Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 50%(5,5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Štuň Štefan STO Snina A 10 9 1 90.00
2 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 10 9 1 90.00
3 Jelo Ján STO Snina A 9 8 1 88.89
4 Mikuš Michal ŠAZZOH Hendrichovce A 9 8 1 88.89
5 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 7 1 87.50
6 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 11 9 2 81.82
7 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 11 9 2 81.82
8 Kacvinský Jozef ŠAZZOH Hendrichovce A 10 8 2 80.00
9 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 11 8 3 72.73
10 Gajdoš Daniel st. OŠK Kamienka A 11 8 3 72.73
11 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 7 5 2 71.43
12 Turanský Igor MŠK VSTK Vranov n/T B 10 7 3 70.00
13 Gajdoš Ján OŠK Kamienka A 10 7 3 70.00
14 Stoi Mykhailo OŠK Kamienka A 10 7 3 70.00
15 Gajdoš Maroš OŠK Kamienka A 10 7 3 70.00
16 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 10 6 4 60.00
17 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 7 4 3 57.14
18 Bučko Juraj STO Košarovce A 7 4 3 57.14
19 Kostrab Viliam ŠAZZOH Hendrichovce A 9 5 4 55.56
20 Polák Richard ŠAZZOH Hendrichovce A 9 5 4 55.56
21 Sabol Cyril STK Lemešany A 9 5 4 55.56
22 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 11 6 5 54.55
23 Novák Peter ŠKST Humenné B 11 6 5 54.55
24 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 10 5 5 50.00
25 Fotta Jozef STK Lemešany A 8 4 4 50.00
26 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 4 4 50.00
27 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 6 3 3 50.00
28 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 6 3 3 50.00
29 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 9 4 5 44.44
30 Kovaľ Tomáš STO Sedlice A 9 4 5 44.44
31 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 7 3 4 42.86
32 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 10 4 6 40.00
33 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 10 4 6 40.00
34 Charitún Mikuláš STO Snina A 8 3 5 37.50
35 Bittner Michal STO Sedlice A 11 4 7 36.36
36 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 11 4 7 36.36
37 Haňo Tomáš OSTK Hencovce A 9 3 6 33.33
38 Fink Daniel ŠKST Humenné B 9 3 6 33.33
39 Bajus Michal STO Snina A 10 3 7 30.00
40 Drab Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 10 3 7 30.00
41 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 11 3 8 27.27
42 Sabol Andrej STO Košarovce A 9 2 7 22.22
43 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 11 2 9 18.18
44 Novák Štefan STK Lemešany A 6 1 5 16.67
45 Bak Štefan OSTK Hencovce A 7 1 6 14.29
46 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 8 1 7 12.50
47 Korba Tomáš STO Košarovce A 8 1 7 12.50
Od 50%(5,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 2 0 100.00
2 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 1 1 0 100.00
3 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 1 0 100.00
4 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 1 0 100.00
5 Gajdoš Daniel ml. OŠK Kamienka A 1 1 0 100.00
6 Gerboc Marián ŠKST Humenné B 1 1 0 100.00
7 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 1 1 0 100.00
8 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 4 3 1 75.00
9 Beňatinský Michal STO Snina A 3 2 1 66.67
10 Buzinkay Ľuboš ŠAZZOH Hendrichovce A 3 2 1 66.67
11 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 3 2 1 66.67
12 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 2 1 66.67
13 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 5 3 2 60.00
14 Malinič Igor STO Snina A 2 1 1 50.00
15 Staško Jozef STK Lemešany A 2 1 1 50.00
16 Surgent Jozef STK Lemešany A 2 1 1 50.00
17 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 1 1 50.00
18 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 2 1 1 50.00
19 Kurej Kevin JMC Lužany pri Topli A 4 1 3 25.00
20 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 4 1 3 25.00
21 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 4 1 3 25.00
22 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 5 1 4 20.00
23 Čarnogurský Michal STK Lemešany A 3 0 3 0.00
24 Kos Peter OSTK Hencovce A 3 0 3 0.00
25 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 3 0 3 0.00
26 Kotulič Rastislav STO Sedlice A 3 0 3 0.00
27 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 3 0 3 0.00
28 Marko Peter STK Lemešany A 2 0 2 0.00
29 Turčík Ján STO Košarovce A 2 0 2 0.00
30 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 2 0 2 0.00
31 Maťašovský Peter STO Sedlice A 2 0 2 0.00
32 Petruška Dominik ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00
33 Petro Marek STK Lemešany A 1 0 1 0.00
34 Hašuľ Marek ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 0 1 0.00
35 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 1 0 1 0.00
36 Dacko Igor ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00
37 Olexik Ondrej STO Košarovce A 1 0 1 0.00
38 Chuzha Yurii OŠK Kamienka A 1 0 1 0.00
39 Beľančin Lukáš OŠK Kamienka A 1 0 1 0.00
40 Karľa Jozef STO Snina A 1 0 1 0.00
41 Kopáč Alexander STO Snina A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(1) do 50%(0,5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bittner Michal STO Sedlice A 1 1 0 100.00
2 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 1 1 0 100.00
3 Maťašovský Peter STO Sedlice A 1 1 0 100.00
4 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 1 1 0 100.00
5 Sabol Andrej STO Košarovce A 1 0 1 0.00
6 Bučko Juraj STO Košarovce A 1 0 1 0.00
7 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 1 0 1 0.00
8 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 1 0 1 0.00
Od 50%(0,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť