Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2018/2019

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Bašti Igor AŠK Mária Huta C 74 72 72
2 Mušuta Augustín STO Letanovce C 72 57 57
3 Čisár František TJ Baník Mlynky B 73 53 53
4 Guľa Peter AŠK Mária Huta C 54 52 52
5 Klein Vladimír ŠK Lesov Mesta SNV A 67 51 51
6 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 68 51 51
7 Urban Denis STO Letanovce C 60 48 48
8 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce B 74 48 48
9 Pavlanský Martin STO Letanovce C 70 47 47
10 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 70 47 47
11 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 63 45 45
12 Klein Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 47 41 41
13 Lízanec Jozef ŠK Harichovce C 52 40 40
14 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 74 40 40
15 Gabriš Peter STO Letanovce C 52 39 39
16 Gabriš Martin STO Letanovce D 73 39 39
17 Komara Michal ŠK Lesov Mesta SNV A 59 37 37
18 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 75 36 36
19 Biskup Tadeáš STO Letanovce D 75 36 36
20 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 64 35 35
21 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 75 35 35
22 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta C 34 32 32
23 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta C 40 32 32
24 Buday Rastislav STO Odorín B 67 31 31
25 Slamený Lukáš STO Letanovce D 69 31 31
26 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 59 30 30
27 Gábor Stanislav STO Letanovce C 46 29 29
28 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 64 29 29
29 Krajňák Stanislav STO Odorín B 61 28 28
30 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta D 73 28 28
31 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta C 36 27 27
32 Pankievič Štefan CVČ Raketa SNV B 59 27 27
33 Pelko Marián AŠK Mária Huta D 71 27 27
34 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 75 27 27
35 Majko Ľubomír STO Odorín B 67 26 26
36 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta D 72 25 25
37 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta D 76 24 24
38 Gabriš Milan STO Letanovce D 55 22 22
39 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta C 36 21 21
40 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 62 21 21
41 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 64 21 21
42 Koutek František TJ Baník Mlynky B 19 18 18
43 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV B 43 18 18
44 Šmelko Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 47 18 18
45 Poklemba Štefan STO Odorín B 67 18 18
46 Čatloš Miroslav CVČ Raketa SNV B 32 12 12
47 Petko Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 35 12 12
48 Živčák Ondrej STO Odorín B 54 12 12
49 Beregházy Miroslav STO Letanovce D 12 11 11
50 Klein Oliver ŠK Lesov Mesta SNV A 18 11 11
51 Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta C 12 10 10
52 Šefčík Stanislav ŠK Lesov Mesta SNV A 19 10 10
53 Biskup Peter st. STO Letanovce C 12 9 9
54 Palenčár Ján AŠK Mária Huta C 14 9 9
55 Čatloš Ľubomír CVČ Raketa SNV B 12 8 8
56 Tokarčík Martin AŠK Mária Huta C 16 8 8
57 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 20 8 8
58 Pavlík František CVČ Raketa SNV B 8 6 6
59 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 14 6 6
60 Vytykač Viliam ŠK Muškát Lieskovany B 60 6 6
61 Mušuta Roman STO Letanovce D 28 5 5
62 Benček Juraj CVČ Raketa SNV B 4 4 4
63 Sabol Ondrej AŠK Mária Huta C 4 4 4
64 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 12 4 4
65 Valigura Jozef OŠK Arnutovce B 19 4 4
66 Tököly Ivan ml. TJ Baník Mlynky B 8 3 3
67 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 12 3 3
68 Majerník Ondrej ŠK Lesov Mesta SNV A 12 3 3
69 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 20 3 3
70 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 26 3 3
71 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 31 2 2
72 Piatnica Michal ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 1
73 Černický Ivan ŠK Lesov Mesta SNV A 4 1 1
74 Segiň Ján AŠK Mária Huta D 24 1 1
75 Sanetrik Roman ŠK Muškát Lieskovany B 56 1 1
76 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany B 80 1 1
77 Pagač Jozef OŠK Arnutovce B 2 0 0
78 Revaj Vlastimil TJ Baník Mlynky B 3 0 0
79 Olejník Ondrej AŠK Mária Huta D 4 0 0
80 Mrovčak Miroslav ŠK Muškát Lieskovany B 4 0 0
81 Kozak Michal ŠK Muškát Lieskovany B 4 0 0
82 Krempaský Igor ŠK Lesov Mesta SNV A 4 0 0
83 Leskovjanský Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 4 0 0
84 Kedžuch Daniel ŠK Harichovce C 4 0 0
85 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 8 0 0
86 Neupauerová Slávka STO Letanovce C 8 0 0