Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2018/2019

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Ferenc Marcel Schöní SNV A 62 58 58
2 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 72 54 54
3 Hockicko Dávid STK Bijacovce A 68 52 52
4 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy B 48 48 48
5 Plata Peter Schöní SNV A 63 48 48
6 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 64 43 43
7 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 62 42 42
8 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce B 52 41 41
9 Ižo Alexander STK Vojkovce A 62 40 40
10 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce B 49 39 39
11 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 58 39 39
12 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 39 37 37
13 Kožár Matúš FK Olcnava A 63 37 37
14 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 68 36 36
15 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy B 36 35 35
16 Sakmár Dávid FK Olcnava A 58 35 35
17 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 44 34 34
18 Krupa Kamil STK Bijacovce A 47 33 33
19 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 40 31 31
20 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 59 31 31
21 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 53 28 28
22 Grega Viliam FK Olcnava A 36 27 27
23 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 32 26 26
24 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 39 26 26
25 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy C 60 26 26
26 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 24 23 23
27 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce B 30 23 23
28 Kremnický Adam OŠK Betlanovce B 61 23 23
29 Zentko Jakub OŠK Betlanovce B 36 22 22
30 Kremnická Emma OŠK Betlanovce B 60 21 21
31 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 60 21 21
32 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník C 46 20 20
33 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy C 52 18 18
34 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník C 24 17 17
35 Baluch Jozef Schöní SNV A 44 17 17
36 Mrkvica Peter st. OŠK Betlanovce B 35 16 16
37 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 47 15 15
38 Popadič Pavol STŠK Obec Hrabušice B 49 15 15
39 Kalafut Daniel Schöní SNV A 39 14 14
40 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce B 21 11 11
41 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 38 11 11
42 Krivda Peter STK Bijacovce A 20 10 10
43 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy C 40 10 10
44 Kolár Ján STK Vojkovce A 39 9 9
45 Macejko Andrej OTJ Jamník C 51 9 9
46 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy C 64 9 9
47 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy B 12 8 8
48 Zentko Dominik OŠK Betlanovce B 12 8 8
49 Gardošík Jozef ŠK 1951 Domaňovce B 15 8 8
50 Farkašovský Alex OTJ Jamník C 55 7 7
51 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 14 6 6
52 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 17 6 6
53 Sakmár Marián FK Olcnava A 27 6 6
54 Čujová Adela OTJ Jamník C 44 6 6
55 Šternal Matuš MŠK STO Krompachy B 12 5 5
56 Ferenčák Dávid OTJ Jamník C 40 5 5
57 Dobranský Miroslav OTJ Jamník C 7 4 4
58 Kalafut Ivan Schöní SNV A 11 4 4
59 Ruman Ondrej st. STK Bijacovce A 12 4 4
60 Gmuca Lukáš STK Vojkovce A 14 4 4
61 Kolej Rastislav STK Vojkovce A 16 4 4
62 Kolár Peter STK Vojkovce A 17 4 4
63 Repko Róbert ml. OTJ Jamník C 17 4 4
64 Petrisko Ján Schöní SNV A 24 4 4
65 Kolárik Andrej STK Vojkovce A 4 3 3
66 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy B 7 3 3
67 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy C 8 3 3
68 Šutáková Tamara OŠK Betlanovce B 20 3 3
69 Hritzová Adriana MŠK STO Krompachy C 4 2 2
70 Trávnišek Marcel MŠK STO Krompachy C 4 2 2
71 Hodorovský Branislav ŠK 1951 Domaňovce B 6 2 2
72 Kočiš Patrik STK Bijacovce A 6 2 2
73 Berthoty Matej MŠK STO Krompachy B 6 2 2
74 Dula Matúš STŠK Obec Hrabušice B 7 2 2
75 Mareš Milan Schöní SNV A 13 2 2
76 Olšavský Kristián STŠK Obec Hrabušice B 14 2 2
77 Janoško Ľubomír Schöní SNV A 1 1 1
78 Stavjarský Milan Schöní SNV A 3 1 1
79 Hockicko Matej STK Bijacovce A 4 1 1
80 Koňárová Lia MŠK STO Krompachy B 4 1 1
81 Zentková Nina OŠK Betlanovce B 4 1 1
82 Kočiš Patrik STK Vojkovce A 4 1 1
83 Kráľ Ľuboš MŠK STO Krompachy C 6 1 1
84 Tatár Tobias MŠK STO Krompachy C 8 1 1
85 Zentko Peter OŠK Betlanovce B 8 1 1
86 Valenčík Sebastián MŠK STO Krompachy B 8 1 1
87 Sakmár Samuel FK Olcnava A 9 1 1
88 Belejova Aleyandra MŠK STO Krompachy C 12 1 1
89 Varga Markus MŠK STO Krompachy C 12 1 1
90 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy C 12 1 1
91 Pisančin Jozef Schöní SNV A 12 1 1
92 Rím Ivan Schöní SNV A 1 0 0
93 Tatar Timur MŠK STO Krompachy C 2 0 0
94 Suchý Peter Schöní SNV A 2 0 0
95 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy B 8 0 0
96 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy B 8 0 0
97 Lokšinský Lukáš STK Vojkovce A 8 0 0
98 Piak Jozef Schöní SNV A 9 0 0
99 Soľaková Gréta MŠK STO Krompachy B 16 0 0