Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(80) do 40%(32) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bašti Igor AŠK Mária Huta C 74 72 2 97.30
2 Guľa Peter AŠK Mária Huta C 54 52 2 96.30
3 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta C 34 32 2 94.12
4 Klein Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 47 41 6 87.23
5 Urban Denis STO Letanovce C 60 48 12 80.00
6 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta C 40 32 8 80.00
7 Mušuta Augustín STO Letanovce C 72 57 15 79.17
8 Lízanec Jozef ŠK Harichovce C 52 40 12 76.92
9 Klein Vladimír ŠK Lesov Mesta SNV A 67 51 16 76.12
10 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 68 51 17 75.00
11 Gabriš Peter STO Letanovce C 52 39 13 75.00
12 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta C 36 27 9 75.00
13 Čisár František TJ Baník Mlynky B 73 53 20 72.60
14 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 63 45 18 71.43
15 Pavlanský Martin STO Letanovce C 70 47 23 67.14
16 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 70 47 23 67.14
17 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce B 74 48 26 64.86
18 Gábor Stanislav STO Letanovce C 46 29 17 63.04
19 Komara Michal ŠK Lesov Mesta SNV A 59 37 22 62.71
20 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta C 36 21 15 58.33
21 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 64 35 29 54.69
22 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 74 40 34 54.05
23 Gabriš Martin STO Letanovce D 73 39 34 53.42
24 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 59 30 29 50.85
25 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 75 36 39 48.00
26 Biskup Tadeáš STO Letanovce D 75 36 39 48.00
27 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 75 35 40 46.67
28 Buday Rastislav STO Odorín B 67 31 36 46.27
29 Krajňák Stanislav STO Odorín B 61 28 33 45.90
30 Pankievič Štefan CVČ Raketa SNV B 59 27 32 45.76
31 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 64 29 35 45.31
32 Slamený Lukáš STO Letanovce D 69 31 38 44.93
33 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV B 43 18 25 41.86
34 Gabriš Milan STO Letanovce D 55 22 33 40.00
35 Majko Ľubomír STO Odorín B 67 26 41 38.81
36 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta D 73 28 45 38.36
37 Šmelko Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 47 18 29 38.30
38 Pelko Marián AŠK Mária Huta D 71 27 44 38.03
39 Čatloš Miroslav CVČ Raketa SNV B 32 12 20 37.50
40 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 75 27 48 36.00
41 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta D 72 25 47 34.72
42 Petko Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 35 12 23 34.29
43 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 62 21 41 33.87
44 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 64 21 43 32.81
45 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta D 76 24 52 31.58
46 Poklemba Štefan STO Odorín B 67 18 49 26.87
47 Živčák Ondrej STO Odorín B 54 12 42 22.22
48 Vytykač Viliam ŠK Muškát Lieskovany B 60 6 54 10.00
49 Sanetrik Roman ŠK Muškát Lieskovany B 56 1 55 1.79
50 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany B 80 1 79 1.25
Od 40%(32) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Sabol Ondrej AŠK Mária Huta C 4 4 0 100.00
2 Benček Juraj CVČ Raketa SNV B 4 4 0 100.00
3 Koutek František TJ Baník Mlynky B 19 18 1 94.74
4 Beregházy Miroslav STO Letanovce D 12 11 1 91.67
5 Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta C 12 10 2 83.33
6 Biskup Peter st. STO Letanovce C 12 9 3 75.00
7 Pavlík František CVČ Raketa SNV B 8 6 2 75.00
8 Čatloš Ľubomír CVČ Raketa SNV B 12 8 4 66.67
9 Palenčár Ján AŠK Mária Huta C 14 9 5 64.29
10 Klein Oliver ŠK Lesov Mesta SNV A 18 11 7 61.11
11 Šefčík Stanislav ŠK Lesov Mesta SNV A 19 10 9 52.63
12 Tokarčík Martin AŠK Mária Huta C 16 8 8 50.00
13 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 14 6 8 42.86
14 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 20 8 12 40.00
15 Tököly Ivan ml. TJ Baník Mlynky B 8 3 5 37.50
16 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 12 4 8 33.33
17 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 12 3 9 25.00
18 Majerník Ondrej ŠK Lesov Mesta SNV A 12 3 9 25.00
19 Piatnica Michal ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 3 25.00
20 Černický Ivan ŠK Lesov Mesta SNV A 4 1 3 25.00
21 Valigura Jozef OŠK Arnutovce B 19 4 15 21.05
22 Mušuta Roman STO Letanovce D 28 5 23 17.86
23 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 20 3 17 15.00
24 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 26 3 23 11.54
25 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 31 2 29 6.45
26 Segiň Ján AŠK Mária Huta D 24 1 23 4.17
27 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 8 0 8 0.00
28 Neupauerová Slávka STO Letanovce C 8 0 8 0.00
29 Olejník Ondrej AŠK Mária Huta D 4 0 4 0.00
30 Mrovčak Miroslav ŠK Muškát Lieskovany B 4 0 4 0.00
31 Kozak Michal ŠK Muškát Lieskovany B 4 0 4 0.00
32 Krempaský Igor ŠK Lesov Mesta SNV A 4 0 4 0.00
33 Leskovjanský Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 4 0 4 0.00
34 Kedžuch Daniel ŠK Harichovce C 4 0 4 0.00
35 Revaj Vlastimil TJ Baník Mlynky B 3 0 3 0.00
36 Pagač Jozef OŠK Arnutovce B 2 0 2 0.00