Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2018/2019

Zoznam zadávateľov výsledkov súťaže.

Por. Zadávateľ email Mužstvá
1 Búza Oliver  buzaoliver@gmail.com CVČ Raketa SNV A
2 Černický Jozef  cernickyjozef@gmail.com TJ Baník Mlynky A
3 Černický Márian  marian13cernicky@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany A
4 Čuj Štefan  solid@solid.eu OTJ Jamník B
5 Dzurov Peter  peter.dzurov@gmail.com Družstevník Hrišovce A
6 Fajth Rastislav  fajthr@gmail.com STO Odorín A
7 Giľák Klaudio  klaudio840@gmail.com CVČ Raketa SNV A
8 Grzyb Marián  boletus@centrum.sk OTJ Jamník B
9 Gurčík Anton  antongurcik@centrum.sk ŠKST Spišské Vlachy C
10 Jozefčák Ján  janoer25@azet.sk STŠK Obec Hrabušice A
11 Knizner Igor  igor.knizner@gmail.com STO Odorín A
12 Krajňák Stanislav  stano.krajnak8@gmail.com STO Odorín A
13 Krotký Emil  emilkrotky@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany A
14 Lízanec Jozef  jozef.lizanec@azet.sk ŠK Harichovce B
15 Lukáč Ján st.  lukacj66@gmail.com ŠK 1951 Domaňovce A
16 Macala Marek  mako1senior@azet.sk OŠK Arnutovce A
17 Medery Vincent  medery@post.sk OŠK Arnutovce A
18 Ondáš Ladislav  laco.ondas@gmail.com Družstevník Hrišovce A
19 Popadič Peter  papangelo@azet.sk STŠK Obec Hrabušice A
20 Roch Matej  matej24.roch@gmail.com ŠK 1951 Domaňovce A
21 Suranovský Stanislav  ssuranovsky@azet.sk OŠK Arnutovce A
22 Tokarčík Jozef  jozef.tokarcik@gmail.com TJ Baník Mlynky A, OTJ Jamník B, OŠK Arnutovce A, STŠK Obec Hrabušice A, OŠK Betlanovce A, ŠK Harichovce B, ŠKST Spišské Vlachy C, ŠK Muškát Lieskovany A, ŠK 1951 Domaňovce A, CVČ Raketa SNV A, STO Odorín A, Družstevník Hrišovce A
23 Zentko Peter  zepeter@centrum.sk OŠK Betlanovce A