Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš 2018/2019

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
254 07.04.2019 16:49 CVČ Raketa SNV B
TJ Baník Mlynky B
8 : 10 Web zápis
K.Giľák
6L
388 07.04.2019 14:35 OTJ Jamník C
Schöní SNV A
11 : 7 Web zápis
M.Grzyb
7L
121 07.04.2019 13:12 STO Odorín A
Družstevník Hrišovce A
6 : 12 Web zápis
I.Knizner
5L
385 07.04.2019 12:34 OŠK Betlanovce B
MŠK STO Krompachy C
10 : 8 Web zápis
P.Zentko
7L
123 07.04.2019 12:01 ŠK 1951 Domaňovce A
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
J.Lukáč
5L
122 07.04.2019 12:01 CVČ Raketa SNV A
TJ Baník Mlynky A
8 : 10 Web zápis
O.Búza
5L
124 07.04.2019 10:32 ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
8 : 10 Web zápis
E.Krotký
5L
387 06.04.2019 22:09 ŠK 1951 Domaňovce B
STK Vojkovce A
14 : 4 Web zápis
J.Lukáč
7L
390 06.04.2019 21:36 MŠK STO Krompachy B
STK Bijacovce A
10 : 8 Web zápis
O.Barbušová
7L
255 06.04.2019 15:37 ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta C
2 : 16 Web zápis
M.Černický
6L
126 06.04.2019 10:41 ŠK Harichovce B
OŠK Betlanovce A
8 : 10 Web zápis
J.Lízanec
5L
253 05.04.2019 22:09 STO Odorín B
ŠK Harichovce C
13 : 5 Web zápis
R.Fajth
6L
256 05.04.2019 20:39 AŠK Mária Huta D
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
379 05.04.2019 18:07 MŠK STO Krompachy C
STK Bijacovce A
4 : 14 Web zápis
O.Barbušová
7L
125 03.04.2019 22:57 ŠKST Spišské Vlachy C
STŠK Obec Hrabušice A
7 : 11 Web zápis
A.Gurčík
5L
119 31.03.2019 18:22 TJ Baník Mlynky A
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Web zápis
J.Černický
5L
115 31.03.2019 17:55 Družstevník Hrišovce A
OŠK Betlanovce A
9 : 9 Web zápis
P.Dzurov
5L
251 31.03.2019 17:39 TJ Baník Mlynky B
ŠK Muškát Lieskovany B
16 : 2 Web zápis
J.Černický
6L
120 31.03.2019 16:06 STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
10 : 8 Web zápis
I.Knizner
5L
117 31.03.2019 15:52 OŠK Arnutovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
9 : 9 Web zápis
V.Medery
5L
384 31.03.2019 12:36 OŠK Betlanovce B
FK Olcnava A
12 : 6 Web zápis
P.Zentko
7L
248 31.03.2019 12:09 ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Letanovce D
12 : 6 Web zápis
I.Černický
6L
118 31.03.2019 09:24 OTJ Jamník B
ŠK Muškát Lieskovany A
5 : 13 Web zápis
M.Grzyb
5L
380 30.03.2019 20:19 STŠK Obec Hrabušice B
MŠK STO Krompachy B
5 : 13 Web zápis
P.Popadič
7L
116 30.03.2019 20:12 STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Harichovce B
10 : 8 Web zápis
P.Popadič
5L
252 30.03.2019 09:47 STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
4 : 14 Web zápis
R.Fajth
6L
247 29.03.2019 21:12 ŠK Harichovce C
STO Letanovce C
4 : 14 Web zápis
J.Lízanec
6L
382 28.03.2019 19:37 STK Vojkovce A
OTJ Jamník C
14 : 4 Web zápis
M.Lokšinský
7L
377 28.03.2019 09:06 MŠK STO Krompachy B
Schöní SNV A
9 : 9 Web zápis
O.Barbušová
7L
112 26.03.2019 22:31 ŠKST Spišské Vlachy C
OTJ Jamník B
14 : 4 Web zápis
A.Gurčík
5L
92 26.03.2019 09:39 OTJ Jamník B
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Web zápis
M.Grzyb
5L
242 25.03.2019 16:51 ŠK Muškát Lieskovany B
STO Odorín B
2 : 16 Web zápis
M.Černický
6L
241 24.03.2019 16:41 CVČ Raketa SNV B
ŠK Harichovce C
10 : 8 Web zápis
