Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
JMC Lužany pri Topli A
1 Kravec Marcel 44 36 8 81.82
2 Daňko Slavomír 40 32 8 80.00
3 Stolárik Ján 44 30 14 68.18
4 Lukáč Valér 17 10 7 58.82
5 Tomko Erik 8 4 4 50.00
6 Kurej Kevin 19 7 12 36.84
7 Tomko Ľuboš 2 0 2 0.00
8 Michalko Maroš 2 0 2 0.00
MŠK VSTK Vranov n/T B
1 Baran Marek 40 33 7 82.50
2 Turanský Igor 38 27 11 71.05
3 Holp Marek 9 6 3 66.67
4 Paľko Kamil 43 28 15 65.12
5 Jurkanin Ľubomír 28 17 11 60.71
6 Zajac Martin 2 1 1 50.00
7 Džujka Dominik 15 3 12 20.00
8 Kolečava Jaroslav 1 0 1 0.00
OŠK Kamienka A
1 Gajdoš Maroš 40 38 2 95.00
2 Stoi Mykhailo 40 33 7 82.50
3 Gajdoš Ján 40 30 10 75.00
4 Chuzha Yurii 4 3 1 75.00
5 Gajdoš Daniel st. 44 32 12 72.73
6 Beľančin Lukáš 4 2 2 50.00
7 Gajdoš Daniel ml. 4 2 2 50.00
OSTK Hencovce A
1 Zimný Vladimír 44 24 20 54.55
2 Rusnák Pavol 15 8 7 53.33
3 Haňo Tomáš 35 15 20 42.86
4 Tomáš Matúš 31 5 26 16.13
5 Bak Štefan 29 3 26 10.34
6 Kos Peter 12 1 11 8.33
7 Tomáš Peter 10 0 10 0.00
ŠAZZOH Hendrichovce A
1 Kacvinský Jozef 43 28 15 65.12
2 Polák Richard 31 16 15 51.61
3 Mikuš Michal 33 13 20 39.39
4 Kostrab Viliam 32 11 21 34.38
5 Buzinkay Ľuboš 21 6 15 28.57
6 Dacko Igor 7 2 5 28.57
7 Petruška Dominik 4 0 4 0.00
8 Palenčár Patrik 1 0 1 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
1 Drab Ján 40 24 16 60.00
2 Vozár Ľuboš 40 23 17 57.50
3 Mitrík Jozef 30 11 19 36.67
4 Sabač Peter 12 4 8 33.33
5 Drotár Jaroslav 39 11 28 28.21
6 Hašuľ Marek 4 1 3 25.00
7 Charitun Mikuláš 5 1 4 20.00
8 Országh Šimon 6 1 5 16.67
ŠKST Humenné B
1 Novák Peter 44 32 12 72.73
2 Tkáč Ladislav 40 27 13 67.50
3 Lukáč Ľuboš 24 16 8 66.67
4 Židzik Viktor 8 5 3 62.50
5 Fink Daniel 36 21 15 58.33
6 Gerboc Marián 4 1 3 25.00
7 Frandoferová Sára 12 0 12 0.00
8 Pavlotty Anton 4 0 4 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
1 Birov Ivan 43 33 10 76.74
2 Tuczkanyuk Sandor 4 3 1 75.00
3 Szilagi Zoltan 35 25 10 71.43
4 Hej Viktor 31 19 12 61.29
5 Sojčák Filip 11 4 7 36.36
6 Bocko Marek 10 3 7 30.00
7 Šram Štefan 4 1 3 25.00
8 Sojčák Ján 22 1 21 4.55
9 Magura Stanislav 8 0 8 0.00
10 Bokša Peter 4 0 4 0.00
STK Lemešany A
1 Kuruc Jaroslav 23 18 5 78.26
2 Sabol Cyril 36 21 15 58.33
3 Marko Peter 8 3 5 37.50
4 Frančák Ľuboš 14 5 9 35.71
5 Fotta Jozef 32 11 21 34.38
6 Novák Štefan 31 8 23 25.81
7 Surgent Jozef 8 2 6 25.00
8 Čarnogurský Michal 12 2 10 16.67
9 Staško Jozef 8 1 7 12.50
10 Petro Marek 4 0 4 0.00
STO Košarovce A
1 Karabinčík Kamil ml. 44 15 29 34.09
2 Olexik Ondrej 4 1 3 25.00
3 Kaňuk Patrik 20 4 16 20.00
4 Korba Tomáš 36 7 29 19.44
5 Bučko Juraj 28 5 23 17.86
6 Sabol Andrej 32 4 28 12.50
7 Turčík Ján 8 0 8 0.00
STO Sedlice A
1 Kollarčík Ľubomír 35 28 7 80.00
2 Bittner Michal 44 24 20 54.55
3 Toporcerová Daniela 40 17 23 42.50
4 Kovaľ Tomáš 36 12 24 33.33
5 Miženko Patrik 4 1 3 25.00
6 Maťašovský Peter 8 1 7 12.50
7 Kotulič Rastislav 6 0 6 0.00
8 Homola Andrej 3 0 3 0.00
STO Snina A
1 Štuň Štefan 40 34 6 85.00
2 Jelo Ján 36 23 13 63.89
3 Charitún Mikuláš 30 12 18 40.00
4 Malinič Igor 6 2 4 33.33
5 Bajus Michal 44 11 33 25.00
