Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2018/2019

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39. týždeň roku 2018
133 30.09.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce C
12 : 6 Schválené  
134 28.09.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Odorín B
15 : 3 Schválené  
135 30.09.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
CVČ Raketa SNV B
8 : 10 Schválené  
136 30.09.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK Muškát Lieskovany B
16 : 2 Schválené  
137 30.09.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
AŠK Mária Huta D
17 : 1 Schválené  
138 29.09.2018
So 18:00
STO Letanovce D
 
2 . kolo - 40. týždeň roku 2018
139 05.10.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
 
140 05.10.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Letanovce D
9 : 9 Schválené  
141 06.10.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STO Letanovce C
1 : 17 Schválené  
142 07.10.2018
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Lesov Mesta SNV A
6 : 12 Schválené  
143 05.10.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
OŠK Arnutovce B
5 : 13 Schválené  
144 07.10.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Schválené  
3 . kolo - 41. týždeň roku 2018
145 12.10.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Harichovce C
14 : 4 Schválené  
146 14.10.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
TJ Baník Mlynky B
5 : 13 Schválené  
147 11.10.2018
16:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Odorín B
16 : 2 Schválené  
148 14.10.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV B
13 : 5 Schválené  
149 13.10.2018
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Muškát Lieskovany B
14 : 4 Schválené  
150 14.10.2018
Ne 10:00

AŠK Mária Huta D
 
4 . kolo - 42. týždeň roku 2018
151 19.10.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta D
12 : 6 Schválené  
152 20.10.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
 
153 21.10.2018
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
STO Letanovce D
15 : 3 Schválené  
154 19.10.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
STO Letanovce C
4 : 14 Schválené  
155 21.10.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
ŠK Lesov Mesta SNV A
12 : 6 Schválené  
156 19.10.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
OŠK Arnutovce B
17 : 1 Schválené  
5 . kolo - 44. týždeň roku 2018
157 04.11.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Harichovce C
11 : 7 Schválené  
158 04.11.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
AŠK Mária Huta C
2 : 16 Schválené  
159 04.11.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
TJ Baník Mlynky B
14 : 4 Schválené  
160 03.11.2018
So 18:00
STO Letanovce D
STO Odorín B
14 : 4 Schválené  
161 04.11.2018
Ne 10:00

CVČ Raketa SNV B
 
162 02.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Muškát Lieskovany B
17 : 1 Schválené  
6 . kolo - 45. týždeň roku 2018
163 08.11.2018
19:00
ŠK Harichovce C
ŠK Muškát Lieskovany B
14 : 4 Schválené  
164 11.11.2018
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
13 : 5 Schválené  
165 09.11.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
 
166 11.11.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce D
13 : 5 Schválené  
167 09.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Letanovce C
15 : 3 Schválené  
168 11.11.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Lesov Mesta SNV A
4 : 14 Schválené  
7 . kolo - 46. týždeň roku 2018
169 18.11.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK Harichovce C
17 : 1 Schválené  
170 18.11.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Arnutovce B
14 : 4 Schválené  
171 17.11.2018
So 18:00
STO Letanovce D
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Schválené  
172 18.11.2018
Ne 10:00

TJ Baník Mlynky B
 
173 16.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Odorín B
11 : 7 Schválené  
174 17.11.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
CVČ Raketa SNV B
4 : 14 Schválené  
8 . kolo - 47. týždeň roku 2018
175 23.11.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
12 : 6 Schválené  
176 23.11.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Muškát Lieskovany B
15 : 3 Schválené  
177 25.11.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
AŠK Mária Huta D
17 : 1 Schválené  
178 23.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
 
179 25.11.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
STO Letanovce D
13 : 5 Schválené  
180 25.11.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Letanovce C
7 : 11 Schválené  
9 . kolo - 48. týždeň roku 2018
181 02.12.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Harichovce C
17 : 1 Schválené  
182 01.12.2018
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Lesov Mesta SNV A
4 : 14 Schválené  
183 02.12.2018
Ne 10:00

OŠK Arnutovce B
 
184 30.11.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Schválené  
185 01.12.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
TJ Baník Mlynky B
1 : 17 Schválené  
186 02.12.2018
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
STO Odorín B
12 : 6 Schválené  
10 . kolo - 49. týždeň roku 2018
187 07.12.2018
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Odorín B
13 : 5 Schválené  
188 09.12.2018
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV B
11 : 7 Schválené  
189 07.12.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Muškát Lieskovany B
16 : 2 Schválené  
190 09.12.2018
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
AŠK Mária Huta D
14 : 4 Schválené  
191 09.12.2018
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
 
192 09.12.2018
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Letanovce D
10 : 8 Schválené  
11 . kolo - 50. týždeň roku 2018
193 15.12.2018
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Harichovce C
5 : 13 Schválené  
194 16.12.2018
Ne 10:00

