Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
FK Olcnava A
1 Grega Viliam 36 27 9 75.00
2 Sakmár Dávid 58 35 23 60.34
3 Kožár Matúš 63 37 26 58.73
4 Sakmár Miroslav 53 28 25 52.83
5 Kožár Ľubomír 38 11 27 28.95
6 Sakmár Marián 27 6 21 22.22
7 Sakmár Samuel 9 1 8 11.11
MŠK STO Krompachy B
1 Mitrík Martin 48 48 0 100.00
2 Števčík Samuel 36 35 1 97.22
3 Mirek Dominik 24 23 1 95.83
4 Barbušová Oľga 39 37 2 94.87
5 Fabián Štefan 44 34 10 77.27
6 Kandrik Matej 12 8 4 66.67
7 Berthoty Juraj 7 3 4 42.86
8 Šternal Matuš 12 5 7 41.67
9 Berthoty Matej 6 2 4 33.33
10 Koňárová Lia 4 1 3 25.00
11 Valenčík Sebastián 8 1 7 12.50
12 Soľaková Gréta 16 0 16 0.00
13 Guassardo Barbora 8 0 8 0.00
14 Koňár Tomáš 8 0 8 0.00
MŠK STO Krompachy C
1 Hritzová Adriana 4 2 2 50.00
2 Trávnišek Marcel 4 2 2 50.00
3 Mitríková Nikola 60 26 34 43.33
4 Kohlerova Sofia 8 3 5 37.50
5 Guassardo Liliana 52 18 34 34.62
6 Hvizdoš Jonáš 40 10 30 25.00
7 Kráľ Ľuboš 6 1 5 16.67
8 Geročová Alexandra 64 9 55 14.06
9 Tatár Tobias 8 1 7 12.50
10 Belejova Aleyandra 12 1 11 8.33
11 Varga Markus 12 1 11 8.33
12 Berthoty Jakub 12 1 11 8.33
13 Tatar Timur 2 0 2 0.00
OŠK Betlanovce B
1 Mrkvica Peter ml. 52 41 11 78.85
2 Zentko Dominik 12 8 4 66.67
3 Zentko Jakub 36 22 14 61.11
4 Mrkvica Peter st. 35 16 19 45.71
5 Kremnický Adam 61 23 38 37.70
6 Kremnická Emma 60 21 39 35.00
7 Zentková Nina 4 1 3 25.00
8 Šutáková Tamara 20 3 17 15.00
9 Zentko Peter 8 1 7 12.50
OTJ Jamník C
1 Farkašovský Slavomír 24 17 7 70.83
2 Dobranský Miroslav 7 4 3 57.14
3 Jakubek Ľubomír 46 20 26 43.48
4 Repko Róbert ml. 17 4 13 23.53
5 Macejko Andrej 51 9 42 17.65
6 Čujová Adela 44 6 38 13.64
7 Farkašovský Alex 55 7 48 12.73
8 Ferenčák Dávid 40 5 35 12.50
Schöní SNV A
1 Janoško Ľubomír 1 1 0 100.00
2 Ferenc Marcel 62 58 4 93.55
3 Plata Peter 63 48 15 76.19
4 Baluch Jozef 44 17 27 38.64
5 Kalafut Ivan 11 4 7 36.36
6 Kalafut Daniel 39 14 25 35.90
7 Stavjarský Milan 3 1 2 33.33
8 Petrisko Ján 24 4 20 16.67
9 Mareš Milan 13 2 11 15.38
10 Pisančin Jozef 12 1 11 8.33
11 Piak Jozef 9 0 9 0.00
12 Suchý Peter 2 0 2 0.00
13 Rím Ivan 1 0 1 0.00
ŠK 1951 Domaňovce B
1 Lukáč Ján 49 39 10 79.59
2 Farkašovský Miroslav 30 23 7 76.67
3 Gavroň Ivo 62 42 20 67.74
4 Ruman Marek 58 39 19 67.24
5 Gonda Ján 39 26 13 66.67
6 Gardošík Jozef 15 8 7 53.33
7 Lukáč Ján st. 21 11 10 52.38
8 Hodorovský Branislav 6 2 4 33.33
STK Bijacovce A
1 Hockicko Dávid 68 52 16 76.47
2 Kokoruďa Štefan 72 54 18 75.00
3 Krupa Kamil 47 33 14 70.21
4 Ruman Ondrej ml. 59 31 28 52.54
5 Krivda Peter 20 10 10 50.00
6 Ruman Ondrej st. 12 4 8 33.33
7 Kočiš Patrik 6 2 4 33.33
8 Hockicko Matej 4 1 3 25.00
STK Vojkovce A
1 Kolárik Andrej 4 3 1 75.00
2 Ledecký Rudolf 64 43 21 67.19
3 Ižo Alexander 62 40 22 64.52
4 Lokšinský Marek 60 21 39 35.00
5 Gmuca Lukáš 14 4 10 28.57
6 Kolej Rastislav 16 4 12 25.00
7 Kočiš Patrik 4 1 3 25.00
8 Kolár Peter 17 4 13 23.53
9 Kolár Ján 39 9 30 23.08
10 Lokšinský Lukáš 8 0 8 0.00
STŠK Obec Hrabušice B
1 Jozefčák Ján 32 26 6 81.25
2 Meľničuk Rudolf 40 31 9 77.50
3 Jozefčák Jakub 68 36 32 52.94
4 Lengvarský Jakub 14 6 8 42.86
5 Jozefčák Daniel 17 6 11 35.29
6 Meľničuk Matej 47 15 32 31.91
7 Popadič Pavol 49 15 34 30.61
8 Dula Matúš 7 2 5 28.57
9 Olšavský Kristián 14 2 12 14.29