6 Beňatinský Michal 12 3 9 25.00
7 Karľa Jozef 4 0 4 0.00
8 Kopáč Alexander 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
JMC Lužany pri Topli A
1 Kravec Marcel 24 22 2 91.67
2 Daňko Slavomír 21 14 7 66.67
3 Tomko Erik 24 11 13 45.83
4 Stolárik Ján 21 9 12 42.86
5 Kurej Kevin 5 1 4 20.00
6 Michalko Maroš 1 0 1 0.00
MŠK VSTK Vranov n/T B
1 Turanský Igor 23 16 7 69.57
2 Jurkanin Ľubomír 15 9 6 60.00
3 Paľko Kamil 23 13 10 56.52
4 Baran Marek 20 11 9 55.00
5 Tóth Róbert 8 4 4 50.00
6 Holp Marek 2 0 2 0.00
7 Kolečava Jaroslav 1 0 1 0.00
OŠK Kamienka A
1 Gajdoš Maroš 12 11 1 91.67
2 Chuzha Yurii 14 10 4 71.43
3 Gajdoš Ján 24 16 8 66.67
4 Stoi Mykhailo 24 11 13 45.83
5 Gajdoš Daniel st. 22 10 12 45.45
ŠKST Humenné B
1 Novák Peter 20 15 5 75.00
2 Tkáč Ladislav 20 14 6 70.00
3 Lukáč Ľuboš 12 6 6 50.00
4 Krokker Karol 4 2 2 50.00
5 Gerboc Marián 8 3 5 37.50
6 Fink Daniel 12 4 8 33.33
7 Treščák Štefan 4 1 3 25.00
8 Frandoferová Sára 16 2 14 12.50
ŠKST Kamenica n/Cir. A
1 Hej Viktor 20 12 8 60.00
2 Birov Ivan 16 9 7 56.25
3 Szilagi Zoltan 20 10 10 50.00
4 Sojčák Filip 4 2 2 50.00
5 Mahochi Olexandr 4 2 2 50.00
6 Šram Štefan 4 2 2 50.00
7 Sojčák Ján 8 2 6 25.00
8 Bocko Marek 16 2 14 12.50
9 Magura Stanislav 4 0 4 0.00
STO Snina A
1 Štuň Štefan 16 16 0 100.00
2 Charitún Mikuláš 12 4 8 33.33
3 Bajus Michal 24 4 20 16.67
4 Karľa Jozef 12 2 10 16.67
5 Hríb Michal 8 1 7 12.50
6 Beňatinský Michal 8 1 7 12.50
7 Kontuľ Dušan 4 0 4 0.00
8 Kopáč Alexander 4 0 4 0.00
9 Haburaj Lukáš 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OSTK Hencovce A
1 Rusnák Pavol 8 8 0 100.00
2 Zimný Vladimír 20 16 4 80.00
3 Haňo Tomáš 24 14 10 58.33
4 Olšav Ján 4 2 2 50.00
5 Tomáš Matúš 14 4 10 28.57
6 Tomáš Peter 4 1 3 25.00
7 Bak Štefan 16 3 13 18.75
8 Eštok Dušan 4 0 4 0.00
9 Kos Peter 2 0 2 0.00
ŠAZZOH Hendrichovce A
1 Kacvinský Jozef 23 19 4 82.61
2 Polák Richard 16 8 8 50.00
3 Buzinkay Ľuboš 23 11 12 47.83
4 Mikuš Michal 7 3 4 42.86
5 Dacko Igor 10 4 6 40.00
6 Kostrab Viliam 8 3 5 37.50
7 Beliš Juraj 5 1 4 20.00
8 Palenčár Patrik 3 0 3 0.00
9 Stanovec Dalibor 1 0 1 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
1 Vozár Ľuboš 22 19 3 86.36
2 Drab Ján 9 7 2 77.78
3 Charitun Mikuláš 16 11 5 68.75
4 Drotár Jaroslav 15 10 5 66.67
5 Országh Šimon 9 5 4 55.56
6 Mitrík Jozef 11 6 5 54.55
7 Sabač Peter 4 2 2 50.00
8 Yuhan Tetiana 4 1 3 25.00
9 Brečka Pavol 2 0 2 0.00
STK Lemešany A
1 Kuruc Jaroslav 12 9 3 75.00
2 Sabol Cyril 24 15 9 62.50
3 Fotta Jozef 16 8 8 50.00
4 Novák Štefan 24 11 13 45.83
5 Frančák Ľuboš 7 2 5 28.57
6 Čarnogurský Michal 4 1 3 25.00
7 Surgent Jozef 9 1 8 11.11
STO Košarovce A
1 Karabinčík Kamil ml. 24 12 12 50.00
2 Korba Tomáš 20 7 13 35.00
3 Sabol Andrej 20 6 14 30.00
4 Kaňuk Patrik 8 2 6 25.00
5 Bučko Juraj 14 3 11 21.43
6 Kaňuk Michal ml. 10 0 10 0.00
STO Sedlice A
1 Kollarčík Ľubomír 24 23 1 95.83
2 Bittner Michal 20 14 6 70.00
3 Kollarčík Pavol 4 2 2 50.00
4 Toporcerová Daniela 16 6 10 37.50
5 Maťašovský Peter 16 4 12 25.00
6 Kotulič Rastislav 6 0 6 0.00
7 Miženko Patrik 6 0 6 0.00