Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
712 04.04.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
Zrušené    
713 05.04.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
STO Košarovce A
Zrušené    
714 05.04.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Zrušené    
9 . kolo
709 29.03.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Zrušené    
710 28.03.2020
So 17:00
STO Košarovce A
OSTK Hencovce A
Zrušené    
711 28.03.2020
So 17:00
STO Sedlice A
STK Lemešany A
Zrušené    
8 . kolo
706 21.03.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STK Lemešany A
Zrušené    
707 22.03.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
Zrušené    
708 22.03.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Košarovce A
Zrušené    
7 . kolo
703 14.03.2020
So 17:00
STO Košarovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Zrušené    
704 14.03.2020
So 17:00
STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Zrušené    
705 15.03.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
Zrušené    
6 . kolo
700 07.03.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OSTK Hencovce A
10 : 8 Web zápis
L.Žemba
 
701 08.03.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STK Lemešany A
13 : 5 Web zápis
J.Dráb
 
702 07.03.2020
So 17:00
STO Košarovce A
STO Sedlice A
5 : 13 Web zápis
P.Kaňuk
 
5 . kolo
697 22.02.2020
So 17:00
STO Sedlice A
ŠAZZOH Hendrichovce A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 
698 22.02.2020
So 17:00
STO Košarovce A
STK Lemešany A
4 : 14 Web zápis
P.Kaňuk
 
699 23.02.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
12 : 6 Web zápis
J.Dráb
 
4 . kolo
694 15.02.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Web zápis
L.Žemba
 
695 16.02.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Košarovce A
14 : 4 Web zápis
M.Tomáš
 
696 16.02.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
STO Sedlice A
11 : 7 Web zápis
C.Sabol
 
3 . kolo
691 09.02.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
10 : 8 Web zápis
C.Sabol
 
692 08.02.2020
So 17:00
STO Sedlice A
OSTK Hencovce A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 
693 07.02.2020
Pi 17:00
STO Košarovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
5 : 13 Web zápis
J.Dráb
 
2 . kolo
688 23.01.2020
št 18:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Košarovce A
11 : 7 Web zápis
L.Žemba
 
689 02.02.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Sedlice A
12 : 6 Web zápis
J.Dráb
 
690 02.02.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
12 : 6 Web zápis
M.Tomáš
 
1 . kolo
685 26.01.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
8 : 10 Web zápis
M.Tomáš
 
686 26.01.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Web zápis
C.Sabol
 
687 18.01.2020
So 17:30
STO Sedlice A
STO Košarovce A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 

Výsledky zápasov: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
682 05.04.2020
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
Zrušené    
683 05.04.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
Zrušené    
684 05.04.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
OŠK Kamienka A
Zrušené    
9 . kolo
679 29.03.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STO Snina A
Zrušené    
680 29.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
Zrušené    
681 29.03.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Zrušené    
8 . kolo
676 22.03.2020
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Zrušené    
677 22.03.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
Zrušené    
678 22.03.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Humenné B
Zrušené    
7 . kolo
673 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Snina A
Zrušené    
674 15.03.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OŠK Kamienka A
Zrušené    
675 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
Zrušené    
6 . kolo
670 08.03.2020
Ne 14:00
STO Snina A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Web zápis
I.Malinič
 
671 08.03.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Web zápis
B.Blaha
 
672 08.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Web zápis
A.Pavlotty
 
5 . kolo
667 23.02.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Snina A
13 : 5 Web zápis
E.Tomko
 
668 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
12 : 6 Web zápis
P.Novák
 
669 23.02.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
MŠK VSTK Vranov n/T B
14 : 4 Web zápis
B.Blaha
 
4 . kolo
664 16.02.2020
Ne 14:00
STO Snina A
OŠK Kamienka A
7 : 11 Web zápis
I.Malinič
 
665 16.02.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Humenné B
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
 
666 16.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Web zápis
J.Sojčák
 
3 . kolo
661 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Snina A
12 : 6 Web zápis
J.Sojčák
 
662 09.02.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
MŠK VSTK Vranov n/T B
12 : 6 Web zápis
E.Tomko
 
663 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
OŠK Kamienka A
7 : 11 Web zápis
P.Novák
 
2 . kolo
658 02.02.2020
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Humenné B
6 : 12 Web zápis
I.Malinič
 
659 02.02.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Web zápis
B.Blaha
 
660 02.02.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
10 : 8 Web zápis
A.Hajduk
 
1 . kolo
655 26.01.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Snina A
17 : 1 Web zápis
J.Pitoňák
 
656 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
OŠK Kamienka A
7 : 11 Web zápis
J.Sojčák
 
657 26.01.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Humenné B
8 : 10 Web zápis
E.Tomko
 

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
127 20.12.2019
Pi 17:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
14 : 4 Web zápis
B.Blaha
 
128 22.12.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Web zápis
A.Hajduk
 
129 21.12.2019
So 17:00
STO Košarovce A
STO Snina A
7 : 11 Web zápis
P.Kaňuk
 
130 22.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠAZZOH Hendrichovce A
10 : 8 Web zápis
A.Pavlotty
 
131 17.12.2019
Ut 18:00
STO Sedlice A
STK Lemešany A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 
132 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
10 : 8 Web zápis
J.Dráb
 
