠK Arnutovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
9 : 9 Schválené  
118 30.03.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK Muškát Lieskovany A
5 : 13 Schválené  
119 31.03.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Schválené  
120 31.03.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
10 : 8 Schválené  
21 . kolo - 14. týždeň roku 2019
121 07.04.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
Družstevník Hrišovce A
6 : 12 Schválené  
122 07.04.2019
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
TJ Baník Mlynky A
8 : 10 Schválené  
123 06.04.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OTJ Jamník B
12 : 6 Schválené  
124 07.04.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
8 : 10 Schválené  
125 03.04.2019
St 18:00
ŠKST Spišské Vlachy C
STŠK Obec Hrabušice A
7 : 11 Schválené  
126 05.04.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Betlanovce A
8 : 10 Schválené  
22 . kolo - 03. týždeň roku 2019
127 19.01.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Schválené  
128 20.01.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
10 : 8 Schválené  
129 20.01.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Schválené  
130 19.01.2019
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
7 : 11 Schválené  
131 19.01.2019
So 17:30
OTJ Jamník B
CVČ Raketa SNV A
5 : 13 Schválené  
132 20.01.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STO Odorín A
15 : 3 Schválené