Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 2.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Maria Huta A
1 Guassardo Paulo 40 36 4 90.00
2 Ružbarský Martin 43 38 5 88.37
3 Poľa Peter 43 35 8 81.40
4 Sabol Ondrej 44 33 11 75.00
5 Tokarčík Jozef ml. 2 1 1 50.00
6 Bašti Igor 4 0 4 0.00
Geológ Rožňava B
1 Gallo Gregor 16 13 3 81.25
2 Letanovský Matúš 4 3 1 75.00
3 Letanovský Ján 24 10 14 41.67
4 Guľkáš Gabriel 36 14 22 38.89
5 Gallo Zoltán 24 4 20 16.67
6 Ružik Andrej 26 3 23 11.54
7 Lakatoš Marek 16 1 15 6.25
8 Minčev Ilko 16 0 16 0.00
9 Gallo Ján ml. 4 0 4 0.00
10 Baláž Štefan 4 0 4 0.00
11 Gallo Peter 4 0 4 0.00
12 Leitner Ľubomír 2 0 2 0.00
MKST Veľké Kapušany A
1 Shulepov Maksym 36 30 6 83.33
2 Lakatoš Jakub 36 25 11 69.44
3 Salaky Martin 13 9 4 69.23
4 Kováč Zoltán 32 21 11 65.63
5 Jenčík Miloš 38 23 15 60.53
6 Popély Štefan st. 6 0 6 0.00
7 Vargovčik Erik 4 0 4 0.00
8 Kovács Gabriel 4 0 4 0.00
9 Molnár Štefan 2 0 2 0.00
10 Sabo Pavol 1 0 1 0.00
OŠK Šariš. Michaľany A
1 Roba Peter 40 27 13 67.50
2 Roba Matúš 32 21 11 65.63
3 Gombik Jozef st. 43 28 15 65.12
4 Gombik Jakub ml. 34 20 14 58.82
5 Krehlík Jozef 23 7 16 30.43
6 Špinler Dalibor 4 1 3 25.00
ŠKP PŠ Košice A
1 Sekáč Dominik 36 33 3 91.67
2 Hovanec Tomáš 20 8 12 40.00
3 Kočkin Peter 25 9 16 36.00
4 Bubenko Atila 42 11 31 26.19
5 Kuruc Martin 4 1 3 25.00
6 Slivka Ivan 39 8 31 20.51
7 Schütz Radoslav 10 2 8 20.00
ŠKST Humenné A
1 Lukáč Ľuboš 1 1 0 100.00
2 Begala Marián 39 31 8 79.49
3 Kacvinský Jozef 39 30 9 76.92
4 Serbák Igor 39 29 10 74.36
5 Novák Peter 3 2 1 66.67
6 Stoják Dušan 35 23 12 65.71
ŠKST Margecany A
1 Tomaga Ľudovít 39 22 17 56.41
2 Šiška Emil 39 19 20 48.72
3 Pacák Marián 39 15 24 38.46
4 Trojan Stanislav 39 12 27 30.77
ŠKST Sokol Vojčice A
1 Revaj Tichomír 39 34 5 87.18
2 Kolody Lukáš 40 22 18 55.00
3 Baran Jozef 44 21 23 47.73
4 Kolody Marcel 30 9 21 30.00
5 Bača Jerguš 12 2 10 16.67
6 Konečný Martin 7 0 7 0.00
ŠŠK Centrál Svidník A
1 Magdziak Dárius 40 35 5 87.50
2 Močilenko Martin 38 21 17 55.26
3 Antoš Juraj 4 2 2 50.00
4 Vodila Jakub 44 18 26 40.91
5 Kmiť Michal 32 11 21 34.38
6 Nemec Milan 10 2 8 20.00
7 Gonos Anton 8 1 7 12.50
STK Zbereko Košice A
1 Pataky Marek 43 25 18 58.14
2 Cisko Roman 41 23 18 56.10
3 Novický Oliver 28 12 16 42.86
4 Jakubčin Matúš 31 10 21 32.26
5 Vaňo Oliver 5 1 4 20.00
6 Leščinský Jakub 11 1 10 9.09
7 Lečšinský Patrik 14 1 13 7.14
8 Staroň Filip 3 0 3 0.00
STO Valaliky A
1 Hurka Rastislav 28 18 10 64.29
2 Laboš Adam 28 16 12 57.14
3 Sepeši Milan 16 9 7 56.25
4 Takáč Roman 29 13 16 44.83
5 Klučárová Agáta 31 9 22 29.03
6 Sepeši Luca 17 2 15 11.76
7 Mato Norbert 13 1 12 7.69
8 Maurer Michal 6 0 6 0.00
9 Olejník Róbert 4 0 4 0.00
10 Németh Juraj 4 0 4 0.00
TJ Čečehov A
1 Terezková Jana 30 21 9 70.00
2 Ujhelyi Miloš 28 11 17 39.29
3 Hvižďák Ján 40 10 30 25.00
4 Terezka Tomáš 19 4 15 21.05
5 Terezka Rastislav 10 2 8 20.00
