Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(18) do 40%(7,2) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy B 13 13 0 100.00
2 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy B 10 9 1 90.00
3 Krupa Kamil STK Bijacovce A 10 9 1 90.00
4 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 16 14 2 87.50
5 Ižo Alexander STK Vojkovce A 14 12 2 85.71
6 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce B 10 8 2 80.00
7 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 9 7 2 77.78
8 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce B 13 10 3 76.92
9 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce B 8 6 2 75.00
10 Kožár Matúš FK Olcnava A 15 11 4 73.33
11 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 18 13 5 72.22
12 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 13 9 4 69.23
13 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 16 11 5 68.75
14 Ferenc Marcel Schöní SNV A 15 10 5 66.67
15 Baluch Jozef Schöní SNV A 9 6 3 66.67
16 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 9 6 3 66.67
17 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 14 9 5 64.29
18 Hockicko Dávid STK Bijacovce A 16 10 6 62.50
19 Kremnický Adam OŠK Betlanovce B 16 10 6 62.50
20 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 13 8 5 61.54
21 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 10 6 4 60.00
22 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 10 6 4 60.00
23 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 17 10 7 58.82
24 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce B 12 7 5 58.33
25 Sakmár Dávid FK Olcnava A 14 8 6 57.14
26 Grega Viliam FK Olcnava A 9 5 4 55.56
27 Kremnická Emma OŠK Betlanovce B 15 8 7 53.33
28 Plata Peter Schöní SNV A 15 7 8 46.67
29 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 9 4 5 44.44
30 Mrkvica Peter st. OŠK Betlanovce B 9 4 5 44.44
31 Zentko Jakub OŠK Betlanovce B 9 4 5 44.44
32 Macejko Andrej OTJ Jamník C 13 5 8 38.46
33 Popadič Pavol STŠK Obec Hrabušice B 11 4 7 36.36
34 Ferenčák Dávid OTJ Jamník C 11 4 7 36.36
35 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník C 9 3 6 33.33
36 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy C 9 2 7 22.22
37 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 14 3 11 21.43
38 Farkašovský Alex OTJ Jamník C 13 2 11 15.38
39 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 16 2 14 12.50
40 Čujová Adela OTJ Jamník C 10 1 9 10.00
41 Kolár Ján STK Vojkovce A 12 1 11 8.33
42 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy C 13 1 12 7.69
43 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy C 14 1 13 7.14
44 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy C 15 1 14 6.67
Od 40%(7,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šternal Matuš MŠK STO Krompachy B 3 3 0 100.00
2 Berthoty Matej MŠK STO Krompachy B 2 2 0 100.00
3 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy B 2 2 0 100.00
4 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy B 2 2 0 100.00
5 Kicko Matúš FK Olcnava A 1 1 0 100.00
6 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 1 1 0 100.00
7 Kolárik Andrej STK Vojkovce A 1 1 0 100.00
8 Sakmár Samuel FK Olcnava A 1 1 0 100.00
9 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 6 5 1 83.33
10 Ruman Ondrej st. STK Bijacovce A 5 4 1 80.00
11 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 6 4 2 66.67
12 Repko Róbert ml. OTJ Jamník C 5 3 2 60.00
13 Kalafut Ivan Schöní SNV A 7 4 3 57.14
14 Mareš Milan Schöní SNV A 6 3 3 50.00
15 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník C 6 3 3 50.00
16 Gardošík Jozef ŠK 1951 Domaňovce B 4 2 2 50.00
17 Kolár Peter STK Vojkovce A 4 2 2 50.00
18 Dobranský Miroslav OTJ Jamník C 2 1 1 50.00
19 Lokšinský Lukáš STK Vojkovce A 2 1 1 50.00
20 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy B 2 1 1 50.00
21 Krivda Peter STK Bijacovce A 7 3 4 42.86
22 Rím Ivan Schöní SNV A 3 1 2 33.33
23 Zentko Dominik OŠK Betlanovce B 3 1 2 33.33
24 Dula Matúš STŠK Obec Hrabušice B 3 1 2 33.33
25 Petrisko Ján Schöní SNV A 7 2 5 28.57
26 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 4 1 3 25.00
27 Kolej Rastislav STK Vojkovce A 4 1 3 25.00
28 Varga Markus MŠK STO Krompachy C 4 1 3 25.00
29 Šutáková Tamara OŠK Betlanovce B 4 1 3 25.00
30 Kalafut Daniel Schöní SNV A 5 1 4 20.00
31 Sakmár Marián FK Olcnava A 5 1 4 20.00
32 Soľaková Gréta MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
33 Belejova Aleyandra MŠK STO Krompachy C 3 0 3 0.00
34 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy C 3 0 3 0.00
35 Tatár Tobias MŠK STO Krompachy C 3 0 3 0.00
36 Olšavský Kristián STŠK Obec Hrabušice B 2 0 2 0.00
37 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy C 2 0 2 0.00
38 Kočiš Patrik STK Bijacovce A 2 0 2 0.00
39 Gmuca Lukáš STK Vojkovce A 2 0 2 0.00
40 Zentko Peter OŠK Betlanovce B 2 0 2 0.00
41 Hockicko Matej STK Bijacovce A 1 0 1 0.00
42 Tatar Timur MŠK STO Krompachy C 1 0 1 0.00
43 Zentková Nina OŠK Betlanovce B 1 0 1 0.00
44 Kočiš Patrik STK Vojkovce A 1 0 1 0.00
45 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
46 Koňárová Lia MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
47 Suchý Peter Schöní SNV A 1 0 1 0.00
48 Kráľ Ľuboš MŠK STO Krompachy C 1 0 1 0.00
49 Hritzová Adriana MŠK STO Krompachy C 1 0 1 0.00
50 Farkašovský Viliam OTJ Jamník C 1 0 1 0.00
51 Piak Jozef Schöní SNV A 1 0 1 0.00
52 Trávnišek Marcel MŠK STO Krompachy C 1 0 1 0.00
53 Hodorovský Branislav ŠK 1951 Domaňovce B 1 0 1 0.00
54 Kaňuk Ján Schöní SNV A 1 0 1 0.00