Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Gajdoš Maroš OŠK Kamienka A 40 38 38
2 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 44 36 36
3 Štuň Štefan STO Snina A 40 34 34
4 Stoi Mykhailo OŠK Kamienka A 40 33 33
5 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 40 33 33
6 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 43 33 33
7 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 40 32 32
8 Gajdoš Daniel st. OŠK Kamienka A 44 32 32
9 Novák Peter ŠKST Humenné B 44 32 32
10 Gajdoš Ján OŠK Kamienka A 40 30 30
11 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 44 30 30
12 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 35 28 28
13 Kacvinský Jozef ŠAZZOH Hendrichovce A 43 28 28
14 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 43 28 28
15 Turanský Igor MŠK VSTK Vranov n/T B 38 27 27
16 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 40 27 27
17 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 35 25 25
18 Drab Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 40 24 24
19 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 44 24 24
20 Bittner Michal STO Sedlice A 44 24 24
21 Jelo Ján STO Snina A 36 23 23
22 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 40 23 23
23 Sabol Cyril STK Lemešany A 36 21 21
24 Fink Daniel ŠKST Humenné B 36 21 21
25 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 31 19 19
26 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 23 18 18
27 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 28 17 17
28 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 40 17 17
29 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 24 16 16
30 Polák Richard ŠAZZOH Hendrichovce A 31 16 16
31 Haňo Tomáš OSTK Hencovce A 35 15 15
32 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 44 15 15
33 Mikuš Michal ŠAZZOH Hendrichovce A 33 13 13
34 Charitún Mikuláš STO Snina A 30 12 12
35 Kovaľ Tomáš STO Sedlice A 36 12 12
36 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 30 11 11
37 Kostrab Viliam ŠAZZOH Hendrichovce A 32 11 11
38 Fotta Jozef STK Lemešany A 32 11 11
39 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 39 11 11
40 Bajus Michal STO Snina A 44 11 11
41 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 17 10 10
42 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 15 8 8
43 Novák Štefan STK Lemešany A 31 8 8
44 Kurej Kevin JMC Lužany pri Topli A 19 7 7
45 Korba Tomáš STO Košarovce A 36 7 7
46 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 9 6 6
47 Buzinkay Ľuboš ŠAZZOH Hendrichovce A 21 6 6
48 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 8 5 5
49 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 14 5 5
50 Bučko Juraj STO Košarovce A 28 5 5
51 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 31 5 5
52 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 8 4 4
53 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 11 4 4
54 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 12 4 4
55 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 20 4 4
56 Sabol Andrej STO Košarovce A 32 4 4
57 Chuzha Yurii OŠK Kamienka A 4 3 3
58 Tuczkanyuk Sandor ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 3 3
59 Marko Peter STK Lemešany A 8 3 3
60 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 10 3 3
61 Beňatinský Michal STO Snina A 12 3 3
62 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 15 3 3
63 Bak Štefan OSTK Hencovce A 29 3 3
64 Beľančin Lukáš OŠK Kamienka A 4 2 2
65 Gajdoš Daniel ml. OŠK Kamienka A 4 2 2
66 Malinič Igor STO Snina A 6 2 2
67 Dacko Igor ŠAZZOH Hendrichovce A 7 2 2
68 Surgent Jozef STK Lemešany A 8 2 2
69 Čarnogurský Michal STK Lemešany A 12 2 2
70 Zajac Martin MŠK VSTK Vranov n/T B 2 1 1
71 Hašuľ Marek ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 1 1
72 Miženko Patrik STO Sedlice A 4 1 1
73 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 1 1
74 Gerboc Marián ŠKST Humenné B 4 1 1
75 Olexik Ondrej STO Košarovce A 4 1 1
76 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 5 1 1
77 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 6 1 1
78 Maťašovský Peter STO Sedlice A 8 1 1
79 Staško Jozef STK Lemešany A 8 1 1
80 Kos Peter OSTK Hencovce A 12 1 1
81 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 22 1 1
82 Kolečava Jaroslav MŠK VSTK Vranov n/T B 1 0 0
83 Palenčár Patrik ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 0
84 Tomko Ľuboš JMC Lužany pri Topli A 2 0 0
85 Michalko Maroš JMC Lužany pri Topli A 2 0 0
86 Homola Andrej STO Sedlice A 3 0 0
87 Karľa Jozef STO Snina A 4 0 0
88 Petro Marek STK Lemešany A 4 0 0
89 Kopáč Alexander STO Snina A 4 0 0
90 Petruška Dominik ŠAZZOH Hendrichovce A 4 0 0
91 Pavlotty Anton ŠKST Humenné B 4 0 0
92 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 0 0
93 Kotulič Rastislav STO Sedlice A 6 0 0
94 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 0 0
95 Turčík Ján STO Košarovce A 8 0 0
96 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 10 0 0
97 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 12 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 4 4 4
2 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 4 3 3
3 Bittner Michal STO Sedlice A 4 3 3
4 Bučko Juraj STO Košarovce A 4 2 2
5 Maťašovský Peter STO Sedlice A 4 2 2
6 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 4 1 1
7 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 4 1 1
8 Sabol Andrej STO Košarovce A 4 0 0