Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2018/2019

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
22 . kolo
259 18.01.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Letanovce D
9 : 9 Web zápis
J.Lízanec
     
260 20.01.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
     
261 20.01.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
AŠK Mária Huta D
15 : 3 Web zápis
I.Černický
     
262 20.01.2019
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Muškát Lieskovany B
17 : 1 Web zápis
S.Suranovský
     
263 18.01.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
CVČ Raketa SNV B
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
264 20.01.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
STO Odorín B
16 : 2 Web zápis
J.Černický
   
21 . kolo
253 05.04.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Harichovce C
13 : 5 Web zápis
R.Fajth
     
254 07.04.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
TJ Baník Mlynky B
8 : 10 Web zápis
K.Giľák
     
255 02.04.2019
Ut 17:30
ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta C
2 : 16 Web zápis
M.Černický
     
256 05.04.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
257 07.04.2019
Ne 10:00

ŠK Lesov Mesta SNV A
     
258 06.04.2019
So 18:00
STO Letanovce D
STO Letanovce C
7 : 11 Web zápis
M.Gábriš
     
20 . kolo
247 29.03.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Letanovce C
4 : 14 Web zápis
J.Lízanec
     
248 31.03.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Letanovce D
12 : 6 Web zápis
I.Černický
     
249 31.03.2019
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
     
250 29.03.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
AŠK Mária Huta D
13 : 5 Web zápis
J.Tokarčík
     
251 31.03.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
ŠK Muškát Lieskovany B
16 : 2 Web zápis
J.Černický
     
252 29.03.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
4 : 14 Web zápis
R.Fajth
     
19 . kolo
241 24.03.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Harichovce C
10 : 8 Web zápis
K.Giľák
     
242 23.03.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STO Odorín B
2 : 16 Web zápis
M.Černický
     
243 22.03.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
244 24.03.2019
Ne 10:00

AŠK Mária Huta C
     
245 23.03.2019
So 18:00
STO Letanovce D
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
     
246 24.03.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Lesov Mesta SNV A
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
     
18 . kolo
235 15.03.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠK Lesov Mesta SNV A
8 : 10 Web zápis
J.Lízanec
     
236 17.03.2019
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
STO Letanovce C
8 : 10 Web zápis
S.Suranovský
     
237 15.03.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Letanovce D
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
238 17.03.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
     
239 15.03.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
14 : 4 Web zápis
R.Fajth
     
240 17.03.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Muškát Lieskovany B
18 : 0 Web zápis
K.Giľák
     
17 . kolo
229 09.03.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
ŠK Harichovce C
6 : 12 Web zápis
M.Černický
     
230 08.03.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
CVČ Raketa SNV B
3 : 15 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
231 10.03.2019
Ne 10:00

STO Odorín B
     
232 09.03.2019
So 18:00
STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Web zápis
M.Gábriš
     
233 10.03.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Web zápis
M.Gábriš
     
234 10.03.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
OŠK Arnutovce B
10 : 8 Web zápis
I.Černický
     
16 . kolo
223 22.02.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
OŠK Arnutovce B
12 : 6 Web zápis
J.Lízanec
     
224 22.02.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Lesov Mesta SNV A
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
225 24.02.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
5 : 13 Web zápis
J.Černický
   
226 22.02.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
STO Letanovce D
6 : 12 Web zápis
S.Krajňák
     
227 24.02.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
     
228 23.02.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta D
3 : 15 Web zápis
M.Černický
     
15 . kolo
217 15.02.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Harichovce C
6 : 12 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
218 17.02.2019
Ne 10:00

ŠK Muškát Lieskovany B
     
219 16.02.2019
So 18:00
STO Letanovce D
CVČ Raketa SNV B
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
     
220 17.02.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Odorín B
18 : 0 Web zápis
M.Gábriš
     
221 17.02.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Web zápis
J.Černický
     
222 13.02.2019
St 17:30
OŠK Arnutovce B
AŠK Mária Huta C
5 : 13 Web zápis
S.Suranovský
     
14 . kolo
211 08.02.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Web zápis
J.Lízanec
     
212 10.02.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
OŠK Arnutovce B
14 : 4 Web zápis
J.Černický
   
213 08.02.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Lesov Mesta SNV A
11 : 7 Web zápis
S.Krajňák
     
214 10.02.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
STO Letanovce C
4 : 14 Web zápis
K.Giľák
     
215 09.02.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STO Letanovce D
7 : 11 Web zápis
M.Černický
   
216 08.02.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
     
13 . kolo
205 03.02.2019
Ne 10:00

ŠK Harichovce C
     
206 02.02.2019
So 18:00
STO Letanovce D
AŠK Mária Huta D
12 : 6 Web zápis
M.Gábriš
   
207 03.02.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany B
18 : 0 Web zápis
M.Gábriš
     
208 03.02.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
CVČ Raketa SNV B
11 : 7 Web zápis
I.Černický
     
209 03.02.2019
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
STO Odorín B
8 : 10 Web zápis
S.Suranovský
   
210 01.02.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
TJ Baník Mlynky B
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
12 . kolo
199 25.01.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
TJ Baník Mlynky B
6 : 12 Web zápis
J.Lízanec
     
200 25.01.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Web zápis
S.Krajňák
     
201 27.01.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
OŠK Arnutovce B
10 : 8 Web zápis
K.Giľák
     
202 26.01.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
ŠK Lesov Mesta SNV A
2 : 16 Web zápis
M.Černický
     
