Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Mária Huta C
1 Sabol Ondrej 4 4 0 100.00
2 Bašti Igor 74 72 2 97.30
3 Guľa Peter 54 52 2 96.30
4 Poľa Radoslav 34 32 2 94.12
5 Brugoš Stanislav 12 10 2 83.33
6 Tokarčík Jozef st. 40 32 8 80.00
7 Marcinko Ľuboš 36 27 9 75.00
8 Palenčár Ján 14 9 5 64.29
9 Neubeller Vladimír 36 21 15 58.33
10 Tokarčík Martin 16 8 8 50.00
AŠK Mária Huta D
1 Moravčík Juraj 73 28 45 38.36
2 Pelko Marián 71 27 44 38.03
3 Majláth Zdenko 72 25 47 34.72
4 Vilčko Juraj 76 24 52 31.58
5 Segiň Ján 24 1 23 4.17
6 Olejník Ondrej 4 0 4 0.00
CVČ Raketa SNV B
1 Benček Juraj 4 4 0 100.00
2 Pavlík František 8 6 2 75.00
3 Martini Radúz 63 45 18 71.43
4 Čatloš Ľubomír 12 8 4 66.67
5 Giľak Klaudio 75 36 39 48.00
6 Pankievič Štefan 59 27 32 45.76
7 Gdovin Ivan 43 18 25 41.86
8 Čatloš Miroslav 32 12 20 37.50
9 Kukoľ Ján 12 4 8 33.33
10 Bendík Marcel 8 0 8 0.00
OŠK Arnutovce B
1 Zombek Bohumír 74 48 26 64.86
2 Bartoš Ľubomír 74 40 34 54.05
3 Suranovský Stanislav 75 35 40 46.67
4 Dzurilla František 14 6 8 42.86
5 Šveda Rastislav 62 21 41 33.87
6 Valigura Jozef 19 4 15 21.05
7 Pagač Jozef 2 0 2 0.00
ŠK Harichovce C
1 Lízanec Jozef 52 40 12 76.92
2 Dobranský Marek 64 35 29 54.69
3 Kováč Ľuboš 59 30 29 50.85
4 Hrušovský Matej 20 8 12 40.00
5 Slamený Ľubomír 64 21 43 32.81
6 Laclav Štefan 26 3 23 11.54
7 Dobšinský Ján 31 2 29 6.45
8 Kedžuch Daniel 4 0 4 0.00
ŠK Lesov Mesta SNV A
1 Klein Peter 47 41 6 87.23
2 Klein Vladimír 67 51 16 76.12
3 Komara Michal 59 37 22 62.71
4 Klein Oliver 18 11 7 61.11
5 Šefčík Stanislav 19 10 9 52.63
6 Šmelko Jozef 47 18 29 38.30
7 Petko Peter 35 12 23 34.29
8 Majerník Ondrej 12 3 9 25.00
9 Černický Ivan 4 1 3 25.00
10 Krempaský Igor 4 0 4 0.00
11 Leskovjanský Jozef 4 0 4 0.00
ŠK Muškát Lieskovany B
1 Sopka Andrej 64 29 35 45.31
2 Černický Marián st. 12 3 9 25.00
3 Piatnica Michal 4 1 3 25.00
4 Kapusta Ján 20 3 17 15.00
5 Vytykač Viliam 60 6 54 10.00
6 Sanetrik Roman 56 1 55 1.79
7 Franko Filip 80 1 79 1.25
8 Mrovčak Miroslav 4 0 4 0.00
9 Kozak Michal 4 0 4 0.00
STO Letanovce C
1 Urban Denis 60 48 12 80.00
2 Mušuta Augustín 72 57 15 79.17
3 Gabriš Peter 52 39 13 75.00
4 Biskup Peter st. 12 9 3 75.00
5 Pavlanský Martin 70 47 23 67.14
6 Gábor Stanislav 46 29 17 63.04
7 Neupauerová Slávka 8 0 8 0.00
STO Letanovce D
1 Beregházy Miroslav 12 11 1 91.67
2 Gabriš Martin 73 39 34 53.42
3 Biskup Tadeáš 75 36 39 48.00
4 Slamený Lukáš 69 31 38 44.93
5 Gabriš Milan 55 22 33 40.00
6 Mušuta Roman 28 5 23 17.86
STO Odorín B
1 Buday Rastislav 67 31 36 46.27
2 Krajňák Stanislav 61 28 33 45.90
3 Majko Ľubomír 67 26 41 38.81
4 Poklemba Štefan 67 18 49 26.87
5 Živčák Ondrej 54 12 42 22.22
TJ Baník Mlynky B
1 Koutek František 19 18 1 94.74
2 Šipula Peter 68 51 17 75.00
3 Čisár František 73 53 20 72.60
4 Horváth Anton 70 47 23 67.14
5 Tököly Ivan ml. 8 3 5 37.50
6 Revaj Milan 75 27 48 36.00
7 Revaj Vlastimil 3 0 3 0.00