6 Melikant Lukáš 33 6 27 18.18
7 Maskaľ Peter 12 0 12 0.00
8 Rakovský Imrich 2 0 2 0.00
9 Gerboc Ján 2 0 2 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Maria Huta A
1 Guassardo Paulo 16 14 2 87.50
2 Poľa Peter 16 14 2 87.50
3 Sabol Ondrej 20 13 7 65.00
4 Ružbarský Martin 20 10 10 50.00
5 Tokarčík Jozef ml. 4 2 2 50.00
6 Bašti Igor 4 0 4 0.00
MKST Veľké Kapušany A
1 Jenčík Miloš 15 11 4 73.33
2 Salaky Martin 11 6 5 54.55
3 Kovács Zoltán 4 2 2 50.00
4 Lakatoš Jakub 11 5 6 45.45
5 Kováč Zoltán 8 3 5 37.50
6 Štim Ján st. 4 1 3 25.00
7 Kovács Gabriel 7 1 6 14.29
8 Vargovčik Erik 4 0 4 0.00
9 Molnár Štefan 4 0 4 0.00
10 Popély Štefan st. 4 0 4 0.00
11 Štim Ján ml. 4 0 4 0.00
OŠK Šariš. Michaľany A
1 Roba Peter 18 11 7 61.11
2 Špinler Dalibor 4 2 2 50.00
3 Krehlík Jozef 24 10 14 41.67
4 Gombik Jozef st. 24 10 14 41.67
5 Gombik Jakub ml. 16 6 10 37.50
6 Roba Matúš 6 1 5 16.67
ŠKST Humenné A
1 Kacvinský Jozef 24 21 3 87.50
2 Serbák Igor 8 7 1 87.50
3 Begala Marián 24 18 6 75.00
4 Stoják Dušan 16 11 5 68.75
5 Tkáč Ladislav 8 4 4 50.00
6 Novák Peter 16 5 11 31.25
ŠKST Margecany A
1 Tomaga Ľudovít 24 13 11 54.17
2 Trojan Stanislav 24 10 14 41.67
3 Pacák Marián 24 7 17 29.17
4 Šiška Emil 24 4 20 16.67
ŠKST Sokol Vojčice A
1 Revaj Tichomír 24 20 4 83.33
2 Kolody Lukáš 20 10 10 50.00
3 Baran Jozef 20 9 11 45.00
4 Kolody Marcel 12 5 7 41.67
5 Drabiščák Jozef 12 2 10 16.67
6 Konečný Martin 8 0 8 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
Geológ Rožňava B
1 Gallo Gregor 22 22 0 100.00
2 Leitner Ľubomír 19 19 0 100.00
3 Guľkáš Gabriel 16 8 8 50.00
4 Repaský Peter 4 2 2 50.00
5 Letanovský Matúš 2 1 1 50.00
6 Letanovský Ján 20 9 11 45.00
7 Gallo Zoltán 5 2 3 40.00
8 Ružik Andrej 8 2 6 25.00
ŠKP PŠ Košice A
1 Sekáč Dominik 11 9 2 81.82
2 Kuruc Martin 12 4 8 33.33
3 Hovanec Tomáš 20 6 14 30.00
4 Bubenko Atila 20 6 14 30.00
5 Schütz Radoslav 16 1 15 6.25
6 Slivka Ivan 1 0 1 0.00
ŠŠK Centrál Svidník A
1 Magdziak Dárius 18 15 3 83.33
2 Močilenko Martin 20 8 12 40.00
3 Vodila Jakub 16 6 10 37.50
4 Kmiť Michal 13 2 11 15.38
5 Antoš Juraj 7 0 7 0.00
6 Gonos Anton 4 0 4 0.00
7 Nemec Milan 2 0 2 0.00
STK Zbereko Košice A
1 Pataky Marek 23 18 5 78.26
2 Cisko Roman 21 16 5 76.19
3 Jakubčin Matúš 24 15 9 62.50
4 Novický Oliver 19 7 12 36.84
5 Vaňo Oliver 4 1 3 25.00
6 Podpinka Jakub 2 0 2 0.00
7 Maco Zoran Samuel 2 0 2 0.00
8 Györi Dávid 1 0 1 0.00
STO Valaliky A
1 Hurka Rastislav 22 16 6 72.73
2 Sisák Ľuboslav 8 5 3 62.50
3 Sepeši Milan 8 4 4 50.00
4 Laboš Adam 18 8 10 44.44
5 Klučárová Agáta 16 7 9 43.75
6 Takáč Roman 14 4 10 28.57
7 Olejník Róbert 4 1 3 25.00
8 Sepeši Luca 5 1 4 20.00
9 Mato Norbert 1 0 1 0.00
TJ Čečehov A
1 Eštok Štefan 24 20 4 83.33
2 Terezková Jana 20 13 7 65.00
3 Hvižďák Ján 20 6 14 30.00
4 Ujhelyi Miloš 19 5 14 26.32
5 Terezka Tomáš 8 2 6 25.00
6 Terezka Rastislav 4 1 3 25.00
7 Melikant Lukáš 1 0 1 0.00