Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(72) do 40%(28,8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy B 48 48 0 100.00
2 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy B 36 35 1 97.22
3 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 39 37 2 94.87
4 Ferenc Marcel Schöní SNV A 62 58 4 93.55
5 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 32 26 6 81.25
6 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce B 49 39 10 79.59
7 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce B 52 41 11 78.85
8 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 40 31 9 77.50
9 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 44 34 10 77.27
10 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce B 30 23 7 76.67
11 Hockicko Dávid STK Bijacovce A 68 52 16 76.47
12 Plata Peter Schöní SNV A 63 48 15 76.19
13 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 72 54 18 75.00
14 Grega Viliam FK Olcnava A 36 27 9 75.00
15 Krupa Kamil STK Bijacovce A 47 33 14 70.21
16 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 62 42 20 67.74
17 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 58 39 19 67.24
18 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 64 43 21 67.19
19 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 39 26 13 66.67
20 Ižo Alexander STK Vojkovce A 62 40 22 64.52
21 Zentko Jakub OŠK Betlanovce B 36 22 14 61.11
22 Sakmár Dávid FK Olcnava A 58 35 23 60.34
23 Kožár Matúš FK Olcnava A 63 37 26 58.73
24 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 68 36 32 52.94
25 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 53 28 25 52.83
26 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 59 31 28 52.54
27 Mrkvica Peter st. OŠK Betlanovce B 35 16 19 45.71
28 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník C 46 20 26 43.48
29 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy C 60 26 34 43.33
30 Baluch Jozef Schöní SNV A 44 17 27 38.64
31 Kremnický Adam OŠK Betlanovce B 61 23 38 37.70
32 Kalafut Daniel Schöní SNV A 39 14 25 35.90
33 Kremnická Emma OŠK Betlanovce B 60 21 39 35.00
34 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 60 21 39 35.00
35 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy C 52 18 34 34.62
36 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 47 15 32 31.91
37 Popadič Pavol STŠK Obec Hrabušice B 49 15 34 30.61
38 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 38 11 27 28.95
39 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy C 40 10 30 25.00
40 Kolár Ján STK Vojkovce A 39 9 30 23.08
41 Macejko Andrej OTJ Jamník C 51 9 42 17.65
42 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy C 64 9 55 14.06
43 Čujová Adela OTJ Jamník C 44 6 38 13.64
44 Farkašovský Alex OTJ Jamník C 55 7 48 12.73
45 Ferenčák Dávid OTJ Jamník C 40 5 35 12.50
Od 40%(28,8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Janoško Ľubomír Schöní SNV A 1 1 0 100.00
2 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 24 23 1 95.83
3 Kolárik Andrej STK Vojkovce A 4 3 1 75.00
4 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník C 24 17 7 70.83
5 Zentko Dominik OŠK Betlanovce B 12 8 4 66.67
6 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy B 12 8 4 66.67
7 Dobranský Miroslav OTJ Jamník C 7 4 3 57.14
8 Gardošík Jozef ŠK 1951 Domaňovce B 15 8 7 53.33
9 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce B 21 11 10 52.38
10 Krivda Peter STK Bijacovce A 20 10 10 50.00
11 Hritzová Adriana MŠK STO Krompachy C 4 2 2 50.00
12 Trávnišek Marcel MŠK STO Krompachy C 4 2 2 50.00
13 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 14 6 8 42.86
14 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy B 7 3 4 42.86
15 Šternal Matuš MŠK STO Krompachy B 12 5 7 41.67
16 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy C 8 3 5 37.50
17 Kalafut Ivan Schöní SNV A 11 4 7 36.36
18 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 17 6 11 35.29
19 Ruman Ondrej st. STK Bijacovce A 12 4 8 33.33
20 Hodorovský Branislav ŠK 1951 Domaňovce B 6 2 4 33.33
21 Kočiš Patrik STK Bijacovce A 6 2 4 33.33
22 Berthoty Matej MŠK STO Krompachy B 6 2 4 33.33
23 Stavjarský Milan Schöní SNV A 3 1 2 33.33
24 Gmuca Lukáš STK Vojkovce A 14 4 10 28.57
25 Dula Matúš STŠK Obec Hrabušice B 7 2 5 28.57
26 Kolej Rastislav STK Vojkovce A 16 4 12 25.00
27 Hockicko Matej STK Bijacovce A 4 1 3 25.00
28 Koňárová Lia MŠK STO Krompachy B 4 1 3 25.00
29 Zentková Nina OŠK Betlanovce B 4 1 3 25.00
30 Kočiš Patrik STK Vojkovce A 4 1 3 25.00
31 Kolár Peter STK Vojkovce A 17 4 13 23.53
32 Repko Róbert ml. OTJ Jamník C 17 4 13 23.53
33 Sakmár Marián FK Olcnava A 27 6 21 22.22
34 Petrisko Ján Schöní SNV A 24 4 20 16.67
35 Kráľ Ľuboš MŠK STO Krompachy C 6 1 5 16.67
36 Mareš Milan Schöní SNV A 13 2 11 15.38
37 Šutáková Tamara OŠK Betlanovce B 20 3 17 15.00
38 Olšavský Kristián STŠK Obec Hrabušice B 14 2 12 14.29
39 Tatár Tobias MŠK STO Krompachy C 8 1 7 12.50
40 Zentko Peter OŠK Betlanovce B 8 1 7 12.50
41 Valenčík Sebastián MŠK STO Krompachy B 8 1 7 12.50
42 Sakmár Samuel FK Olcnava A 9 1 8 11.11
43 Belejova Aleyandra MŠK STO Krompachy C 12 1 11 8.33
44 Varga Markus MŠK STO Krompachy C 12 1 11 8.33
45 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy C 12 1 11 8.33
46 Pisančin Jozef Schöní SNV A 12 1 11 8.33
47 Soľaková Gréta MŠK STO Krompachy B 16 0 16 0.00
48 Piak Jozef Schöní SNV A 9 0 9 0.00
49 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy B 8 0 8 0.00
50 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy B 8 0 8 0.00
51 Lokšinský Lukáš STK Vojkovce A 8 0 8 0.00
52 Tatar Timur MŠK STO Krompachy C 2 0 2 0.00
53 Suchý Peter Schöní SNV A 2 0 2 0.00
54 Rím Ivan Schöní SNV A 1 0 1 0.00