K.Giľák
6L
111 24.03.2019 14:36 ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky A
7 : 11 Web zápis
E.Krotký
5L
114 24.03.2019 13:56 OŠK Betlanovce A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Web zápis
P.Zentko
5L
246 24.03.2019 13:40 STO Letanovce C
ŠK Lesov Mesta SNV A
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
6L
245 24.03.2019 13:35 STO Letanovce D
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
6L
373 24.03.2019 12:37 FK Olcnava A
MŠK STO Krompachy C
13 : 5 Web zápis
M.Sakmár
7L
109 24.03.2019 12:25 CVČ Raketa SNV A
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Web zápis
O.Búza
5L
378 23.03.2019 22:36 STK Bijacovce A
STŠK Obec Hrabušice B
8 : 10 Web zápis
O.Ruman
7L
110 23.03.2019 20:54 ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
13 : 5 Web zápis
M.Roch
5L
113 23.03.2019 05:29 ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Web zápis
J.Lízanec
5L
374 22.03.2019 22:46 ŠK 1951 Domaňovce B
OŠK Betlanovce B
12 : 6 Web zápis
J.Lukáč
7L
243 22.03.2019 19:50 AŠK Mária Huta D
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
104 18.03.2019 17:24 OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
4 : 14 Web zápis
V.Medery
5L
240 17.03.2019 16:54 CVČ Raketa SNV B
ŠK Muškát Lieskovany B
18 : 0 Web zápis
K.Giľák
6L
105 17.03.2019 14:54 OTJ Jamník B
ŠK Harichovce B
2 : 16 Web zápis
M.Grzyb
5L
371 17.03.2019 14:52 OŠK Betlanovce B
OTJ Jamník C
16 : 2 Web zápis
P.Zentko
7L
236 17.03.2019 13:56 OŠK Arnutovce B
STO Letanovce C
8 : 10 Web zápis
S.Suranovský
6L
108 17.03.2019 13:05 CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Web zápis
O.Búza
5L
368 17.03.2019 12:51 Schöní SNV A
STK Bijacovce A
8 : 10 Web zápis
M.Ferenc
7L
372 17.03.2019 12:30 FK Olcnava A
ŠK 1951 Domaňovce B
7 : 11 Web zápis
M.Sakmár
7L
107 17.03.2019 11:38 STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
10 : 8 Web zápis
I.Knizner
5L
106 17.03.2019 09:19 TJ Baník Mlynky A
ŠKST Spišské Vlachy C
14 : 4 Web zápis
J.Černický
5L
369 17.03.2019 08:19 STK Vojkovce A
MŠK STO Krompachy B
7 : 11 Web zápis
M.Lokšinský
7L
103 17.03.2019 07:39 Družstevník Hrišovce A
STŠK Obec Hrabušice A
12 : 6 Web zápis
P.Dzurov
5L
239 16.03.2019 21:04 STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
14 : 4 Web zápis
R.Fajth
6L
367 16.03.2019 20:19 MŠK STO Krompachy C
STŠK Obec Hrabušice B
8 : 10 Web zápis
O.Barbušová
7L
235 15.03.2019 22:43 ŠK Harichovce C
ŠK Lesov Mesta SNV A
8 : 10 Web zápis
J.Lízanec
6L
237 15.03.2019 20:58 AŠK Mária Huta C
STO Letanovce D
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
102 10.03.2019 15:55 STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Web zápis
P.Popadič
5L
366 10.03.2019 15:39 STŠK Obec Hrabušice B
Schöní SNV A
7 : 11 Web zápis
P.Popadič
7L
233 10.03.2019 15:30 STO Letanovce C
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Web zápis
M.Gábriš
6L
101 10.03.2019 14:52 OŠK Betlanovce A
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
P.Zentko
5L
229 10.03.2019 14:33 ŠK Muškát Lieskovany B
ŠK Harichovce C
6 : 12 Web zápis
M.Černický
6L
98 10.03.2019 14:31 ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Web zápis
E.Krotký
5L
