Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(20) do 40%(8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mušuta Augustín STO Letanovce C 18 18 0 100.00
2 Urban Denis STO Letanovce C 15 15 0 100.00
3 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta C 8 8 0 100.00
4 Guľa Peter AŠK Mária Huta C 14 13 1 92.86
5 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta C 10 9 1 90.00
6 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta C 9 8 1 88.89
7 Lízanec Jozef ŠK Harichovce C 13 11 2 84.62
8 Bašti Igor AŠK Mária Huta C 19 15 4 78.95
9 Klein Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 14 11 3 78.57
10 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta C 9 7 2 77.78
11 Klein Vladimír ŠK Lesov Mesta SNV A 17 13 4 76.47
12 Gabriš Peter STO Letanovce C 12 9 3 75.00
13 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 17 12 5 70.59
14 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 16 11 5 68.75
15 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 15 10 5 66.67
16 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 17 11 6 64.71
17 Čisár František TJ Baník Mlynky B 17 11 6 64.71
18 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 16 10 6 62.50
19 Pavlanský Martin STO Letanovce C 19 11 8 57.89
20 Komara Michal ŠK Lesov Mesta SNV A 14 8 6 57.14
21 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta D 19 10 9 52.63
22 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta D 19 10 9 52.63
23 Petko Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 16 8 8 50.00
24 Gábor Stanislav STO Letanovce C 12 6 6 50.00
25 Pankievič Štefan CVČ Raketa SNV B 13 6 7 46.15
26 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 18 8 10 44.44
27 Poklemba Štefan STO Odorín B 16 7 9 43.75
28 Buday Rastislav STO Odorín B 16 7 9 43.75
29 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 19 8 11 42.11
30 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 19 8 11 42.11
31 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce B 19 8 11 42.11
32 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV B 10 4 6 40.00
33 Biskup Tadeáš STO Letanovce D 18 7 11 38.89
34 Gabriš Martin STO Letanovce D 18 7 11 38.89
35 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 18 7 11 38.89
36 Čatloš Miroslav CVČ Raketa SNV B 8 3 5 37.50
37 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta D 19 7 12 36.84
38 Pelko Marián AŠK Mária Huta D 19 7 12 36.84
39 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 17 6 11 35.29
40 Majko Ľubomír STO Odorín B 15 5 10 33.33
41 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 16 5 11 31.25
42 Živčák Ondrej STO Odorín B 13 4 9 30.77
43 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 14 4 10 28.57
44 Vytykač Viliam ŠK Muškát Lieskovany B 15 3 12 20.00
45 Krajňák Stanislav STO Odorín B 16 3 13 18.75
46 Gabriš Milan STO Letanovce D 13 2 11 15.38
47 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 8 1 7 12.50
48 Mušuta Roman STO Letanovce D 8 1 7 12.50
49 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany B 19 2 17 10.53
50 Sanetrik Roman ŠK Muškát Lieskovany B 10 1 9 10.00
51 Slamený Lukáš STO Letanovce D 15 1 14 6.67
Od 40%(8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Benček Juraj CVČ Raketa SNV B 3 3 0 100.00
2 Palenčár Ján AŠK Mária Huta C 3 3 0 100.00
3 Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta C 3 3 0 100.00
4 Neupauerová Slávka STO Letanovce C 2 2 0 100.00
5 Pavlík František CVČ Raketa SNV B 2 2 0 100.00
6 Piatnica Michal ŠK Muškát Lieskovany B 1 1 0 100.00
7 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 4 3 1 75.00
8 Koutek František TJ Baník Mlynky B 7 5 2 71.43
9 Čatloš Ľubomír CVČ Raketa SNV B 3 2 1 66.67
10 Klein Oliver ŠK Lesov Mesta SNV A 5 3 2 60.00
11 Valigura Jozef OŠK Arnutovce B 6 3 3 50.00
12 Beregházy Miroslav STO Letanovce D 4 2 2 50.00
13 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 4 2 2 50.00
14 Tokarčík Martin AŠK Mária Huta C 4 2 2 50.00
15 Biskup Peter st. STO Letanovce C 2 1 1 50.00
16 Tököly Ivan ml. TJ Baník Mlynky B 2 1 1 50.00
17 Šefčík Stanislav ŠK Lesov Mesta SNV A 2 1 1 50.00
18 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 3 1 2 33.33
19 Majerník Ondrej ŠK Lesov Mesta SNV A 3 1 2 33.33
20 Šmelko Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 5 1 4 20.00
21 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 7 1 6 14.29
22 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 5 0 5 0.00
23 Segiň Ján AŠK Mária Huta D 3 0 3 0.00
24 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 3 0 3 0.00
25 Majko Milan STO Odorín B 2 0 2 0.00
26 Sabol Ondrej AŠK Mária Huta C 1 0 1 0.00
27 Olejník Ondrej AŠK Mária Huta D 1 0 1 0.00
28 Mrovčak Miroslav ŠK Muškát Lieskovany B 1 0 1 0.00
29 Kozak Michal ŠK Muškát Lieskovany B 1 0 1 0.00
30 Krempaský Igor ŠK Lesov Mesta SNV A 1 0 1 0.00
31 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00
32 Leskovjanský Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 1 0 1 0.00
33 Kedžuch Daniel ŠK Harichovce C 1 0 1 0.00