STO Letanovce C
 
195 14.12.2018
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Lesov Mesta SNV A
5 : 13 Schválené  
196 15.12.2018
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
OŠK Arnutovce B
4 : 14 Schválené  
197 11.12.2018
Ut 18:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Schválené  
198 14.12.2018
Pi 18:00
STO Odorín B
TJ Baník Mlynky B
3 : 15 Schválené  
12 . kolo - 04. týždeň roku 2019
199 25.01.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
TJ Baník Mlynky B
6 : 12 Schválené  
200 25.01.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Schválené  
201 27.01.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
OŠK Arnutovce B
10 : 8 Schválené  
202 26.01.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
ŠK Lesov Mesta SNV A
2 : 16 Schválené  
203 25.01.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Letanovce C
2 : 16 Schválené  
204 27.01.2019
Ne 10:00

STO Letanovce D
 
13 . kolo - 05. týždeň roku 2019
205 03.02.2019
Ne 10:00

ŠK Harichovce C
 
206 02.02.2019
So 18:00
STO Letanovce D
AŠK Mária Huta D
12 : 6 Schválené  
207 03.02.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany B
18 : 0 Schválené  
208 03.02.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
CVČ Raketa SNV B
11 : 7 Schválené  
209 03.02.2019
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
STO Odorín B
8 : 10 Schválené  
210 01.02.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
TJ Baník Mlynky B
12 : 6 Schválené  
14 . kolo - 06. týždeň roku 2019
211 08.02.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Schválené  
212 10.02.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
OŠK Arnutovce B
14 : 4 Schválené  
213 08.02.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Lesov Mesta SNV A
11 : 7 Schválené  
214 10.02.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
STO Letanovce C
4 : 14 Schválené  
215 09.02.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STO Letanovce D
7 : 11 Schválené  
216 08.02.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
 
15 . kolo - 07. týždeň roku 2019
217 15.02.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Harichovce C
6 : 12 Schválené  
218 17.02.2019
Ne 10:00

ŠK Muškát Lieskovany B
 
219 16.02.2019
So 18:00
STO Letanovce D
CVČ Raketa SNV B
10 : 8 Schválené  
220 17.02.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Odorín B
18 : 0 Schválené  
221 17.02.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Schválené  
222 13.02.2019
St 17:30
OŠK Arnutovce B
AŠK Mária Huta C
5 : 13 Schválené  
16 . kolo - 08. týždeň roku 2019
223 22.02.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
OŠK Arnutovce B
12 : 6 Schválené  
224 22.02.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Lesov Mesta SNV A
16 : 2 Schválené  
225 24.02.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
5 : 13 Schválené  
226 22.02.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
STO Letanovce D
6 : 12 Schválené  
227 24.02.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
 
228 23.02.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta D
3 : 15 Schválené  
17 . kolo - 10. týždeň roku 2019
229 09.03.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
ŠK Harichovce C
6 : 12 Schválené  
230 08.03.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
CVČ Raketa SNV B
3 : 15 Schválené  
231 10.03.2019
Ne 10:00

STO Odorín B
 
232 09.03.2019
So 18:00
STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Schválené  
233 10.03.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Schválené  
234 10.03.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
OŠK Arnutovce B
10 : 8 Schválené  
18 . kolo - 11. týždeň roku 2019
235 15.03.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠK Lesov Mesta SNV A
8 : 10 Schválené  
236 17.03.2019
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
STO Letanovce C
8 : 10 Schválené  
237 15.03.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Letanovce D
14 : 4 Schválené  
238 17.03.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
 
239 15.03.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
14 : 4 Schválené  
240 17.03.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Muškát Lieskovany B
18 : 0 Schválené  
19 . kolo - 12. týždeň roku 2019
241 24.03.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Harichovce C
10 : 8 Schválené  
242 23.03.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STO Odorín B
2 : 16 Schválené  
243 22.03.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Schválené  
244 24.03.2019
Ne 10:00

AŠK Mária Huta C
 
245 23.03.2019
So 18:00
STO Letanovce D
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Schválené  
246 24.03.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Lesov Mesta SNV A
13 : 5 Schválené  
20 . kolo - 13. týždeň roku 2019
247 29.03.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Letanovce C
4 : 14 Schválené  
248 31.03.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Letanovce D
12 : 6 Schválené  
249 31.03.2019
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
 
250 29.03.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
AŠK Mária Huta D
13 : 5 Schválené  
251 31.03.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
ŠK Muškát Lieskovany B
16 : 2 Schválené  
252 29.03.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
4 : 14 Schválené  
21 . kolo - 14. týždeň roku 2019
253 05.04.2019
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Harichovce C
13 : 5 Schválené  
254 07.04.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
TJ Baník Mlynky B
8 : 10 Schválené  
255 02.04.2019
Ut 17:30
ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta C
2 : 16 Schválené  
256 05.04.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Schválené  
257 07.04.2019
Ne 10:00

ŠK Lesov Mesta SNV A
 
258 06.04.2019
So 18:00
STO Letanovce D
STO Letanovce C
7 : 11 Schválené  
22 . kolo - 03. týždeň roku 2019
259 18.01.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Letanovce D
9 : 9 Schválené  
260 20.01.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
 
261 20.01.2019
Ne 08:30
ŠK Lesov Mesta SNV A
AŠK Mária Huta D
15 : 3 Schválené  
262 20.01.2019
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Muškát Lieskovany B
17 : 1 Schválené  
263 18.01.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
CVČ Raketa SNV B
17 : 1 Schválené  
264 20.01.2019
Ne 13:00
TJ Baník Mlynky B
STO Odorín B
16 : 2 Schválené