203 25.01.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Letanovce C
2 : 16 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
204 27.01.2019
Ne 10:00

STO Letanovce D
     
11 . kolo
193 15.12.2018
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Harichovce C
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
     
194 16.12.2018
Ne 10:00

STO Letanovce C
     
195 14.12.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Lesov Mesta SNV A
5 : 13 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
196 15.12.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
OŠK Arnutovce B
4 : 14 Web zápis
M.Černický
     
197 11.12.2018
Ut 18:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Web zápis
K.Giľák
     
198 14.12.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
TJ Baník Mlynky B
3 : 15 Web zápis
S.Krajňák
     
10 . kolo
187 07.12.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Odorín B
13 : 5 Web zápis
J.Lízanec
     
188 09.12.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV B
11 : 7 Web zápis
J.Černický
     
189 07.12.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Muškát Lieskovany B
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
190 09.12.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
AŠK Mária Huta D
14 : 4 Web zápis
S.Suranovský
     
191 09.12.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
     
192 09.12.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Letanovce D
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
     
9 . kolo
181 02.12.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Harichovce C
17 : 1 Web zápis
M.Gábriš
     
182 01.12.2018
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Lesov Mesta SNV A
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
     
183 02.12.2018
Ne 10:00

OŠK Arnutovce B
     
184 30.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Web zápis
J.Tokarčík
     
185 01.12.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
TJ Baník Mlynky B
1 : 17 Web zápis
M.Černický
     
186 02.12.2018
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
STO Odorín B
12 : 6 Web zápis
K.Giľák
     
8 . kolo
175 23.11.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
12 : 6 Web zápis
J.Lízanec
     
176 23.11.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Muškát Lieskovany B
15 : 3 Web zápis
S.Krajňák
     
177 25.11.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
AŠK Mária Huta D
17 : 1 Web zápis
J.Černický
     
178 23.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
     
179 25.11.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
STO Letanovce D
13 : 5 Web zápis
S.Suranovský
     
180 25.11.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Letanovce C
7 : 11 Web zápis
I.Černický
     
7 . kolo
169 18.11.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK Harichovce C
17 : 1 Web zápis
I.Černický
     
170 18.11.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Arnutovce B
14 : 4 Web zápis
M.Gábriš
     
171 17.11.2018
So 18:00
STO Letanovce D
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
     
172 18.11.2018
Ne 10:00

TJ Baník Mlynky B
     
173 16.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Odorín B
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
174 17.11.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
CVČ Raketa SNV B
4 : 14 Web zápis
M.Černický
     
6 . kolo
163 08.11.2018
19:00
ŠK Harichovce C
ŠK Muškát Lieskovany B
14 : 4 Web zápis
J.Lízanec
     
164 11.11.2018
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
13 : 5 Web zápis
K.Giľák
     
165 09.11.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
     
166 11.11.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce D
13 : 5 Web zápis
J.Černický
     
167 09.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Letanovce C
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
168 11.11.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Lesov Mesta SNV A
4 : 14 Web zápis
S.Suranovský
     
5 . kolo
157 04.11.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
S.Suranovský
     
158 04.11.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
AŠK Mária Huta C
2 : 16 Web zápis
I.Černický
     
159 04.11.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
TJ Baník Mlynky B
14 : 4 Web zápis
M.Gábriš
     
160 03.11.2018
So 18:00
STO Letanovce D
STO Odorín B
14 : 4 Web zápis
M.Gábriš
     
161 04.11.2018
Ne 10:00

CVČ Raketa SNV B
     
162 02.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Muškát Lieskovany B
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
4 . kolo
151 19.10.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta D
12 : 6 Web zápis
J.Lízanec
     
152 20.10.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
     
153 21.10.2018
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
STO Letanovce D
15 : 3 Web zápis
J.Tokarčík
     
154 19.10.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
STO Letanovce C
4 : 14 Web zápis
S.Krajňák
     
155 21.10.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
ŠK Lesov Mesta SNV A
12 : 6 Web zápis
J.Černický
     
156 19.10.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
OŠK Arnutovce B
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
3 . kolo
145 12.10.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Harichovce C
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
146 14.10.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
TJ Baník Mlynky B
5 : 13 Web zápis
S.Suranovský
     
147 11.10.2018
16:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Odorín B
16 : 2 Web zápis
S.Krajňák
     
148 14.10.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV B
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
     
149 13.10.2018
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Muškát Lieskovany B
14 : 4 Web zápis
M.Gábriš
     
150 14.10.2018
Ne 10:00

AŠK Mária Huta D
     
2 . kolo
139 05.10.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
     
140 05.10.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Letanovce D
9 : 9 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
141 06.10.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STO Letanovce C
1 : 17 Web zápis
M.Černický
     
142 07.10.2018
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Lesov Mesta SNV A
6 : 12 Web zápis
K.Giľák
     
143 05.10.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
OŠK Arnutovce B
5 : 13 Web zápis
S.Krajňák
     
144 07.10.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Web zápis
J.Černický
     
1 . kolo
133 30.09.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce C
12 : 6 Web zápis
J.Černický
     
134 28.09.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Odorín B
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
135 30.09.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
CVČ Raketa SNV B
8 : 10 Web zápis
S.Suranovský
     
136 30.09.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK Muškát Lieskovany B
16 : 2 Web zápis
I.Černický
     
137 30.09.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
AŠK Mária Huta D
17 : 1 Web zápis
M.Gábriš
     
138 29.09.2018
So 18:00
STO Letanovce D