10 . kolo
121 13.12.2019
Pi 17:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Web zápis
J.Sojčák
 
122 15.12.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
8 : 10 Web zápis
M.Tomáš
 
123 15.12.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Humenné B
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
 
124 14.12.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Košarovce A
15 : 3 Web zápis
L.Žemba
 
125 15.12.2019
Ne 14:00
STO Snina A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
 
126 15.12.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OŠK Kamienka A
5 : 13 Web zápis
E.Tomko
 
9 . kolo
115 08.12.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
12 : 6 Web zápis
E.Tomko
 
116 08.12.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STO Snina A
14 : 4 Web zápis
B.Blaha
 
117 08.12.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠAZZOH Hendrichovce A
14 : 4 Web zápis
A.Hajduk
 
118 07.12.2019
So 17:00
STO Košarovce A
STK Lemešany A
1 : 17 Web zápis
P.Kaňuk
 
119 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
OSTK Hencovce A
12 : 6 Web zápis
A.Pavlotty
 
120 05.12.2019
št 18:00
STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
8 : 10 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 
8 . kolo
109 29.11.2019
Pi 17:30
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
9 : 9 Web zápis
J.Sojčák
 
110 01.12.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠKST Humenné B
6 : 12 Web zápis
J.Dráb
 
111 01.12.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Košarovce A
13 : 5 Web zápis
M.Tomáš
 
112 01.12.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
MŠK VSTK Vranov n/T B
4 : 14 Web zápis
C.Sabol
 
113 30.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OŠK Kamienka A
5 : 13 Web zápis
L.Žemba
 
114 01.12.2019
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Web zápis
I.Malinič
 
7 . kolo
103 24.11.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Web zápis
I.Malinič
 
104 24.11.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠAZZOH Hendrichovce A
12 : 6 Web zápis
E.Tomko
 
105 24.11.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STK Lemešany A
14 : 4 Web zápis
B.Blaha
 
106 22.11.2019
Pi 17:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
OSTK Hencovce A
13 : 5 Web zápis
A.Hajduk
 
107 20.11.2019
St 17:00
STO Košarovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
7 : 11 Web zápis
P.Kaňuk
 
108 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
13 : 5 Web zápis
A.Pavlotty
 
6 . kolo
97 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
12 : 6 Web zápis
J.Sojčák
 
98 16.11.2019
So 17:00
STO Sedlice A
STO Košarovce A
11 : 7 Web zápis
R.Kotulič
 
99 17.11.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Web zápis
J.Dráb
 
100 17.11.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
OŠK Kamienka A
2 : 16 Web zápis
M.Tomáš
 
101 17.11.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Web zápis
C.Sabol
 
102 16.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Snina A
9 : 9 Web zápis
L.Žemba
 
5 . kolo
91 09.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
5 : 13 Web zápis
L.Žemba
 
92 10.11.2019
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
 
93 10.11.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OSTK Hencovce A
16 : 2 Web zápis
E.Tomko
 
94 10.11.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
16 : 2 Web zápis
B.Blaha
 
95 10.11.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Sedlice A
10 : 8 Web zápis
A.Hajduk
 
96 09.11.2019
So 17:00
STO Košarovce A
ŠKST Humenné B
5 : 13 Web zápis
P.Kaňuk
 
4 . kolo
85 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Košarovce A
13 : 5 Web zápis
J.Sojčák
 
86 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
9 : 9 Web zápis
A.Pavlotty
 
87 26.10.2019
So 17:00
STO Sedlice A
OŠK Kamienka A
5 : 13 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 
88 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Web zápis
J.Dráb
 
89 27.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Snina A
3 : 15 Web zápis
M.Tomáš
 
90 24.10.2019
št 18:00
STK Lemešany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
9 : 9 Web zápis
C.Sabol
 
3 . kolo
79 20.10.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
3 : 15 Web zápis
J.Surgent
 
80 19.10.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OSTK Hencovce A
15 : 3 Web zápis
L.Žemba
 
81 20.10.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
12 : 6 Web zápis
I.Malinič
 
82 20.10.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Sedlice A
14 : 4 Web zápis
E.Tomko
 
83 20.10.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Humenné B
15 : 3 Web zápis
B.Blaha
 
84 20.10.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Košarovce A
17 : 1 Web zápis
A.Hajduk
 
2 . kolo
73 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Web zápis
J.Sojčák
 
74 13.10.2019
Ne 14:00
STO Košarovce A
OŠK Kamienka A
0 : 18 Web zápis
P.Kaňuk
 
75 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
10 : 8 Web zápis
P.Novák
 
76 12.10.2019
So 17:00
STO Sedlice A
STO Snina A
13 : 5 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 
77 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠAZZOH Hendrichovce A
10 : 8 Web zápis
J.Dráb
 
78 13.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
10 : 8 Web zápis
M.Tomáš
 
1 . kolo
67 06.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
3 : 15 Web zápis
M.Tomáš
 
68 06.10.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Web zápis
C.Sabol
 
69 05.10.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
11 : 7 Web zápis
L.Žemba
 
70 06.10.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Humenné B
7 : 11 Web zápis
I.Malinič
 
71 06.10.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Košarovce A
17 : 1 Web zápis
E.Tomko
 
72 06.10.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
MŠK VSTK Vranov n/T B
9 : 9 Web zápis
B.Blaha