Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gajdoš Maroš OŠK Kamienka A 40 38 2 95.00
2 Štuň Štefan STO Snina A 40 34 6 85.00
3 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 40 33 7 82.50
4 Stoi Mykhailo OŠK Kamienka A 40 33 7 82.50
5 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 44 36 8 81.82
6 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 40 32 8 80.00
7 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 35 28 7 80.00
8 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 23 18 5 78.26
9 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 43 33 10 76.74
10 Gajdoš Ján OŠK Kamienka A 40 30 10 75.00
11 Gajdoš Daniel st. OŠK Kamienka A 44 32 12 72.73
12 Novák Peter ŠKST Humenné B 44 32 12 72.73
13 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 35 25 10 71.43
14 Turanský Igor MŠK VSTK Vranov n/T B 38 27 11 71.05
15 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 44 30 14 68.18
16 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 40 27 13 67.50
17 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 24 16 8 66.67
18 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 43 28 15 65.12
19 Kacvinský Jozef ŠAZZOH Hendrichovce A 43 28 15 65.12
20 Jelo Ján STO Snina A 36 23 13 63.89
21 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 31 19 12 61.29
22 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 28 17 11 60.71
23 Drab Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 40 24 16 60.00
24 Sabol Cyril STK Lemešany A 36 21 15 58.33
25 Fink Daniel ŠKST Humenné B 36 21 15 58.33
26 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 40 23 17 57.50
27 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 44 24 20 54.55
28 Bittner Michal STO Sedlice A 44 24 20 54.55
29 Polák Richard ŠAZZOH Hendrichovce A 31 16 15 51.61
30 Haňo Tomáš OSTK Hencovce A 35 15 20 42.86
31 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 40 17 23 42.50
32 Charitún Mikuláš STO Snina A 30 12 18 40.00
33 Mikuš Michal ŠAZZOH Hendrichovce A 33 13 20 39.39
34 Kurej Kevin JMC Lužany pri Topli A 19 7 12 36.84
35 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 30 11 19 36.67
36 Kostrab Viliam ŠAZZOH Hendrichovce A 32 11 21 34.38
37 Fotta Jozef STK Lemešany A 32 11 21 34.38
38 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 44 15 29 34.09
39 Kovaľ Tomáš STO Sedlice A 36 12 24 33.33
40 Buzinkay Ľuboš ŠAZZOH Hendrichovce A 21 6 15 28.57
41 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 39 11 28 28.21
42 Novák Štefan STK Lemešany A 31 8 23 25.81
43 Bajus Michal STO Snina A 44 11 33 25.00
44 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 20 4 16 20.00
45 Korba Tomáš STO Košarovce A 36 7 29 19.44
46 Bučko Juraj STO Košarovce A 28 5 23 17.86
47 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 31 5 26 16.13
48 Sabol Andrej STO Košarovce A 32 4 28 12.50
49 Bak Štefan OSTK Hencovce A 29 3 26 10.34
50 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 22 1 21 4.55
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Chuzha Yurii OŠK Kamienka A 4 3 1 75.00
2 Tuczkanyuk Sandor ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 3 1 75.00
3 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 9 6 3 66.67
4 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 8 5 3 62.50
5 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 17 10 7 58.82
6 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 15 8 7 53.33
7 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 8 4 4 50.00
8 Beľančin Lukáš OŠK Kamienka A 4 2 2 50.00
9 Gajdoš Daniel ml. OŠK Kamienka A 4 2 2 50.00
10 Zajac Martin MŠK VSTK Vranov n/T B 2 1 1 50.00
11 Marko Peter STK Lemešany A 8 3 5 37.50
12 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 11 4 7 36.36
13 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 14 5 9 35.71
14 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 12 4 8 33.33
15 Malinič Igor STO Snina A 6 2 4 33.33
16 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 10 3 7 30.00
17 Dacko Igor ŠAZZOH Hendrichovce A 7 2 5 28.57
18 Beňatinský Michal STO Snina A 12 3 9 25.00
19 Surgent Jozef STK Lemešany A 8 2 6 25.00
20 Olexik Ondrej STO Košarovce A 4 1 3 25.00
21 Miženko Patrik STO Sedlice A 4 1 3 25.00
22 Hašuľ Marek ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 1 3 25.00
23 Gerboc Marián ŠKST Humenné B 4 1 3 25.00
24 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 1 3 25.00
25 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 15 3 12 20.00
26 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 5 1 4 20.00
27 Čarnogurský Michal STK Lemešany A 12 2 10 16.67
28 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 6 1 5 16.67
29 Staško Jozef STK Lemešany A 8 1 7 12.50
30 Maťašovský Peter STO Sedlice A 8 1 7 12.50
31 Kos Peter OSTK Hencovce A 12 1 11 8.33
32 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 12 0 12 0.00
33 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 10 0 10 0.00
34 Turčík Ján STO Košarovce A 8 0 8 0.00
35 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 0 8 0.00
36 Kotulič Rastislav STO Sedlice A 6 0 6 0.00