234 10.03.2019 11:58 ŠK Lesov Mesta SNV A
OŠK Arnutovce B
10 : 8 Web zápis
I.Černický
6L
97 10.03.2019 07:42 ŠK 1951 Domaňovce A
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Web zápis
M.Roch
5L
232 09.03.2019 23:17 STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Web zápis
M.Gábriš
6L
362 09.03.2019 21:21 OTJ Jamník C
FK Olcnava A
7 : 11 Web zápis
M.Grzyb
7L
365 09.03.2019 19:31 STK Bijacovce A
STK Vojkovce A
13 : 5 Web zápis
O.Ruman
7L
99 09.03.2019 11:35 ŠKST Spišské Vlachy C
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
5L
100 08.03.2019 23:01 ŠK Harichovce B
TJ Baník Mlynky A
4 : 14 Web zápis
J.Lízanec
5L
361 08.03.2019 22:34 ŠK 1951 Domaňovce B
MŠK STO Krompachy C
17 : 1 Web zápis
J.Lukáč
7L
230 08.03.2019 19:56 AŠK Mária Huta D
CVČ Raketa SNV B
3 : 15 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
225 24.02.2019 16:22 TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
5 : 13 Web zápis
J.Černický
6L
93 24.02.2019 16:08 TJ Baník Mlynky A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Web zápis
J.Černický
5L
228 24.02.2019 14:29 ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta D
3 : 15 Web zápis
M.Černický
6L
94 24.02.2019 13:35 STO Odorín A
ŠK Harichovce B
9 : 9 Web zápis
I.Knizner
5L
95 24.02.2019 13:09 CVČ Raketa SNV A
ŠKST Spišské Vlachy C
13 : 5 Web zápis
O.Búza
5L
96 24.02.2019 07:21 ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
8 : 10 Web zápis
M.Roch
5L
91 23.02.2019 23:23 Družstevník Hrišovce A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Web zápis
P.Dzurov
5L
356 23.02.2019 22:51 STK Vojkovce A
STŠK Obec Hrabušice B
4 : 14 Web zápis
M.Lokšinský
7L
358 23.02.2019 22:19 OŠK Betlanovce B
MŠK STO Krompachy B
1 : 17 Web zápis
P.Zentko
7L
355 23.02.2019 18:20 MŠK STO Krompachy C
Schöní SNV A
5 : 13 Web zápis
O.Barbušová
7L
226 23.02.2019 07:48 STO Odorín B
STO Letanovce D
6 : 12 Web zápis
S.Krajňák
6L
223 22.02.2019 22:55 ŠK Harichovce C
OŠK Arnutovce B
12 : 6 Web zápis
J.Lízanec
6L
360 22.02.2019 21:28 ŠK 1951 Domaňovce B
OTJ Jamník C
14 : 4 Web zápis
J.Lukáč
7L
224 22.02.2019 19:39 AŠK Mária Huta C
ŠK Lesov Mesta SNV A
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
220 20.02.2019 21:55 STO Letanovce C
STO Odorín B
18 : 0 Web zápis
M.Gábriš
6L
221 17.02.2019 17:22 ŠK Lesov Mesta SNV A
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Web zápis
J.Černický
6L
351 17.02.2019 16:04 MŠK STO Krompachy B
FK Olcnava A
13 : 5 Web zápis
O.Barbušová
7L
88 17.02.2019 13:47 OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
P.Zentko
5L
85 17.02.2019 13:37 ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
11 : 7 Web zápis
E.Krotký
5L
89 17.02.2019 13:35 STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Web zápis
P.Popadič
5L
354 17.02.2019 13:10 Schöní SNV A
STK Vojkovce A
7 : 11 Web zápis
M.Ferenc
7L
219 16.02.2019 22:51 STO Letanovce D
CVČ Raketa SNV B
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
6L
349 16.02.2019 20:41 OTJ Jamník C
MŠK STO Krompachy C
11 : 7 Web zápis
M.Grzyb
7L
352 16.02.2019 19:11 STK Bijacovce A
OŠK Betlanovce B
13 : 5 Web zápis
O.Ruman
7L
86 16.02.2019 12:49 ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Web zápis
A.Gurčík
5L