37 Kopáč Alexander STO Snina A 4 0 4 0.00
38 Petruška Dominik ŠAZZOH Hendrichovce A 4 0 4 0.00
39 Petro Marek STK Lemešany A 4 0 4 0.00
40 Pavlotty Anton ŠKST Humenné B 4 0 4 0.00
41 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 0 4 0.00
42 Karľa Jozef STO Snina A 4 0 4 0.00
43 Homola Andrej STO Sedlice A 3 0 3 0.00
44 Tomko Ľuboš JMC Lužany pri Topli A 2 0 2 0.00
45 Michalko Maroš JMC Lužany pri Topli A 2 0 2 0.00
46 Kolečava Jaroslav MŠK VSTK Vranov n/T B 1 0 1 0.00
47 Palenčár Patrik ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(16) do 40%(6,4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Štuň Štefan STO Snina A 8 8 0 100.00
2 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 16 15 1 93.75
3 Gajdoš Maroš OŠK Kamienka A 8 7 1 87.50
4 Novák Peter ŠKST Humenné B 12 10 2 83.33
5 Turanský Igor MŠK VSTK Vranov n/T B 15 12 3 80.00
6 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 16 11 5 68.75
7 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 16 11 5 68.75
8 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 16 11 5 68.75
9 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 15 10 5 66.67
10 Chuzha Yurii OŠK Kamienka A 8 5 3 62.50
11 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 13 8 5 61.54
12 Gajdoš Ján OŠK Kamienka A 16 9 7 56.25
13 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 16 9 7 56.25
14 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 11 6 5 54.55
15 Stoi Mykhailo OŠK Kamienka A 16 8 8 50.00
16 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 16 7 9 43.75
17 Gajdoš Daniel st. OŠK Kamienka A 16 7 9 43.75
18 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 16 6 10 37.50
19 Fink Daniel ŠKST Humenné B 11 4 7 36.36
20 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 13 4 9 30.77
21 Karľa Jozef STO Snina A 8 2 6 25.00
22 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 8 2 6 25.00
23 Bajus Michal STO Snina A 16 3 13 18.75
24 Hríb Michal STO Snina A 8 1 7 12.50
25 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 12 1 11 8.33
26 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 12 1 11 8.33
Od 40%(6,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Tóth Róbert MŠK VSTK Vranov n/T B 3 3 0 100.00
2 Charitún Mikuláš STO Snina A 4 2 2 50.00
3 Krokker Karol ŠKST Humenné B 4 2 2 50.00
4 Beňatinský Michal STO Snina A 4 1 3 25.00
5 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 1 3 25.00
6 Haburaj Lukáš STO Snina A 4 0 4 0.00
7 Kontuľ Dušan STO Snina A 4 0 4 0.00
8 Kopáč Alexander STO Snina A 4 0 4 0.00
9 Kurej Kevin JMC Lužany pri Topli A 3 0 3 0.00
10 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(16) do 40%(6,4) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 16 16 0 100.00
2 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 8 8 0 100.00
3 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 12 11 1 91.67
4 Kacvinský Jozef ŠAZZOH Hendrichovce A 16 14 2 87.50
5 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 14 12 2 85.71
6 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 6 2 75.00
7 Drab Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 7 5 2 71.43
8 Haňo Tomáš OSTK Hencovce A 16 11 5 68.75
9 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 11 7 4 63.64
10 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 16 10 6 62.50
11 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 8 5 3 62.50
12 Bittner Michal STO Sedlice A 12 7 5 58.33
13 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 11 6 5 54.55
14 Sabol Cyril STK Lemešany A 16 8 8 50.00
15 Novák Štefan STK Lemešany A 16 8 8 50.00
16 Fotta Jozef STK Lemešany A 12 6 6 50.00
17 Buzinkay Ľuboš ŠAZZOH Hendrichovce A 15 7 8 46.67
18 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 12 5 7 41.67
19 Dacko Igor ŠAZZOH Hendrichovce A 10 4 6 40.00
20 Kostrab Viliam ŠAZZOH Hendrichovce A 8 3 5 37.50
21 Korba Tomáš STO Košarovce A 12 4 8 33.33
22 Maťašovský Peter STO Sedlice A 12 4 8 33.33
23 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 7 2 5 28.57
24 Bučko Juraj STO Košarovce A 12 3 9 25.00
25 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 8 2 6 25.00
26 Sabol Andrej STO Košarovce A 12 2 10 16.67
27 Bak Štefan OSTK Hencovce A 12 2 10 16.67
28 Polák Richard ŠAZZOH Hendrichovce A 8 1 7 12.50
Od 40%(6,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Olšav Ján OSTK Hencovce A 4 2 2 50.00
2 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 5 2 3 40.00
3 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 6 2 4 33.33
4 Mikuš Michal ŠAZZOH Hendrichovce A 3 1 2 33.33
5 Yuhan Tetiana ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 1 3 25.00
6 Surgent Jozef STK Lemešany A 5 1 4 20.00
7 Kaňuk Michal ml. STO Košarovce A 4 0 4 0.00
8 Eštok Dušan OSTK Hencovce A 4 0 4 0.00
9 Kotulič Rastislav STO Sedlice A 4 0 4 0.00
10 Miženko Patrik STO Sedlice A 4 0 4 0.00
11 Kos Peter OSTK Hencovce A 2 0 2 0.00
12 Palenčár Patrik ŠAZZOH Hendrichovce A 2 0 2 0.00
13 Stanovec Dalibor ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00
14 Beliš Juraj ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00